Avon, Big & False Lash Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Avon, Big & False Lash Volume Mascara (Tusz do rzęs)

Tusz Avon Big & False Lash Volume Mascara rozczesuje i pogrubia rzęsy, zapewniając długotrwały efekt bez grudek, sklejania i rozmazywania. Formuła 1000 mikrowłókien o różnych kształtach i wielkościach, które dopasowują się i przylegają do rzęs, pogrubiając je i wygładzając dla efektu sztucznych rzęs. Dodatkowo szczoteczka Big & False Lash Volume Mascara o ergonomicznym, migdałowym kształcie dociera do samej nasady kącików oraz dolnych rzęs, aby równomiernie wypełnić je mikrowłóknami.
Tusz dostępny jest w 3 kolorach: Black, Black/Brown i Navy.

Na krótką metę

Mam dosyć krótkie rzęsy, a od tuszu oczekuję pogrubienia i wydłużenia bez sklejania. Czyli jak większość z nas :) tusz nazywa się false lash i taki też efekt daje, więc osobom, które szukają naturalniejszego wyglądu odradzam :)
Tusz się sprawdził i byłam bardzo zadowolona, ALE niestety na bardzo krótki czas. Tusz szybko wysechł, a na rzęsach łatwo się osypywał.

Pogrubione rzęsy bez sklejek!

Kilkakrotnie wspominałam, że mam rzęsy długie choć bardzo rzadkie. Pogrubiające tusze, które mają dać spektakularne efekty są więc mi bardzo bliskie. Testowanie tego tuszu przypadło mi na dzień, gdy potrzebowałam mocniejszego makijażu a co za tym idzie i oka.
Tusz występuje w 2 odcieniach - czarnym oraz brązowo czarnym. Oba te kolory przypadły mi do gustu, ponieważ ich pigmentacja jest bez zarzutu. Kolory nie są rozwodnione i ładnie podkreślają rzęsy. Kolor brązowo-czarny daje troszkę naturalniejszy efekt, natomiast w moim mniemaniu także zadowalający.

Jeśli chodzi o szczoteczkę to rzadko mam okazję używać tuszu, która ma szczoteczką w kształcie migdała. Preferuję te proste bądź o zagiętym kształcie jednak miałam okazję przekonać się, że ta o migdałowym kształcie jest równie dobra. Wyłapywała i wyczesywała każdą rzęsę. Sam efekt pogrubienia mnie zadowala. Nie wiem czy jest to efekt sztucznych rzęs, natomiast samo pogrubienie dało wyraźny i zauważalny akcent na oko.

Tusz ma lekko rzadką konsystencję jednak dla mnie nie było to przeszkodą w jego aplikacji. Myślę, że dla większości nie będzie to problem. Trwałość tuszu oceniam jako dobrą w kierunku bardzo dobrej, tusz trzymał się cały dzień, nie skruszył się ani nie osypał. Polecam dla posiadaczek rzadkich rzęs, myślę że podobnie jak ja będą zadowolone z efektu pogrubienia bez sklejonych rzęs i grudek.

Mój ulubiony tusz Avon

Mam bardzo krótkie i rzadkie rzęsy. Maskara ma grubą i gęstą szczoteczkę jednak bez większego problemu wyczesuje nią każdą rzęsę. No może do tych mini rzęs w kąciku oka miałam problem aby dotrzeć.
Na początku używania tusz był dość rzadki przez co sklejał rzęsy jednak po kilku użyciach, gdy konsystencja zgęstniała było o wiele lepiej. Tusz nie tworzy grudek chyba, że przesadzi się z ilością.

Nie powiedziałabym, że masakra daje efekt sztucznych rzęs jednak zdecydowanie pogrubia, wydłuża i podkręca a efekt jest wyrazisty i intensywny. Mam do wyboru dwa odcienie Black i Brown Black. Przyznam, że maskara Avon to pierwszy tusz w odcieniu ciemnego brązu jaki wpadła w moje ręce, daje bardziej naturalny efekt.

Dużym plusem maskary jest jej trwałość! Po całym dniu nie skończyłam z efektem pandy mimo łzawiących oczu od wiatru i nie tylko. Bez wątpienia jest wodoodporna, ponieważ przetrwała test pod prysznicem. Tusz osypuje się odrobinę pod koniec dnia nosząc makijaż od rana myślę, że to całkiem niezły wynik. Trochę ciężko mi się ją zmywa jednak dobry 2-fazowy płyn do demakijażu oczu daje radę.
Mam wrażliwe oczy a tusz nie podrażnił/uczulił mnie w żaden sposób jak i nie spowodował jeszcze większego łzawienia.

Podsumowując szczerze polecam przetestować! Jest to jedna z lepszych maskar w mojej kolekcji a mam ich sporo, efekt jaki daje jest na prawdę wyrazisty :)

Rewelacyjny ale z jednym minusem

Tusz jest rewelacyjny!!! naprawdę daję efekt sztucznych rzęs. Piękne rozczesane podkręcone , wydłużone i pogrubione rzęsy. Naprawdę jest to tusz jeden z lepszych, ale...po otwarciu tusz był już wyschnięty i jest to minus za który odejmuje mu jedną gwiazdkę. Może nie kosztował wiele, jeszcze kupiony w promocji ale niestety po nie całych dwóch tygodniach używania nadawał się już do wyrzucenia:( może trafiłam na taki egzemplarz. Szkoda, bo takiego efektu nie uzyskałem jeszcze po innych tuszach. Jednak myślę , że spróbuję jeszcze raz i ponownie go kupię.

Nie miałam lepszego

Ja nie miałam nigdy lepszego tuszu. Mam krótkie i proste rzęsy u mnie robi to co powinien w końcu są widoczne i podkręcone dłużej niż tylko po pomalowaniu. Używałam tuszy tak bardzo wychwalanych i dla mnie jeden od drugiego za bardzo się nie różnił. Minusem jest to że ciężko się go zmywa (ale sztuczne też nie łatwo zdjąć ;P ) i to że po zmianie opakowania tusz niestety też się zmienił i już nie daję aż takiego efektu.

Całkiem dobry tusz, w mojej opinii jeden z najlepszych Avon

Z tuszu jestem zadowolona. Oczekuję przede wszystkim pogrubienia i ten tusz w tym zakresie dobrze się sprawdza.

Szczoteczka - dokładnie w moim stylu, gęsta, z włosia. Nabiera odpowiednią ilość formuły.
Na początku zaznaczę, że tusz najbardziej mi odpowiada po jakimś czasie używania, warto, żeby swoje "odleżał". Jeśli ktoś jest z niego z początku niezadowolony, polecam odłożyć na jakiś czas i dać mu trochę odczekać, rezultaty powinny być dużo lepsze.

Efekt, jaki daje: dość mocne podkreślenie i pogrubienie. Może nie jest to efekt wow, dlatego daję cztery, a nie pięć gwiazdek, ale bardzo dobrze można nim pogrubić rzęsy i rzeczywiście nadać im wrażenia sztucznych rzęs. Robi trochę bałaganiarski look, który osobiście uwielbiam. Jeśli ktoś z Was używał sztucznych rzęs z serii Wispies Ardell, to przy nałożeniu kilku warstw podobny efekt możemy osiągnąć.
Przy pierwszej, drugiej warstwie rezultat jest raczej delikatny, zabawa zaczyna się przy trzeciej. Na plus - tusz można świetnie stopniować, nie skleja rzęs podczas dalszej aplikacji, można naprawdę długo go poprawiać, wzmacniać uzyskując efekt, o jaki nam chodzi.
Mam wrażenie, że rzeczywiście działają zawarte w nim włókna, stąd możemy uzyskać ten lekki bałagan, rzęs wydaje się więcej, są grubsze, bardziej wyraziste.

Trwały - u mnie trzyma się bez zarzutu, nie osypuje się, nie odbija na powiekach, nie rozmazuje.
Bardzo też cieszy mnie to, że po zaschnięciu utrzymuje efekt jak bezpośrednio po nałożeniu, rzęsy nie robią się ciężkie, nie opadają, nie sklejają się ani nie tracą na wyrazistości.
Czerń jest intensywna, ale matowa, nie jest błyszcząco intensywna.
Nie podrażnia oczu.
Cena - nie kupuję kosmetyków Avonu inaczej niż na promocjach, dla mnie jest więc w porządku.

Jestem z niego zadowolona i chętnie używam. Jako że dotarłam do końca opakowania, ciekawa jestem nowej wersji z serii Mark - przypuszczam, że będzie to ten sam tusz w innej szacie graficznej. Jeśli tak, nadal będę go lubić.

Wiadomo, jak jest z tuszami - to, co jedne z nas kochają, inne nienawidzą, dla jeszcze innych będzie przeciętny. Mnie bardzo odpowiada, polecam tym z Was, które oczekują pogrubienia i lubią nieuporządkowane rzęsy, lekko rozczochrane, jak sztuczne rzęsy typu Wispies. Jeśli ktoś lubi efekt rozczesanych, zdefiniowanych osobno rzęs, może nie być z niego zadowolony.

Bardzo słaby

Tusz bardzo mokry. Ma ogromną i niewygodną szczoteczkę. Odciska się na powiece. Po zastygnięciu osypuje i robią się grudy. Skleja rzęsy i łatwo uzyskać efekt trzech wielkich rzęs. Nie sprawdził się u mnie. Na plus ładne opakowanie.

Bardzo dobry tusz

Uważam, że jest to bardzo dobry tusz, dlatego dziwi mnie tak wiele złych opinii na jego temat i niska ocena. Jest naprawdę ŚWIETNY. Jedyny lepszy tusz jaki miałam to Wonder z Oriflame.
ZALETY:
- cena,
- pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy,
- jest bardzo trwały,
- daje "efekt sztucznych rzęs",
- pięknie podkreśla i powiększa oko.
Cóż więcej tutaj pisać... Cód, miód. Jedyną WADĄ jest lekkie osypywanie się produktu, ale naprawdę lekkie, prawie że niewidoczne.

POLECAM!!!

Avon trzyma POZIOM

Dostałam go w prezencie i będę stosować na wieczorne wyjścia, bo fakt- nie osypuje się i nie trzeba nic poprawiać. Odcień nie jest głęboką czernią, raczej trochę grafitową, szczoteczka jest z gatunku tych, których nie lubię bo zbiera za dużo tuszu (który ma dosyć gęstą konsystencję- dla mnie na minus, ale to kwestia indywidualna). Na rzęsach robią mi się kulki, pajączki i ogólnie rzeczywiście pogrubia i wydłuża- ale w nieestetyczny sposób.
Kwestia dyskryminująca- DEMAKIJAŻ. Szukałam jakiejś informacji czy to nie jest tusz wodoodporny i jakież było moje zdziwienie, kiedy okazało się, że nie jest nim. Usuwa się go trudniej niż wodoodporny tusz z Maybelline'a. Wrzucę go do kosmetyczki ze względu na jego trwałość i będę używać sporadycznie. Cena MOCNO zawyżona- jak to w Avonie.

Plusy:
+trwałość
+nie osypuje się

-/+odcień czerni (zależy co kto lubi)

Minusy:
-demakijaż to jakaś tragedia
-cena
-szczoteczka
-gęsta konsystencja

Demakijaż- tragedia!

Niestety, znowu Avon wypuścił bubel... Ok, nie 100%, ale jednak. Tusz faktycznie daje teatralny efekt. Nałożony zbyt dużą warstwą skleja i daje efekt owadzich nóżek. Najbardziej przeszkadza mi w nim demakijaż... Nie dał sobie rady ani płyn Avon, ani Ziaja, ani żaden micel... Usunięcie go graniczy z cudem, a powieki podrażnione i zaczerwienione.
Nie polecam...

Odradzam, bubel

Tusz ma wielką szczotkę, która brudzi wszystko dookoła zanim pomaluje rzęsy. Strasznie ciężko nią operować, przez co zawsze są sklejone, grube, wyglądają jak pajęcze nóżki.. Produkt zaczyna się osypywać po 2-3h po aplikacji, co niestety tworzy nieestetyczny efekt pandy :/ - poprawki w ciągu dnia niezbędne. Jeden z gorszych tuszy, które miałam w swoim użytku. NIE POLECAM!

Z przykrością stwierdzam do niczego

Oczekiwałam po tym produkcie efektu WOW ale niestety rozczarowałam się bardzo. Początkowo tusz był rzadki i sklejał rzęsy ale bardzo szybko stał się suchy, ciężko było go nałożyć tak aby uzyskać porządany efekt, zasychał i kruszył się. Po 3 godzinach zazwyczaj miałam podkowy na dolnych powiekach.
Demakijaż był również dość oporny.
Tusz trafił niestety do śmieci.