Balea, Creme Seife Milch & Honig (Mydło w płynie `Mleko i miód')

Balea, Creme Seife Milch & Honig (Mydło w płynie `Mleko i miód')

Mydło w płynie Balea Milch & Honig przez zastosowanie specjalnej kombinacji składników myjących i pielęgnujących oraz naturalnego miodu i ekstraktu z mleka można stosować nawet do suchej skóry. Nie tylko ją myje, ale także delikatnie pielęgnuje i nadaje jej przyjemny zapach.

mydła
zapachowa
w butelce, z pompką
w płynie
>250ml

Cudo

Mydło ma mocno wyczuwalny, przyjemny zapach miodu. Konsystencja jest niezwykle gęsta, przez co wystarcza niewielka ilość by się zaczęło pienić na rękach. Do tego opakowanie bardzo poręczne, grafika na opakowaniu również a kosztują parę groszy. Mydła do rąk firmy Balea na stałe goszczą w mojej łazience.

Całkiem ok

Mydełko ma super delikatny zapach. Bardzo przypadł mi do gustu. Dobrze się pieni i nawilża. Wygodny w aplikacji. Nie podrażnia. Bardzo wydajny. Cena niska

Dobre mydełko na co dzień

Ach te produkty Balea :) za niewielkie pieniądze można kupić cudowne kosmetyki. Uwielbiam to mydło w płynie. Kremowe, gęste, dobrze się pieni. Myje dobrze każde ręce, nawet te bardzo tłuste. Ma przyjemny zapach mleka i miodu, idealne na jesień/zimę, te składniki kojarza mi się z ciepełkiem i szczególną pielęgnacją.
Opakowanie wydajne, z wygodną pompką.

Piękny zapach

Uwielbiam wszystkie kosmetyki z DM. Mydło ma piękny zapach mleka z miodem. Jego opakowanie jest bardzo wygodne w aplikacji. Dobrze oczyszcza skórę, nie podrażnia, nie wysusza. Zapach utrzymuję się przez dłuższy czas. Jest wydajne,a cena bardzo niska.

Balea <3

Arbuzowy żel pod prysznic niemieckiej marki Balea. Rewelacyjnie się pieni a kosztuję zaledwie 7 zł,więc jest to niewielki koszt. Pojemność to 300 ml,więc wystarczy on na jakieś 2 miesiące. Minusem żelu jest niestety to że zapach ulatnia się po kąpieli Posiada on intensywny zapach arbuza .Balea od zawsze ma rewelacyjną szatę graficzną Uwielbiam ich żele pod prysznic i zawsze do nich powracam

uwielbiam

Mydelko w plynie o zapachu miodu i mleka czesto gosci na mojej umywalce na zmiane z innymi tej marki. Jest dostepne w kazdej niemieckiej drogerii DM.

Zalety: nieziemsko pachnie, dobrze sie pieni, ladne opakowanie z pompka, dobrze myje, nie wysusza skory, niedrogi (EUR 0,55), swietny do mycia pedzli

Brak wad.

Dobry produkt

Jestem posiadaczką suchej skóry rąk.

Plusy:
* cena
* piękny zapach
* nie przesusza skóry dłoni
* dobrze oczyszcza

Minusy:
* jest to dobry produkt, ale mógłby być lepszy

Testowałam też inne mydła Balei i również byłam z nich zadowolona.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Przyjemne mydełko.

Kolejny produkt z Balei po który warto specjalnie przejechać się do DM :)

Mydełko pięknie pachnie miodem i mlekiem, zapach jeszcze chwilę po użyciu produktu utrzymuje się na dłoniach.
Konsystencja jest kremowa, dość gęsta.
Produkt świetnie spełnia swoje główne zadanie - myje, oczyszcza skórę dłoni i nie wysusza jej.
Mydło jest wydajne - jedna pompka wystarczy na porządne umycie rąk.
Niska cena również zachęca do zakupu.

Jedynym minusem, który dostrzegam to fakt, że produkt jest niedostępny w PL.

Kupię ponownie i jak najbardziej polecam fankom miodno-mlecznych zapachów :)

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka