Cleanic, Kindii, Skin Balance, Chusteczki nawilżane do codziennej pielęgnacji skóry normalnej (nowa wersja)

Pojemność 72 szt

Chusteczki nawilżane Kindii Skin Balance do codziennej pielęgnacji skóry normalnej niemowląt i małych dzieci. Doskonale pielęgnują i nawilżają skórę dziecka dzięki zawartości:
-olejku migdałowego – naturalnego emolientu, który nawilża i ujędrnia skórę
-witaminy E, która przeciwdziała stanom zapalnym i sprzyja regeneracji uszkodzonego naskórka
Dodatkowo chusteczki nawilżane Kindii Skin Balance:
- chronią przed podrażnieniami,
- skutecznie i delikatnie oczyszczają skórę dziecka,
- mają bardzo delikatny zapach, dający uczucie odświeżenia,
- nie pozostawiają uczucia lepkości na skórze.

Takie sobie

Chusteczki są tanie i to jedyny plus. Są cienkie, słabo nawilżone co za tym idzie trzeba zużyć ich więcej do konkretnych celów. Wydajnosc w tym przypadku również na minus. Raczej nie polecam, lepiej zainwestować w lepsze chusteczki

Przeciętne

Starsza wersja tych chusteczek była o wiele lepsza, tą jestem trochę zawiedziona. Ich tekstura jest inna i wydaje mi się, że są słabiej nawilżone. Zapach przyjemny, delikatny, nie podrażniły, nie uczuliły jednak więcej po nie nie sięgnę.

Nie do końca mnie przekonały

Nie jestem mamą, ale chusteczki dla dzieci goszczą u mnie bardzo często - po prostu są wygodnym sposobem do oczyszczania dłoni podczas wykonywania makijażu, czasem służą mi do demakijażu kiedy akurat zabraknie mi chusteczek do tego przeznaczonych, a nawet jako chusteczki do higieny intymnej czy sprzątania. Mają u mnie wiele zastosowań. Miałam już chusteczki licznych marek, te akurat mnie do siebie nie przekonały.

OPAKOWANIE

Klasyczna forma opakowania - kartonik z zamykaniem -naklejką. Ma ładną grafikę - słodki dzidziuś w czapce z kotkiem, delikatna kolorystyka, to zdecydowane plusy. Całość prezentuje się schludnie i ładnie. Mogę jedynie przyczepić się do naklejki, która słabo trzyma klej i po kilkunastu użyciach ma go zdecydowanie za mało, co może powodować wysychanie chusteczek.

CHUSTECZKI

Są wykonane z delikatnego, ale dosyć sztywnego materiału, są twarde i praca z nimi nie jest taka łatwa jakby się mogło wydawać. Materiał posiada tłoczenia z wzrokami i kotkami - wygląda to ładnie. Mają przyjemny, delikatny zapach. Jeśli chodzi o nasączenie to nie jest ono rewelacyjne - owszem płynu nie jest za dużo, ale jest go ciut za mało, mogłoby być go minimalnie więcej. Chusteczki dobrze oczyszczają, są delikatne dla skóry, idealne podczas szybkich poprawek. Za opakowanie 72 sztuki płacimy ok. 5 zł, więc jest to rozsądna cena. Minus za materiał oraz słabą naklejkę.

PLUSY
+ ładne opakowanie
+ delikatny zapach
+ ciekawe wzory
+ delikatne dla skóry
+ w korzystnej cenie

MINUSY
- sztywny materiał
- naklejka szybko traci klej

Nie nie nie

Niestety u nas się nie sprawdziły.
Co prawda są delikatne, nie podrażniają, mają przyjemny delikatny zapach. I to by było na tyle zalet. Oprócz tego żeby chusteczki były przyjazne dla skóry naszego malucha, muszą być też mega przyjazne w użytkowaniu dla mamy. Przewijanie i pielęgnacja dziecka musi przebiegać szybko i sprawnie bo wiadomo, że maluch i cierpliwość to dwie różne sprawy. Mi te chusteczki nie pomagały właśnie. Są bardzo sztywne i śliskie przez co ciężko się z nimi pracuje. Trzeba użyć nawet kilkunastu, co powoduje przedłużanie się czynności przewijania dziecka, a wiadomo, że musi to być szybki proces. Chusteczki są bardzo mocno nawilżone i zwyczajnie się pienią.

są ok

Często goszczą u mnie te chusteczki. Są tanie, można je kupić w wielopaku i mają całkiem dobrą jakość.
Chusteczki pachną delikatnie migdałami, są odpowiednio nasączone. Każda chusteczka ma wytłoczoną fakturę. Dobrze wyciągają się z opakowania.
Naklejka na zamknięciu po czasie lubi się odklejać, taki drobny minus.
Kolejna wada to twardość tych chusteczek. Potrafią podrapać delikatną skórkę dziecka. Do wycierania rączek sprawdzają się jednak świetnie.
Nie uczulają, mają całkiem znośny skład. Lubię je.

Bardzo dobry produkt. Chusteczki są mocno nawilżone. Dobrze oczyszczają skórę dziecka przy tym nie podrażniają ani nie uczulają do tego mają przepiękny zapach.

W porządku

Ogólnie bardzo fajne chusteczki, delikatny zapach, odpowiednio mokre itd. Jednak wolę z tej serii te do skóry wrażliwej czy delikatnej, gdyż tamte były jeszcze łagodniejsze i delikatniejsze dla mojej skóry. Aczkolwiek te nie wywoływały żadnych uczuleń czy coś - tak dla jasności.
Ten producent robi chusteczki dobrej jakości także polecam.

Ciężkie w użyciu

Jeśli chodzi o nawilżenie chusteczek, nie jest źle. Problem tkwi według mnie w samych chusteczkach, które są dziwnie sztywne i po prostu nieprzyjemne w użyciu. Nie są wydajne. Nie polecam.

Zdecydowane NIE

Kupiłam je w promocji, na moje nieszczęście aż 3 paczki. Po użyciu jednej chusteczki już wiedziałam że to koniec naszej znajomości. Sztywne i mega śliskie, co nie ułatwia higieny maluszka. Dodatkowo często wychodzą pojedynczo i potem trzeba grzebać w woreczku aby wyciągnąć następną. Zapach przyjemny więc mam nadzieję że sprawdzą się przy czyszczeniu mojej twarzy

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

dobre oczyszczenie i odświeżenie

Chusteczki przeznaczone do skóry normalnej. Świetnie oczyszczają, chsuteczka duża, miękka, odpowiedni poziom nawilżenia. Zawiera olejek migdałowy naturalnego pochdozenia więc pięknie pachnie i pielęgnuje skórę, ale nie zostawia tłustej warstwy. Zawartość wit. E.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: sporo