Gillette, Blue 3 Ice, Maszynka do golenia

Gillette, Blue 3 Ice, Maszynka do golenia

Gillette maszynka do golenia Blue 3 Ice posiada trzy automatycznie dopasowywujące się ostrza. Nowy pasek uwalnia 3 razy wiecej substancji nawilżających. Gillette maszynka do golenia Blue 3 Ice posiada świeży zapach w rączce.

Nie ma problemu

Zauważyłam, że produkty tej firmy są po prostu dobre. Każdy zakup kończy się zachwytem mojego męża, taty lub brata. Kilkanaście razy samo sprawdzałam na sobie i przyznaję - jestem por wrażeniem.
Maszynki są solidne i wygodne. Precyzyjnie gola nie robiąc krzywdy. Starczaja na kilka razy, a Konsystencja rzy słabym zaroscie i więcej.
Sprzedawane są w dużym opakowaniu i w atrakcyjnej cenie

Nie tylko dla mężczyzn

Lepsza od wszystkich testowanych przeze mnie (także dużo, dużo droższych) maszynek dla kobiet. Po wielu próbach golenia się damskimi wynalazkami już wiem, że jest to mój ideał. Mała główka świetnie sobie radzi z damskimi zakamarkami :) ostrza z założenia mają służyć do golenia twardego, męskiego zarostu a co za tym idzie maszynka jest szalenie wydajna, a skóra po goleniu gładka jak lustro. Świetny pasek nawilżający, mimo wrażliwych i delikatnych miejsc na ciele gdzie ja stosuję nie powoduje podrażnień ani zacinania. Mogę sunąć nią szybko, nieostrożnie, raz za razem a i tak wiem że mnie nie zatnie. Cena śmiesznie niska co do jakości i wydajności. Poprostu najlepsza z najlepszych pod każdym możliwym względem!

Na bogato!

Bardzo dobre maszynki z którymi trzeba uważać.

Cechy:
- posiada 3 ostrza
- ruchomą główkę
- pasek nawilżający mocno nasączony i dobrej jakości
- delikatny męski zapach typowy dla produktów do golenia Gilette
- gumkę na główce maszynki, która unosi lekko włosy i pozwala wygolić je przy samej nasadzie
- wygodną rączkę o opływowym kształcie i miękkich brzegach
- ostra! trzeba uważać
- nie wyrywa włosów
- łatwo się ją opłukuje, czyści
- wytrzymała i wydajna
- precyzyjna
- często w dogodnej ofercie cenowej.