Calvin Klein, Calvin Klein, Eternity Now for Women EDP

Calvin Klein, Calvin Klein, Eternity Now for Women EDP

Calvin Klein Eternity Now for Women to kwiatowa kompozycja z 2015r. dla pań, której twórcą jest Ann Gottlieb.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: liczi, pigwa, sorbet.
nuta serca: piwonia, kwiat brzoskwini, neroli.
nuta bazy: drzewo kaszmirowe, ambroksan, piżmo.

33% jesień/zima 67% wiosna/lato

Słodko i miło

Gładka, kwiatowa kompozycja, której nie można nic zarzucić, ale po kilku tygodniach miałam ochotę na mocniejszą odmianę. Trwałość raczej średnia. Na skórze zapach identyczny jak na testerze.

Zapach zbyt słodki, płytki, banalny

Ten zapach zafundowałam sobie przed rokiem na dzień kobiet, z myślą o dziennych, lekkich perfumach, nadchodzącej wiośnie i słonecznych dniach.
Początkowo rzeczywiście pachniał dla mnie idealnie, niczym słodkie, gorące lato.
Aromatyczne owoce mieszają się tu z lekkimi nutami kwiatowymi. Wbrew obietnicom Kleina, nie czuć tu ani neroli, ani piżma (tego to już z całą pewnością...)

Niestety przy dłuższym stosowaniu uzmysłowiłam sobie, że jest to kompozycja płytka, nie posiada głębi. Zapach nie rozwija się na mnie i wnisoskując po innych recenzjach sporo dziewczyn ma podobnie.
Pozostaje taki słodki i banalny, a potem znika.
A szkoda, bo gdyby wzbogacić te perfumy o jakieś mniej oczywiste tło,
przełamać słodycz, odrobiną pikanterii, czy choćby jakąś świeżą nutą,
mogłoby być pięknie.

Szkoda. W takiej formie zapach po miesiącu stosowania staje się męczący, nieraz wywołał u mnie ból głowy. Ta słodycz przytłacza, staje się nieznośna, a kompozycji zdecydowanie brakuje równowagi.

Piękny, dzienny kwiatowo-owocowy zapach

Moja przygoda z tym zapachem rozpoczęła się w momencie, gdy podczas zakupów w drogerii, otrzymałam próbkę. Bardzo spodobał mi się zapach i zdecydowałam się na zakup. To bardzo udana kompozycja zapachowa. Uważam, że idealna na dzień na każdą porę roku. Kwiatowo-owocowy zapach w nieco mniej słodkim wydaniu.

Zbyt duszący

Lubię perfumy CK, jednak ten jest wyjątkowo duszący. Trzeba na prawdę uważać przy aplikacji, ponieważ zapach jest bardzo intensywny i trwały. Podoba mi się to, jednak wiele osób błędnie myśli "im więcej tym lepiej". Eternity Now to idealny perfum bardziej na wieczorne wyjścia niż na co dzień. Jak dla mnie jest już zbyt "popularny" i wszędzie się z nim spotykam, a preferuję raczej perfumy ciekawsze i bardziej intrygujące.

Słaby

Zamówiłam ten produkt w ciemno, wcześniej jedynie sprawdziłam jakie ma nuty zapachowe. Nuty zapachowe ma jak najbardziej w moim guście, jednak zapach okazał się totalnym nie wypałem. Zapach kojarzy mi się z zapachem jaki tworzy się przy prasowaniu.
Zapach również nie utrzymywał się na mnie długo ( co w tym przypadku może to i dobrze) Plus za minimalistyczny i elegancki flakonik.

Piękny zapach

Zapach jest na prawdę piękny, słodki i nieprzesadzony. Mam 100ml i mimo, że używam kilka miesięcy to nadal mam go dość dużo. Jedynym minusem jest trwałość. Nie pachnie zbyt długo. Flakon jest minimalistyczny, ale elegancki.

Wykorzystała: kilka próbek

naprawdę próbowałam

Próbowałam wielokrotnie, śliczny flakonik, piwonia, neroli, sorbet (?)
Miałam nadzieję na dłuższy związek, ale..nic z tego nie wyszło.
Nie będą to moje ulubione perfumy.

Początek jest nawet udany, ale po 2-3 godzinach czuję jakieś pieprzne nuty, nieprzyjemne, drażniące.

Piwonii jak na lekarstwo, neroli w sumie nie czuję wcale.
Nie wiem co tak drażni mój nos, drzewo kaszmirowe, ambroksan?

Daję sobie spokój z Eternity Now..

4/5

Sprawiłam sobie na Dzień Kobiet i baaardzo mi się spodobał. Zapach akurat dla mnie idealny, ma to "coś", pasuje do mojego charakteru taki lekki, kobiecy. Zarówno koledzy, jak i koleżanki często zwracali uwagę, że to piękny zapach :-). Trwałość dla mnie trochę zbyt krótka, ale i tak w przyszłości się skuszę na ten zapach :) 50 ml starczyło mi w sumie na 4/5 miesięcy.

świetny !

eternity Now Calvina Kleina zakupiłam kilka dni temu świetny świeży lekki zapach bardzo mi się spodobał jedyny minus jego trwałosc jest słaba niestety ale pomimo tego nie żałuje ;)polecam go ;)

Rewelacja!

Eternity Now Calvina Kleina jest zdecydowanie moim hitem! Porównując z Eternity Moment dla mnie jest świeży i lekki, bardziej kobiecy.
Polecam go szczególnie na dzień, na noc może być za lekki.
Jeśli chodzi o trwałość ja jestem bardzo zadowolona z niego - na ubraniu wrzuconym do szafy nawet tydzień ! :)