Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Booster Mask, Maxi regeneracja, Maska - olejek do twarzy

Booster Mask, Maxi regeneracja, Maska - olejek do twarzy

Cena już od 1,89 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Dax Cosmetics Perfecta Beauty Extra Oils Maxi Regeneracja przeznaczona jest na twarz, szyję, dekolt. Skoncentrowana, mocno regenerująca maseczka to połączenie mocy 5 olejków młodości. Maseczka do twarzy dedykowana jest do każdego typu cery po 30. roku życia.
Dax Cosmetics Perfecta Beauty Extra Oils Maxi Regeneracja pozostawia efekt wygładzenia skóry już po 1 aplikacji, cera jest fenomenalnie zregenerowana i odmłodzona a skóra pełna blasku.
Działanie maseczki Dax Cosmetics Perfecta Beauty Extra Oils Maxi Regeneracja:
- 100% Olej Arganowy – działa odmładzająco, silnie regeneruje i uelastycznia skórę.
- Olej Jojoba – głęboko nawilża i czyni cerę jedwabiście miękką.
- Olej Macadamia – intensywnie ujędrnia.
- Olej Tiare – doskonale odżywia.
- Olej Kokosowy – perfekcyjnie wygładza powierzchnię skóry.
- Esencja Ceramidowa – odbudowuje skórę od środka.

klasyczne
regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
w saszetce
<50ml

Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza:)

Ta maseczka praktycznie uratowała moją cerę podczas tegorocznych letnich upałów. Spodobała mi się tak bardzo, ze praktycznie bardzo często kładłam ją na twarz:)
Maska ma dość gęstą, treściwą konsystencję, właściwie bardziej przypomina krem niż maseczkę. Pachnie trochę orientalnie, trochę kadzidlano, raczej ciężko i duszno, ale da się znieść. Nie spływa z buzi. Wchłania się niemal w całości, ja resztki usunęłam wacikiem i faktycznie bardzo dobrze jak obiecuje producent regeneruje skórę. Moja przesuszona skóra zrobiła się dobrze nawilżona, świetnie natłuszczona, zniknęła szorstkość, a cera zrobiła się bardziej miękka i gładka:) Twarz wyglądała o niebo lepiej.
Bardzo polecam:) Jedna saszetka starcza na 2 razy:)

Ilość zużytych opakowań: 3 saszetki ( starczyły na 6 aplikacji)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1032204].usefull || 0 }}% pomocna.