Cleanic, Kindii, Chusteczki nawilżane do skóry delikatnej (nowa wersja)

Cleanic, Kindii, Chusteczki nawilżane do skóry delikatnej (nowa wersja)

Pojemność 60 szt

Chusteczki nawilżane Kindii New Baby Care dedykowane są delikatnej skórze noworodków i niemowląt. Doskonale nawilżają i natłuszczają skórę dzięki zawartości emolientów:
- chronią naskórek przed wnikaniem niepożądanych substancji,
- pomagają utrzymać naturalne nawodnienie skóry.
Dodatkowo chusteczki nawilżane Kindii New Baby Care:
- tworzą barierę ochronną, chronią przed suchością i podrażnieniami,
- skutecznie i łagodnie oczyszczają skórę dziecka,
- mają bardzo delikatny zapach, dający uczucie odświeżenia,
- nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze,
- produkt jest rekomendowany do stosowania u noworodków od 1 dnia życia.

Można mieć lepsze

Delikatnie podrażniają przy intensywniejszym użyciu (np. ścieranie cieni albo eyelinera z dłoni). Miły delikatny zapach ale to za mało żeby mnie przekonać do kolejnego zakupu.

Wart swojej ceny

Super są te chusteczki, jedne z lepszych. Nie podrazniaja, ladnie pachną, dobrze spełniają swoje zadanie zarówno przy pupie jak i raczkach czy buzi. Dobrze nawilżone, opakowanie poręczne i cenowo wychodzi ok.

Są na rynku lepsze

-opakowanie takie sobie, bardzo nie lubię niemowląt/dzieci na opakowaniach,
-sama bym ich nie kupiła przez to, te dostałam gratis do dużych zakupów,
-podrażniają, nie wiem jak one mają być do wrażliwej skóry niemowląt, jak mnie piekły od nich dłonie, czasem twarz,
-używałam ich tylko do wycierania rąk, np. z podkładu po skończonym makijażu i do zmywania ewentualnego osypu z cieni, kiedy zaczynałam makijaż od oka, a tu się okazało, że moja teoria, że wszystkie działają, legła w gruzach, miały problem, żeby domyć dłonie, serio!
-pachną średnio, tak chemicznie,
-to ich nawilżenie nie jest super mocne, są pół-nawilżane, bym rzekła,
-przecierane miejsce robi się takie nieprzyjemne, bywa, że suche, czerwone, różnie,

+nie wysychają, zużywam tego typu chusteczki wolno, także to na plus,
+mają jakieś tam tłoczenie, niby to nie ma znaczenia, ale jak się codziennie po coś sięga, to fajnie, jeśli cieszy oko,
+tanie,
+do kupienia wszędzie,
+dobrze się wyjmują z opakowania

Może inne rodzaje są lepsze, podejrzewam, że prędzej czy później wypróbuję, ale tych na pewno nie kupię, bo to póki co jedyne, które mnie podrażniają.

Przeciętne

Starsza wersja tych chusteczek była o wiele lepsza, tą jestem trochę zawiedziona. Ich tekstura jest inna i wydaje mi się, że są słabiej nawilżone. Zapach przyjemny, delikatny, nie podrażniły, nie uczuliły jednak więcej po nie nie sięgnę.

Kindii yes

Często kupuje je w Rossmannie. Nigdy się na nich nie zawiodłam. Są wystarczająco mokre, dobrze wyciera się nimi pupę dziecka. Zapach jest przyjemny dla nosa, nie podrażnia.

Były dobre!

Używałam je jakiś czas temu przy synku, czasami nie było tych, których użytkowaliśmy codziennie i zawsze musieliśmy wybrać inne, więc braliśmy je! Mogły by być bardziej nawilżone. Zapach super. Moja ocena ich to 4/5. :)
Teraz użytkujemy tylko jednych.

Czasami używam gdy skończą się moje ulubione

Zacznę od tego, że chusteczki nie należą do najlepszych i używam ich w ostateczności.
Kilka razy po ich użyciu miałam odczucie że podrażniają skórę a stosowanie ich w jednym miejscu powoduje zaczerwienienie.
Kiedy odświeżam nimi skórę dłoni, to mnie czasami piecze.
Zapach jest przyjemny chociaż większość chusteczek pachnie podobnie,
poza tym są mokre do końca opakowania.
Chusteczki są w miarę tanie i dostępne praktycznie w każdej drogerii.

Wolę inne

-chusteczki nie są złe, ale obecnie na rynku jest wiele lepszych, nie kupię ich ponownie,
-podrażniają, stosowane wielokrotnie w jednym miejscu powodują zaczerwienienie i lekkie pieczenie, a w przypadku użycia kolejnej to pieczenie robi się konkretniejsze, można używać, ale jednej na dzień w jedno miejsce, nie odpowiada mi to,
-kiedy zmywam nimi swatche z dłoni, to mnie bardzo mocno pieką, a na suchą skórę to nie ma szans ich używać bo bardzo pieką,
-nie przepadam za małymi dziećmi na opakowaniach, nie zachęcają mnie,

-/+zapach ok, chociaż większość chusteczek na rynku pachnie jednak lepiej,
-/+są umiarkowanie mokre, bez porównania do np. chusteczek Dove,

+tanie,
+szeroko dostępne, wszędzie są

Nie polecam tych chusteczek, bo są niekomfortowe, mało mokre.

Najlepsze !

To najlepsze chusteczki dla małego dziecka.
Używam ich od prawie 2lat i ani razu nie uczuliły mojej córki,mają ładny zapach,pojemne opakowanie,duży wybór dla każdego rodzaju skóry.

Bardzo dobry produkt. Chusteczki są mocno nawilżone. Dobrze oczyszczają skórę dziecka przy tym nie podrażniają ani nie uczulają do tego mają przepiękny zapach.

Jestem na tak

- chusteczki tanie
- kupowałam w Rossmannie
- odpowiednio "mokre"
- bardzo ładny, delikatny zapach
- nie podrażniają, są delikatne dla mojej wrażliwej skóry
Więcej nie wymagam. Wracam do nich co jakiś czas.

za suche

Chusteczki te istotnie mają wszystkie zalety opisywane w innych recenzjach: są niedrogie, przyjemnie pachną, nie powodują uczulenia nawet u noworodków, wyciągają się elegancko po jednej a nie całym kłębem.
Ale dla mnie mają jedną podstawową wadę - są za suche i nie czyszczą jak należy zwłaszcza w przypadku "trudniejszym".
Dlatego zaznaczam, że nie kupiłabym ich więcej, ale nie dotyczy to mojego męża, który regularnie nabywa wielopaki na promocjach.

Używam tego produktu od: co jakiś czas od ok.4 miesięcy