Avon, Skin So Soft, In - Shower, Nawilżający balsam do ciała pod prysznic

Avon, Skin So Soft, In - Shower, Nawilżający balsam do ciała pod prysznic

Ekspresowy balsam pod prysznic Avon Skin So Soft In - Shower do spłukiwania z odżywczym olejkiem jojoba:
- błyskawicznie i intensywnie nawilża skórę,
- pozostawia skórę gładką i miękką,
- ma świeży, delikatny zapach.
Luksusowy, kremowy balsam do ciała pod prysznic Avon,Skin So Soft In - Shower z odżywczym olejkiem jojoba, wspomagany ciepłem wody, intensywnie nawilża twoją skórę i działa jak odżywka do ciała. Bez czekania na wchłonięcie.

kiepska sprawa

Używałam podobnych produktów z Nivea oraz Eveline, ten balsam to przepaść,
- nie nawilża
- nie wchłania się- spływa pod wpływem wody
- absolutnie nie wydajny, zużyłam go po tygodniu

Bardzo dobry balsam, dużo lepszy od Nivei.
Po użyciu, skóra jest:
gładka
nawilżona
nie lepi się
Balsam przyjemnie pachnie, jest dosyć gęsty, dobrze się go aplikuje, poręczna butelka.

To jakiś żart a nie pełnoprawny produkt

Od razu zacznę, że wysoka ocena tego produktu jest całkowicie dla mnie niezrozumiała. Dałabym zero gwiazdek gdgby było to dopuszczalne. Używałam produkty na wyjeździe ze znajomymi. Testowały go niezależnie trzy osoby i nikt z naszej grupy nie potrafił zrozumieć na czym polegać ma prawidłowe użytkowanie produktu. W pierwszej kolejności myśleliśmy , że jest to żel z balsamem a la produkt marko dovr - nie. Następnie Próbowałam nakłada go po umyciu na mokrą skórę- nic z tego, spływał całkowicie. Odkleiliśmy etykietę z tyłu butelki i przeczytaliśmy instrukcję zapisaną małym drukiem. Okazuje się, że produkt nie ma zastosowania pod prysznicem!!! Należy się umyć, wytrzeć, a dopiero wtedy nałożyć balsam i ponownie wejść pod prysznic by go spłukać!!! To jakiś nonsens! Nawet użyty poprawnie nie nawilża. Oczywiście skóra domaga się mawilżenia . To oczywiste bo wszystko co się nałoży zmywa się pod prysznicem. Ten balsam to nie tylko bubel, to kompletnie bezsensowny produkt niczym jakiś kiepski żart. Avon powinien rakiem się z tego wycofać.

słaby

Jak dla mnie, to niektóre kremy nawilżające do mycia działają lepiej.

Plusy:
+dobrze się rozprowadza
+daje miłe uczucie podczas nakładania.

Minusy:
-słabo nawilża
-jest niewydajny, trzeba go dużo użyć, aby pokryć całe ciało
-opakowanie - pod koniec produkt wypływa baardzo opornie

Ogólnie nie polecam, wolę tradycyjny balsam lub jeśli chcę zaoszczędzić czas to nawilżający krem do mycia pod prysznic.

Ilość zużytych opakowań: prawie 1 całe

Spodobał mi się

Bardzo dobry balsam pod prysznic. Używałam go sporadycznie, ale i tak zawsze po prysznicu nakładam tradycyjny balsam ;) Jednak ten balsam bardzo mi się przydał, gdy musiałam zmęczyć jakoś opakowanie zwykłego balsamu, który się ciężko rozprowadzał na skórze. Po użyciu balsamu pod prysznic Skin So Soft nawet tamten badziewny balsam rozprowadzał się pięknie na skórze i jakoś tak lepiej wchłaniał. Jestem zadowolona z tego produktu - wypróbowałam już parę innych balsamów pod prysznic i uważam, że ten wypada bardzo dobrze.

Plusy:
- kremowa konsystencja
- bardzo łatwo rozprowadza się na skórze
- skóra po użyciu jest miękka i gładka
- cena w promocji ok
- w miarę wydajny (choć nie używałam codziennie).

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, ale nie codziennie
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Coś dla leniuszków, niekoniecznie codziennie

Na początku zaznaczę, że nie wiem po co przepisywałam skład zgłaszając ten produkt, skoro nie został opublikowany:/ Załączam zdjęcie ze składem z opakowania.
Teraz recenzja. Filozofia działania balsamu pod prysznic jest taka sama, jak nakładanie oliwki na mokrą skórę. Pokrywamy warstwą parafinowo/silikonową mokrą skórę, zapobiegając tym samym utracie wilgoci.
Wyjątkowo zacznę od wad.
- To co wkurza mnie w produktach takich popularnych marek jak Avon - od frontu otrzymujemy informację, że produkt zawiera olejek jojoba. Jak łatwo się domyślić, znajdziemy go bliżej końca niż początku składu. Oczywiście wszelkie cenne składniki również znajdują się za Parfum jak: ekstrakt masła shea, wit. A, olej jojoba, Saccharomyces Lysate Extract - ekstrakt z produktów lizy drożdży, źródło witamin z grupy B, działanie nawilżające oraz ekstrakt z nasion amarantusa.
- Obecność Sodium Lauryl Sulfate, który jest totalnie nie na miejscu w kosmetyku tego typu, do tego znacznie bliżej początku składu.
- Zmywając go dokładnie efekt nawilżenia jest znikomy. Z drugiej strony zostawiać na sobie warstwę SLS...
- Ma za słabe działanie by używać go codziennie.
- Przy codziennym używaniu mam wrażenie, że efekt nawilżania jest coraz słabszy.
- Opakowanie uniemożliwia wydobycie całego kosmetyku, do tego trudno je rozciąć. Kosmetyk zasycha też przy wylocie.

Zalety
+ To, czym najbardziej zdobył moją przychylność, to fakt, że tracąc tylko 1 minutę możemy pominąć tego wieczoru całą ceremonię balsamowania się. Wiecie jak to czasem jest: późna godzina, potworna senność, zmęczenie, zimno, a tu trzeba jeszcze wcierać w ciało kremy i inne cuda. Tutaj ten kosmetyk jest małym superbohaterem :) Jest to najistotniejszy powód tak wysokiej oceny.
+ wyprodukowany w Polsce.
+ Łatwo się rozprowadza. Nie trzeba dużej ilości.
+ Pachnie intensywnie ale przyjemnie.
+ Efekt nawilżenia przy sporadycznym używaniu utrzymuje się do następnego dnia. Jednak pod wieczór widać już, że skóra jest sucha, jednak nie na tyle by swędziła i ściągała.

suuper

Jest to mój ulubiony balsam pod prysznic. Po użyciu skóra jest naprawdę gładka i dobrze nawilżona. Czasami jest w promocji za 7-10zł i naprawdę warto go kupić. Jedynym minusem jest niewygodne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 mies
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

hit w tej kategorii

używałam już kilku balsamów pod prysznic i żaden nie przypadł mi do gustu. a przynajmniej nie w swoim zastosowaniu "na mokro". Ale wiecie jak to jest, to taki wewnętrzny przymus, żeby zamówić coś z avonu :D choć przyznam, że wile produktów jest kiepskich, znalazłam kilka perełek. Między innymi właśnie ten balsam. W swojej kategorii - balsamów do ciała - jest wybitny.

Zaznaczam, że nie spłukuję po nałożeniu na mokrą skórę, tylko wycieram ręcznikiem.

jest to jedyny balsam, który naprawdę nawilża i nie wymaga zastosowania drugiego balsamu - na sucho.

Skóra jest gładka, nawilżona, bardzo przyjemna w dotyku, czuć ukojenie.

Za bardzo, bardzo dobre nawilżenie daję kwc, bo jest trudne do uzyskania nawet pośród tradycyjnych balsamów. Nie natłuszcza, po prostu świetnie nawilża, a to najbardziej lubię w balsamach.

Prosty w użyciu, niezbędny na basen, albo kiedy nie mamy czasu lub pod samoopalacze, które wysuszają skórę. Jedyny, który według mnie można nazwać balsamem pod prysznic i który po tym prysznicu zostaje na skórze. i jedyny, który zastępuje mi balsam.

Polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
Ilość zużytych opakowań: jedno-w trakcie