Gillette, Blue 3 Ice, Maszynka do golenia

Gillette, Blue 3 Ice, Maszynka do golenia

Gillette maszynka do golenia Blue 3 Ice posiada trzy automatycznie dopasowywujące się ostrza. Nowy pasek uwalnia 3 razy wiecej substancji nawilżających. Gillette maszynka do golenia Blue 3 Ice posiada świeży zapach w rączce.

Super

Kupiłam je z myślą o moim mężu i od tego czasu ja również ich używam.Dokładnie gołą,nie podrażniają,ostrza wystarczają na wiele użyć,nic dodać nic ująć rewelacyjne.

Wierna od dawna

Kiedyś jedna mądra koleżanka podczas wspólnej wizyty w Rossmannie powiedziała mi, że jak maszynki do golenia, to tylko te męskie Gillette. I choćby los postawił tę kobietę na mojej życiowej drodze jedynie po to, bym nauczyła się tej życiowej mądrości, to zaprawdę, warto było.

Co mogę powiedzieć? Maszynki długo pozostają ostre, ryzyko skaleczenia jest minimalne, nie podrażniają skóry i nie pozostawiają jej nieprzyjemnie suchej (choć po prawdzie w 90% używam dodatkowo żelu lub pianki, ale pamiętam przypadki, że i to nie pomagało). Raz na jakiś czas wykosztowuję się na opakowanie ośmiu czy tam dziewięciu maszynek za jakieś trzy dychy i mam chwilę spokój. Nie wiem, kiedy ostatnio wrzuciłam do koszyka jakąś różową czy w innym damskim kolorze. Tylko męskie Gillette i tyle.

Bardzo dobre maszynki

Maszynki gilette ICE 3 można kupić w opakowaniach po 3 i 8 sztuk.
Posiadają 3 ostrza i jeden pasek nawilżający.
Marka gilette ma bardzo wiele fajnych produktów do golenia, których używamy nieprzerwanie od lat.
Maszynki gilette są bardzo dobrze wykonane, nic się w ręce nie slizga, dobrze współgrają z żelem do golenia gillette. Najważniejsze że nie zacina ja i nie podrazniaja skóry.

Hmm niedawno zauważyłam ja i nie tylko ja bo mój narzeczony czy tato i mama, że te maszynki nie zawsze tak samo są dobre, nie wiem od czego to może zależeć. Czasami można się nimi ogolic i 5 razy a czasami już za drugim goleniem są do niczego.
Maszynki często można kupić w bardzo dobrej cenie na promocji.
Jednakże pomimo tego nadal będziemy je kupować bo są to najlepsze maszynki n A polskim rynku.

jedne z lepszych

W końcu odkryłam porządne maszynko do golenia. Zdecydowanie wolę produkty dedykowane mężczyznom, ponieważ są tańsze i trwalsze. Maszynki są ostre, nie zacinają skóry, dobrze współpracują z wypukłościami ciała, z goleniem z włosem i pod włos. Jestem bardzo z nich zadowolona i na pewno po nie sięgnę ponownie. Nie wypadają z dłoni, są estetyczne. Polecam.

super.

Bardzo dobre maszynki,używam od kilku lat.
Te bardzo dobrze golą nogi i okolice bikini, ostrza pozostają ostre bardzo długo.
Przerzuciłam się na "męskie" golarki ponieważ te damskie nie dość , że są droższe to tępią się o wiele szybciej...
Można je upolować co prawda coraz rzadziej na promocjach.
Są super i nie zamienię na żadne inne. Używam na zmianę z tej serii różnych rodzajów i każda sprawdza się znakomicie.
Nie zacinają tak jak te tańsze lub damskie golarki.

Nie ma problemu

Zauważyłam, że produkty tej firmy są po prostu dobre. Każdy zakup kończy się zachwytem mojego męża, taty lub brata. Kilkanaście razy samo sprawdzałam na sobie i przyznaję - jestem por wrażeniem.
Maszynki są solidne i wygodne. Precyzyjnie gola nie robiąc krzywdy. Starczaja na kilka razy, a Konsystencja rzy słabym zaroscie i więcej.
Sprzedawane są w dużym opakowaniu i w atrakcyjnej cenie

Nie tylko dla mężczyzn

Lepsza od wszystkich testowanych przeze mnie (także dużo, dużo droższych) maszynek dla kobiet. Po wielu próbach golenia się damskimi wynalazkami już wiem, że jest to mój ideał. Mała główka świetnie sobie radzi z damskimi zakamarkami :) ostrza z założenia mają służyć do golenia twardego, męskiego zarostu a co za tym idzie maszynka jest szalenie wydajna, a skóra po goleniu gładka jak lustro. Świetny pasek nawilżający, mimo wrażliwych i delikatnych miejsc na ciele gdzie ja stosuję nie powoduje podrażnień ani zacinania. Mogę sunąć nią szybko, nieostrożnie, raz za razem a i tak wiem że mnie nie zatnie. Cena śmiesznie niska co do jakości i wydajności. Poprostu najlepsza z najlepszych pod każdym możliwym względem!

Na bogato!

Bardzo dobre maszynki z którymi trzeba uważać.

Cechy:
- posiada 3 ostrza
- ruchomą główkę
- pasek nawilżający mocno nasączony i dobrej jakości
- delikatny męski zapach typowy dla produktów do golenia Gilette
- gumkę na główce maszynki, która unosi lekko włosy i pozwala wygolić je przy samej nasadzie
- wygodną rączkę o opływowym kształcie i miękkich brzegach
- ostra! trzeba uważać
- nie wyrywa włosów
- łatwo się ją opłukuje, czyści
- wytrzymała i wydajna
- precyzyjna
- często w dogodnej ofercie cenowej.