Mexx, Diversity Woman EDT

Mexx, Diversity Woman EDT

Zapach Mexx Diversity Woman wibruje w powietrzu jak letnia tęcza. Oddaj się temu niekonwencjonalnemu aromatowi. Zachwyć się różnorodnością tęczy. Zapach stworzony dla optymistów o otwartym umyśle. Dla tych, którzy szukają inspiracji w otaczającym świecie i czerpią z bogactw innych kultur. Dla ludzi kreatywnych, stale poszerzających swoje horyzonty szukając indywidualnej drogi życia.
Nuta głowy: gruszka, czarna porzeczka, kawa.
Nuta serca: frezja, konwalia, róża.
Nuta bazowa: tonkowiec wonny, wanilia, pistacja, wetiweria.

Cena: 109,00 zł / 60 ml

Stary przyjaciel...

Dla mnie jest wiecej niz ok- uzywalam go(nie moge go ostatnio nigdzie kupic (czyzby wycofany:-( ?) w zasadzie w dni chlodne, zimowe i jesienne. Bylam zakochana kobieta bez wzajemnosci a ten zapach dodawal mi otuchy kiedy na dworze swistal wiatr i marzlam. Tak wlasnie-czulam to cieplo ktorego mi wtedy bardzo brakowalo. Byl dla mnie zapachowym przyjacielem w mojej niedoli-pocieszeniem. W cieplejsze dni musze czasami chociaz buteleczke (teraz pusta) powachac. Nie daje KWC bo przyjaciele nie potrzebuja odznaczen ani medali. Dobrze ze jest ze mna:-)

Używam tego produktu od: ok. 9 lat
Ilość zużytych opakowań: a bo ja wiem

KAWOWY

Zapach kupiony w ciemno i nie do końca trafiony... Według mnie nie jest słodki, tylko ciężki, wyczuwam w nim głównie kawę... Mi raczej nie przypadł do gustu, chociaż przyznam, że coś w sobie ma, ale mnie "to coś" nie przekonuje.

Używam tego produktu od:3 lata
Ilość zużytych opakowań:dalej go męczę

Slodkie kwiaty

Zapach kupilam kolezance na prezent.Ze srednioplokowcow wydal mi sie interesujacy.Jest to slodka won,czuc kwiaty oraz echo kawy.Dla mnie uniwersalne perfumy,w malej ilosci na codzien,w duzej na wieczor.Nieinwazyjna,zachowawcza won,podobajaca sie otoczeniu,mysle,ze ma swoje oddane grono wielbicieli bo jest nietuzinkowa.Marka mexx kojarzy mi sie raczej ze sportowymi,swiezymi zapachami a tymczasem tutaj mile zaskoczenie.Flakon bez rewolucji,ale w zalewie udziwnien wydaje sie ladny i poreczny.Ciekawe polaczenie kolorystyczne.Po kilku godzinach wiem,ze sa dokladnie jak excamation czyli wykrzyknik coty.Ta sama slodycz tyle,ze lzejsza.
Używam tego produktu od:testy
Ilość zużytych opakowań:

Mexx Look up now

dziwny

Kolejna po F Ferragamo słodycz nie do zniesienia. Ja naprawde uwilbiam słodkie zapachy ale perfumy takie jak te po prostu kompromitują słodkości. Zapach jest ulepkowaty, owocowo-landrynkowy. Troche nawet duszący. ciężko czuję sie z nim na nadgarstku-chyba nie odwazyłabym sie zaaplikowac go całościowo.
Flakon niezbyt, trwalosc niezła

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: próbka

Gruszka Piękna Helena

Miły i interesujący zapach średniopółkowy, bardziej interesujący, niż niektóre wysokopółkowe nowości. Kupiłam pełnowymiarowy po zużyciu próbki. Podoba mi się w nim oryginalna nuta gruszki z domieszką kawy. Rzeczywiście porzeczki nie wyczuwam. Za to frezja obecna, podobnie jak tonkowiec. U mnie wibruje, jest zintegrowany, nie chłodny, nie ciepły - raczej dobitny, chociaż nie "killer" - zapach do pracy. Chociaż kojarzy mi się też z jesienią, ptysiami z kremem i herbatą z cytryną. Oficjalny, ale i przytulny. Może jednak coś w tym jest, że nazwali go Diversity...

Używam tego produktu od:3 tygodnie
Ilość zużytych opakowań:próbka i napoczęte 1 opakowanie

porzeczka, kawa?

To jedyny zapach jaki kupiłam w ciemno. Uwielbiam zapach czarnej porzeczki i kawy i głównie dlatego się skusiłam. Jednak był to błąd :( Spodziwałam się ciepłego, radosnego, poprawiającego nastrój aromatu, a tu niespodzianka. Na mojej skórze Diversity rozwija się jakoś dziwnie chłodno. Nie wyczuwam w nim ani porzeczki, ani kawy. Taki lekki świeżuch, w dodatku dosyć nietrwały:(
Nie powalił mnie na kolana i nie kupię go więcej

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno

Zmysłowy

To był pierwszy z Mexxów z jakim się zetknęłam. Wcześniej używałam lekkich zapachów (np. C.K. One) i w pierwszej chwili Diversity wydał mi się za ciężki. Musiałam do niego dorosnąć. Teraz to jeden z moich ulubionych zapachów (w przeciwieństwie do C.K. One). Jest zmysłowy, trochę tajemniczy, rozsiewa dość intensywny ale nie drażniący zapach. Czuję się w nim ciepło i elegancko. używam go i w ciągu dnia i na wieczorne wyjścia, w zależności od nastroju. Znakomicie sprawdza się w każdej sytuacji.

extra

ten zapaszek jest super.Właśnie takie lubię-słodki,ale nie ciężki.Długo się utrzymuje,pasuje na każdą okazję.Opakowanie mi się podoba,bo jest trochę inne niż to prezentowane(kupiłam w Niemczech).

*****

Mmmm... uwielbiam ten zapach - jest śliczny i "wyróżnia siem w tłumie" :) odpowiedni na każdą porę roku i na każdą okazję...moim zdaniem jest SexY :)Zapach utrzymuję siem na skórze naprawdę długo. Daję 4 gwazdki bo opakowanie mogło by być znacznie efektowniejsze...Ogólnie polecam...:)

Ilość zużytych opakowań: 1 - 30ml :)