Hesh Pharma, Mehandi Powder (Henna)

Hesh Pharma, Mehandi Powder (Henna)

Naturalna henna Hesh Pharma jest przeznaczona do pielęgnacji i naturalnego farbowania włosów, jak również do ozdabiania ciała - dłoni i stóp indyjskim tatuażem. Naturalna henna Hesh Pharma ma właściwości odżywcze i upiększające.

Sprawdzona Hennowa Klasyka

Czysta henna od Hesh wyróżnia się przede wszystkim wyjątkowo korzystną ceną, dlatego bardzo polecam dla 'hennowych laików'. Lawsonia jest profesjonalnie zmielona na bardzo sypki i lotny proszek, idealny do koloryzacji i wzmocnienia włosów. Polecam jak najbardziej do używania solo lub mieszania z różnymi ciekawymi dodatkami jak np. papryka-do podbicia czerwieni, senes/cassia-do rozjaśnienia na rudy, wody z ziemniaczanych obierek-do robienia pięknych brązów. 100 g lawsonii wystarczyło zupełnie na odżywienie i podbicie rudych refleksów na moich kasztanowych włosach. Po kilku aplikacjach zauważyłam widoczne pogrubienie struktury włosa-lawsonia łączy się z włosem i wypełnia ubytki na stałe! Włosy przepięknie odbijają światło i nie mogę doczekać się następnego hennowania :)

Pierwsza henna

Hennę z firmy Hesh wybrałam do eksperymentów z farbowaniem ziołowym. Ta henna jest przeznaczona do mehandi, dzięki czemu jest bardzo drobno zmielona i po rozrobieniu tworzy piękną gładką papkę. Szybko wydziela barwnik, nie musi długo odstawać. Z odpowiednimi dodatkami na naturalnie brązowych włosach udało mi się uzyskać piękną czerwień.