Dermedic, Tolerans Sensitive, Krem specjalny pod oczy i na powieki

Dermedic, Tolerans Sensitive, Krem specjalny pod oczy i na powieki

Dermedic krem specjalny pod oczy i na powieki Tolerans Sensitive łagodzi i koi podrażnioną skórę, zmniejszając jej nadmierną wrażliwość - zawarty w preparacie peptyd - Neutrazen zapewnia odczucie natychmiastowego ukojenia. Zmniejsza aktywność neuropeptydów odpowiedzialnych za czerwienienie i pieczenie będące przejawami nadwrażliwości skóry. redukuje zaczerwienienie, przywraca skórze fizjologiczną równowagę, Dermedic krem specjalny pod oczy i na powieki Tolerans Sensitive zwiększa zdolność skóry do regeneracji, wzmacniając je strukturę - phytosqualan oraz witamina E uszczelniają cement komórkowy w skórze, chroniąc warstwę lipidową przed utlenianiem i wolnymi rodnikami. W efekcie poprawia jędrność i napięcie skóry wokół oczu, zapewnia trwałe nawilżenie, chroniąc skórę przed przesuszeniem - dzięki synergicznemu działaniu składników nawilżających - gliceryny i Dub Diolu, które wnikają w głąb skóry i długotrwale utrzymują wilgoć, zapobiegając nadmiernej przeznaskórkowej utracie wody.

krem
10 – 50ml
regenerujące, nawilżające
hipoalergiczna
z pompką

mam wrażenie, że używam innego kosmetyku a to jednak ten sam krem

Jak w tytule-mam wrażenie, że używam innego kosmetyku niż tu opisany, ale jednak to Tolerans Sensitive krem specjalny pod oczy i na powieki.
Mam wrażliwe oczy, noszę okulary-od kremu pod oczy oczekuję przede wszystkim, żeby nie podrażniał tych okolic. Ten krem jest bardzo łagodny-wodno-żelowy. Wchłania się błyskawicznie i nie czuję żadnego nawilżenia. Na powiekach daje radę, ale pod oczami... Nakładam na ten krem serum z innej firmy, żeby trochę odżywić te okolice. I taki duet jest ok.
Nie maluję się zbyt często, ponieważ przy pełnym makijażu oczu(z cieniami) po demakijażu skóra pod oczami mi tak łzawi i piecze, że ten krem jej nie jest w stanie ukoić. Używałam do ukojenia żelu aloesowego 99% i oleju kokosowego i dopiero to dało rezultaty(osobno, to co miałam pod ręką)
Dlatego nie maluję się-cierpienie po demakijażu skutecznie mnie do tego zniechęca. Chyba, że sama maskara i kredka.
Wcześniej używałam Avene kremu kojacego i się sprawdzał, ale zawiera parafinę i chciałam spróbować innego kosmetyku.
Również Uriage żel pod oczy lepiej sobie radził z moją skórą pod oczami po demakijażu.
Producent obiecuje wzmocnienie skóry pod oczami-niestety tego nie zaobserwowałam. Przy codziennym stosowaniu bez makijażu się sprawdza.
Niestety boję się malować oczy:( Nie chcę ryzykować i szukać ratunku w innych kosmetykach. Nie po to kupiłam krem zapobiegający podrażnieniom.

Jedynie na plus jest opakowanie z pompką i możliwość używania na powieki.

Bardzo się zawiodłam na tym kosmetyku...

Ratunek w kremie

Po spędzeniu całego dnia nad jeziorem, na kocu na trawie, nabawiłam się strasznej alergii oczu - miałam czerwone, spuchnięte, bolące powieki. Gdy reakcja alergiczna minęła niestety skóra na powiekach zaczęła się łuszczyć, była bardzo sucha i podrażniona. Z przykrością muszę też napisać, że ani dermatolog, ani alergolog nie zapisali mi żadnego leku na moje powieki, mimo, że wszyscy znajomi i rodzina pytali się co mi się stało, bo tak paskudnie to wyglądało - i tak, czułam się też paskudnie. W końcu wzięłam sprawy w swoje ręce i z przyjemnością mogę napisać, że ten krem mi pomógł - delikatna, lekka formuła świetnie rozprowadza się na wrażliwej skórze wokół oczu. Krem od pierwszego nałożenia nawilża i koi skórę, likwiduje zaczerwienienia, pieczenie, podrażnienia. Jest bezzapachowy, bardzo delikatny, ma małe bardzo fajne opakowanie z higieniczną pompką. Gdyby nie ten krem pewnie do dziś miałabym problem ze skórą powiek i wokół oczu. Polecam alergikom i nie tylko. Naprawdę ratunek w kremie, chociaż wydaje się niepozorny, warto go mieć.

KWC

Ten kremik to dla mnie ukojenie! Niesamowity. Mam suchą skórę w kierunku atopowej, powieki są moim utrapieniem, ze względu na suchość i swędzenie. Po użyciu tego kremu przypadłości znikają. Jest bardzo wydajny, ma wygodną pompkę, świetnie nawilża i odżywia skórę pod oczami i na powiekach. Nie podrażnia oczu, ani skóry. Łagodzi podrażnienia i koi skórę. Jest dla mnie idealny.

Jedyny...

Krem firmy Dermedic jest jedynym jakiego mogę od dłuższego czasu używać nie obawiając się podrażnienia czy uczulenia. Może nie daje jakiegoś super nawilżenia czy też nie posiada właściwości przeciwzmarszczkowych ale wszystkie inne kremy których używałam do tej pory (a było ich całkiem sporo) uczulały moje oczy. Rano budziłam się z zapuchniętymi i czerwonymi oczami o ile tuż po nałożeniu kremu nie musiałam go od razu zmyć. Z tym kremem nie ma takiego problemu, idealnie nadaję się dla bardzo wrażliwej skóry powiek.

Koi jak marzenie,ale nie nawilża

Tolerans Sensitive ma bardzo lekką konsystencję, przypomina bardziej rzadkie mleczko niż krem. Jego niekwestionowany plus, to fakt,że rzeczywiście bajecznie koi powieki i okolice oczu,a nakładanie go rano/wieczorem po demakijażu rzeczywiście daje uczucie ulgi. Nie podrażnia, nie uczula, łagodzi. Dobrze wygląda pod makijażem.
Jak w przypadku wielu opakowań Dermedica, również tutaj mamy hermetyczne,a co za tym idzie, hignieniczne opakowanie z pompką airless, tak istotne w przypadku kosmetyków dla skóry alergicznej/ nadwrażliwej.
Niestety, krem ten zupełnie nie nawilża i chyba to go przekreśla.
Brak właściwości przeciwzmarszkowych to jedno,ale nawilżających to już niestety trochę za dużo. Myślę,że gdyby była dostępna wersja "bogata" tego kremu, to byłby hitem. Poza tym bardzo porządna wydajność, niska cena i łatwa dostępność.
Polecam go doraźnie, przy alergiach i podrażnionych powiekach/ okolicach oczu.

ok

niedrogi lekki kremik, dozownik zasługuje na plus, pomaga zachować higienę produktu, aczkolwiek osobiście lubię widzieć ile kosmetyku pozostało mi do końca, a to do opakowanie to uniemożliwia.
pomógł załagodzić zaczerwienienia wokół oczu, za co jestem mu niezmiernie wdzięczna, nadaje się dla osób noszących soczewki, sam nie podrażnia, ale w regeneracji bardzo suchej skóry może nie dać rady. na co dzień jest po prostu w porządku. bardzo wydajny.

Średni.

Nie zachwycił mnie. Jest lekki, ale wolę trochę bardziej treściwe konsystencje, nawet na dzień. Nawilża średnio, nie jest to u mnie nawilżenie na cały dzień (sezon zimowy). Sympatyczne opakowanie z pompką, ale sama zawartość - przeciętna. Nie podrażnia, ale krem, jakich wiele. Plus za dobrą cenę, za jaką można ten krem kupić w promocji. Nie widzę żadnych innych efektów poza doraźnym nawilżeniem po aplikacji tego kremu, stąd poszukam czegoś innego.

Używam tego produktu od: prawie 2 miesięcy, wydajny.
Ilość zużytych opakowań: Kończę pierwsze.

Przyjemny i skuteczny

Kremik zamknięty jest w plastikowej buteleczce z pompką. Nie widać niestety zużycia produktu. Plus dla pompeczki, bo się nie zacina. Kremik jest bezzapachowy, o nie za gęstej konsystencji. Jest lekki, nietłusty. Przyjemnie rozprowadza się na skórze i szybko się w nią wchłania. Nie podrażnia. To produkt wydajny, wystarczy nałożyć go troszeczkę, aby ładnie nawilżył skórę wokół oczu. Dzięki temu kremikowi ustąpiło pieczenie i łzawienie oczu, które dość często mi dokuczało. Skóra jest gładka, bardziej napięta, a efekt nawilżenia utrzymuje się długo.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca