Seche Vite, Ultra - V UV Top Coat (Lakier nawierzchniowy do paznokci)

Seche Vite, Ultra - V UV Top Coat (Lakier nawierzchniowy do paznokci)

Sprawdź ceny produktu

Seche Vite Ultra - V UV Top Coat to utwardzająco - wysuszająca warstwa nawierzchnia na lakier. Wykorzystuje światło UV by przeniknąć do warstwy nawierzchniowej paznokcia, błyskawicznie wysusza lakier, pozostawia trwały, wysoki połysk oraz wzmocnioną strukturę lakieru. Seche Vite Seche Vite Ultra - V UV Top Coat należy rozprowadzić równomiernie na paznokciu pomalowanym zwykłym lakierem kolorowym, następnie umieścić paznokieć w lampie UV. Seche Vite Ultra - V wysusza zaledwie w ciągu 3 minut pod każdym rodzajem lampy UV. Zmywać za pomocą tradycyjnego zmywacza do paznokci.

Skład: Ethyl Acetate Butyl Acetate MEK Nitrocellulose Isopropyl Alcohol Acrylates Copolymer Benzophenone-1 Violet 2 (CI 60725).

końca nie widać

Kupiłam ten lakier gdy zaczynałam przygodę z hybrydami, i wydawał się super bo pięknie nabłyszcza.
Przy niektórych aplikacjach zauważyłam, że zaczął mi pękać, ale myślałam że to moja wina. Do białego lakieru w ogóle się nie nadaje, bo lekko żółknie no i to popękanie widać bardzo wyraźnie. Lekko się ściera na czubkach paznokci...
Ma lekki alkoholowy zapach, jednakże jakoś mi to nie przeszkadzało.
Kupiłam do pyłów top nowipe i wiem już, że nie sięgnę po ten produkt, bo top z semilaca robi dużo lepszą robotę, lepsze wykończenie, nie pęka i lepiej się błyszczy
+ (i to dużym) jest jego dość spora pojemność, ciężko go wykończyć robiąc hybrydy nawet co 3 tygodnie

Super produkt

Testowałam wiele top coat'ów tj. sally hansen, inglot, golden rose, maybelline, paese oraz revlon, ale żaden z nich nie jest tak dobry jak ten. Paznokcie po użyciu tego produktu wyglądają jak hybrydowe i są prawie tak samo trwałe. Produkt nie tylko zapewnia nam utrwalenie manicure, ale także przyspiesza wysychanie.

plusy:
+szybkie zasychanie
+mocne utrwalenie manicure(u mnie do 2 tyg.)
+łatwa aplikacja, dzięki wygodnemu pędzelkowi
+tani (w stosunku do jakości)
+pozostawia piękną taflę na paznokciach
+jakością przypomina manicure hybrydowy

minusy:
-po miesiącu używania trochę staje się gęsty

Nie oszukujmy się - hybrydzie nie dorasta do pięt

Czy ten Top Coat zastapi nam hybrydę? Dość wiele na to wskazuje, jednak...

Na Seche Vite Ultra-V natrafiłam, kiedy przeszukiwalam internet zeby znalezc coś co utwardzi skutecznie i blyszczaco zwykly lakier.
Mam za duzo lakierów zeby porzucic je dla hybrydy, ale tez kolor na paznokcieach szybko mi sie nudzi i lubie co ok 4dni robic nowy manikiur :)
Miałam już Seche Vite (zwykły), Poshe, NYC, Essie, Golden Rose i wciaż szukałam... Wszystko bylo niby ok, ale blysk lakieru malał wprost proporcjonalnie do ilości moich prac domowych.
Na temat tego Top Coatu nic nie bylo na polskich stronach i blogach, natomiast natknęłam sie na francuskiej i kilku amerykanskich, opinie byly raczej ok, ale bez szału.
Zakupilam go na Allegro za ok 14zl

Moje wnioski:

# Przed nałożeniem go na zwykly kolorowy lakier trzeba troszkę odczekać az kolorowy zaschnie, lub co ja robilam, nakladalam zwykly Seche Vite ktory szybko utwardzal kolorowy

# 3min pod lampą proponowane przez producenta - jak dla mnie to za malo - przedlużalam ten czas poniewaz mialam wrazenie ze nie do konca sie utwardzal

# najladniejszy efekt blysku jest po dwoch warstwach tego top coatu

# utwardzenie go pod lampą nie znaczy że zaraz mozemy rzucić sie do prac domowych. To jest troche wlasnie chore, ale on wciaz jest dość miekki i patyczkiem mozemy zrobic w nim wgniecenia - dlatego pomimo lampy, po ukonczonym manikiurze, jeszcze siedze bezczynnie przez ok 15min!

# mozna go latwo usunac zwyklym zmywaczem - to jest super

# blysk i trwalosc jest ok 5 lub 6 dni - dluzej zaczyna sie luszczyc razem z lakierem kolorowym

# SV zwykly - czasem potrafi mi brzydko obkurczyć lakier kolorowy - SV Ultra-v nigdy tego nie zrobil

# jezeli wyjedziemy na skorki SV Ultra-v i utwardzimy, nic sie nie stanie, mozemy go bez problemu sciagnać czymkolwiek - sam chetnie odchodzi od skory

# zrobienie nim manikiuru zajmuje mi wiecej czasu niz ze standardowym topem SV - licze wraz z czasem schnięcia.

Założylam stronę o tym Top Coatcie ponieważ brakowalo mi opini o nim - o zauwazylam ze jego sprzedaz bardzo wzrosła.
A czy kupię go ponownie? Nie wiem, ale jak go pierwszy raz zamawialam, obstawialam ze bedzie idealem i zamowilam od razu kilka sztuk i teraz mam kilka butelek do zuzycia :)

Zdjęcie poniżej ukazuje moje paznokcie z Seche Vite Ultra-V zaraz po pomalowaniu.

Ilość zużytych opakowań: 1/2 buteleczki 14ml