Pharmaceris, N, Capi-Hialuron C, Dermo - strukturalny krem korygujący zmarszczki

Pharmaceris N Dermo - strukturalny krem korygujący zmarszczki Capi-Hialuron C jest polecany dla skóry naczynkowej, zaczerwienionej, dojrzałej, która wraz z wiekiem jest bardziej podatna na liczne mikropodrażnienia, prowadzące do trwałych uszkodzeń naczyń krwionośnych i struktur tkankowych. W rezultacie skóra ulega szybszym procesom starzenia, pogłębiania się zmarszczek i utracie gęstości skóry.
Aktywny dermo-peptyd wspomaga proces odnowy włókien kolagenowych, ulegających z wiekiem degradacji oraz chroni ich struktury przed uszkodzeniami, hamując procesy starzenia. Kwas hialuronowy sprawia, że krem koryguje ilość, głębokość i objętość zmarszczek, przywracając skórze optymalne nawilżenie, napięcie oraz elastyczność. Zastosowanie, efektywnej w rozjaśnianiu i redukcji zaczerwienienia skóry, aktywnej frakcji witaminy C, skutecznie wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych, zmniejszając ich przepuszczalność i tendencje do pękania. Olej z awokado i InnoTetrapeptyd, wzmacniają barierę lipidową naskórka, minimalizując podatność do powstawania podrażnień. Fotostabilne filtry UVA/UVB tworzą aktywną barierę przed fotostarzeniem. Krem gwarantuje widoczny efekt odmłodzenia poprzez wzmocnienie struktur tkankowych i wyrównanie kolorytu skóry.

Naprawdę działa !

Swoją recenzję zacznę moze od tego, że stosuję krem razem z koncentratem Pharmaceris N Cz witaminą C, toteż oceniam działanie obu tych preparatów "w duecie". Czyli zgodnie z sugestią producenta najpierw nakładam serum (koncentrat), a następnie krem - w moim przypadku jest to właśnie krem z witaminą C, z tej samej linii.

Oba preparaty zaczęłam stosować równocześnie i używam ich od 2 miesiecy.

Efekty odczułam dopiero po kilku dniach, ale działanie utrzymuje sie do dzisiaj. Przede wszystkim, moja cera jest bledsza, wygładzona i naprawdę wyrażnie odmłodzona, a należę do osób hm mocno dojrzałych.
Koniec z podrażnieniami i zaczerwienieniami!! Zero pieczenia! Buzia naprawdę wygląda dobrze, świetliście. I nie jest to tylko moje zdanie.

Zużyłam w ciągu 2 miesięcy po jednym opakowaniu obu preparatów, także wydajnośc jak najbardziej ok.

U mnie najwyższe noty, polecam bardzo :)

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50ml