Verona Laboratories, Spa Sport, Żel pod prysznic `Algi morskie`

Verona Laboratories, Spa Sport, Żel pod prysznic `Algi morskie`

Verona Żel pod prysznic dla osób aktywnych fizycznie. Dzięki zawartym wyciągom z alg morskich przywraca równowagę jonową skóry, doskonale oczyszcza, odświeża i nawilża skórę. Otula ciało przyjemnym relaksującym zapachem, działa odprężająco.

Godny polecenia

Nie przepadam za kosmetykami tej marki, ale skusiłam się na żel pod prysznic z algami morskimi i ...pozytywnie się nim zaskoczyłam. Znajduje się on w plastikowej, przezroczystej butelce z zamknięciem na zatrzask. Dokładnie widać zużycie produktu. Sam żel ma piękny, morski kolorek i cudny zapach, który dość długo utrzymuje się na skórze. Nie jest to zapach przypominający morskie odświeżacze powietrza, jest zdecydowanie ładniejszy :) Żel ma bardzo gęstą, wręcz galaretowatą konsystencję. Ale nie ma problemu z rozprowadzeniem go na skórze. Pieni się bardzo dobrze, myje, odświeża i przede wszystkim nie wysusza skóry, a delikatnie ją nawilża-jest miękka i gładka. Ze względu na swoją gęstą konsystencję, żel jest wydajny. Ten produkt to dla mnie miłe zaskoczenie. Kosztuje grosze, więc warto się na niego skusić :)

Używam tego produktu od: ponad miesiąc