Dermo Pharma, Argan [4] Therapy, Serum multiaktywne

Dermo Pharma, Argan [4] Therapy, Serum multiaktywne

Estetica Serum multiaktywne argan [4] therapy Wzmacnia ochronę włosów przed oddziaływaniem narzędzi i zabiegów fryzjerskich oraz zapewnia aktywność w 4 obszarach:
1. mikrowłókna - wygładza i chroni
2. łodygi - zamyka łuski włosowe
3. struktury - uelastycznia, eliminuje „puszenie się”
4. końcówki - odbudowuje, wzmacnia, nadaje połysk
Według Producenta, stosując na skórę i paznokcie, można spodziewać się nawilżenia, wygładzenia, uelastycznienia i wzmocnienia.

POLECAM

Że tak powiem - ŁAŁ! Tani, mały, niepozorny, a robi naprawdę dużo dobrego dla włosów!

+ WYGŁADZA niesamowicie, włosy są jedwabiste w dotyku
+ NAWILŻA , nawet końcówki, które mają tendencję do przesuszeń wyglądają jak zdrowe kosmyki
+ SCALA rozdwojone końce (oczywiście to jednorazowe, rozdwojonych włosów nie da się odratować:))
+ DOCIĄŻA ( nie mylić s obciążeniem :D) kosmyki włosów, dzięki czemu nie ma mowy o puszeniu się
+ OCHRONA termo, także przed elektryzowaniem
+ miękkie, sypie, lśniące włosy to zasługa tego małego cuda
+ zapach delikatny. ale przyjemny, jednak nie utrzymuje się, a ulatnia
+ wydajność raczej ok, co prawda jest go malutko, ale taka większa kropla ładnie rozprowadza się po całości włosów
+ cena taka, że mozna sobie pzowolić na niego co miesiąc ;) choć ja mam długie włosy, a u mnie po każdym myciu starczyło go na mniej więcej 2 miesiące
+ nie przyspiesza przetłuszczania, nawet gdy machnie mi się na skalp to włosy są świeże, włosy odbite od nasady
+ nie podrażnia

Nie wiem jak z dostępnością, ja widuję go tylko w jednej drogerii w mieście.

Fantastyczny maluszek - wygląd i pielęgnacja

Znalazłam, kupiłam z ciekawości. Moim wysokoporowatym włosom nie służy wiele silikonowych serów, więc jeśli coś daje się wypróbować w małej i taniej wersji - testuję.
Działanie: Nie spodziewałam się cudów, tylko samego zabezpieczania końcówek włosów i żeby nie robił więcej szkody, ale użyłam kilka razy - i muszę przyznać, super sprawa. Odróżnia się od większości serów tym, że oprócz ochrony, wygładzenia i dociążenia naprawdę pięknie zatrzymuje nawilżenie. Włosy układają się dobrze i objętość tracą jedynie minimalnie. Rozczesywanie robi się dużo prostsze. Niezmiernie się cieszę, że nie widzę po kilku użyciach pod rząd przesuszenia i matu, bo często mi się to zdarza z innymi produktami. Do przygładzenia włosów na sucho także się nadaje. Paznokci nie zapuszczam, a nas skórę też nie stosowałam, więc tu się nie wypowiem.

Plusy:
-poprawia wygląd fryzury
-nie zabiera objętości
-zabezpiecza przed rozdwajaniem i zatrzymuje nawilżenie
-pielęgnuje również
-cena i objętość w sam raz do testowania
-zapach w porządku

Minusy:
-nie jest zbyt wydajny (użyłam ok. 10 razy, nie ma już połowy)

Podsumowując: Polecam. Jak dla mnie, bije na głowę wszystkich swoich kolegów dostępnych w drogeriach.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego