L'Oreal Paris, Elseve, Total Repair 5, Serum regenerujące do zniszczonych włosów

Serum regenerujące do zniszczonych włosów Elseve Total Repair 5, to konsystencja kremu wzbogacona silnie skoncentrowaną dawką Cicamide, który natychmiast wnika we włosy, aby przeciwdziałać ich łamaniu, rozdwajaniu końcówek, uszkodzeniom i chronić włosy przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi.

Jest okej ale bez szału

Zuzylam prawie całe opakowanie. Serum fajnie odżywiało moje włosy delikatnie dociążalo i ich nie obciążalo. Nie było jakiś mega efektów odbudowy włosów ale trochę pomagal ogarnąć włosy. Nie kupię go już ponownie bo to nie było nic specjalnego ale jak już kupiłam to zuzylam.

Średnie

Używam tego serum od kilku dni, na opakowaniu jest napisane, że można stosować zarówno na wilgotne, jak i na suche włosy, co mija się z prawdą. O ile nakładanie na wilgotne włosy daje dobre efekty, to stosowanie na suche bardzo plącze włosy, nie da sie ich nawet przeczesać palcami.

średniak

Plusy:
- pompka
- zapach
- nie obciąża włosów

Minusy:
- serum mało co robi z włosami
- mało wydajny
-drogi

Olejek z loreala jest zdecydowanie lepszy ;)

złudzenie odbudowy

Moje włosy są ostatnio w kiepskiej kondycji. Postanowiłam je ratować. Wpadłam w amok przed półkami w drogerii, szukając produktu najbardziej regenerującego. No i padłam ofiarą marketingu. ,,Total repair" i ,,5 w 1" oraz ,,L'oreal jesteś tego warta". Serum zużyłam dość wolno bo w kilka miesięcy regularnego stosowania (muszę przyznać mu wydajność). No i obłędny zapach - śliczny. Konsystencja też na plus. Cena ? W promocji naprawdę znośna. To co jest nie tak? Otóż oprócz jakiś tam wrażeń i l'orealowych doznań, to niestety nic mi nie dał. Nic nie naprawił, nic nie poprawił. Constans. Jakbym nigdy nie używała żadnego serum. Więc na co ten kosmetyk?
No i to opakowanie z pompką. Gdy pompka już nie może wykrzesać z siebie produktu, trzeba ją rozkręcić i grzebać w buteleczce paluchem, bo zostaje jeszcze dużo serum w środku.
Żegnam się z serum L;oreala bez żalu.

Jak dla mnie bardzo dobre serum do włosów zniszczonych z rozdwajającymi się włosami.
Włosy są po nim zregenerowane, mniej zniszczone, końcówki włosów odżywione i nie rozdwajają się, ładnie pachną oraz są miękkie w dotyku.
Serum starcza przy codziennym używaniu na całej długości włosów na 2-3 miesiące (przy długich włosach).
U mnie sprawdziło się to serum.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

I znowu to samo...

Już chyba z kilka lat poszukuję dobrego serum na końcówki włosów. Dobrego - tzn. takiego, które spowoduje, że przestaną wyglądać jak "miotełki", który to efekt jest u mnie widoczny nawet po mocnym podcięciu. Niestety, w przypadku serum Elseve również nie doczekałam się takiego działania.
Za to na plus mogę policzyć: lekką, NIETŁUSTĄ konsystencję (nie ma konieczności mycia rąk), przypominającą mleczko do demakijażu, bardzo przyjemny zapach, ogromną wydajność.
Ogólnie serum jest bardzo przyjemne w użyciu, ale efekt działania jest słaby i raczej chwilowy.

Używam tego produktu od: półtora miesiąca