Avon, Naturals, Radiance Rose Water (Woda różana do twarzy)

Avon, Naturals, Radiance Rose Water (Woda różana do twarzy)

Avon Woda różana Naturals ma właściwości kojące i nawilżające. Formuła nie zawiera alkoholu. Natychmiast odświeża skórę i pozostawia uczucie nawilżenia.
Sposób użycia: Nałóż na skórę za pomoca płatka kosmetycznego.

50 – 100ml
w butelce
płyn

Świetnie oczyszcza!

Lubie przemywać nią twarz rano i wieczorem. Po jej użyciu skóra jest miękka i dobrze oczyszczona :) Poza tym jest niedroga i wydajna. Cena jest super, u konsultantek można ją nabyć bardzo tanio. Mój ulubiony produkt, jeżeli chodzi o oczyszczanie twarzy, szczególnie po całym dniu, przed nałożeniem kremu nawilżającego.

Może być ;)

Używam wody różanej do zmywania makijażu oczu z czym jakoś sobie radzi No chyba ze jest to bardzo mocny makijaż No to już nie. Najbardziej nadaje się do przemywania twarzy tuż po demakijażu.
Zapach jest delikatny i mi nie przeszkadza.

Jako tonik

Wody używałam dosłownie kilka razy z ciekawości no i wielkiego zachwytu nie było ale do bubli nie zaliczam. Używałam w codziennej pielęgnacji po oczyszczeniu skóry twarzy, troszkę na płatek kosmetyczny i przemywałam twarz. Nie podrażniała ani nie uczulała. Po przemyciu czułam po prostu odświeżenie. Małe poręczne opakowanie, niska cena w sam raz na wyjazd. Nie jest zła ale zdecydowanie wolę tonik z innej firmy.

Nazwa niedostosowana do składu

Zacznijmy od tego, że woda różana do twarzy ma niewiele wspólnego z wodą różaną tak naprawdę, bo ten składnik jest jakoś tak na samym końcu składu, więc odrobinę mnie drażni nadużywaniem tej nazwy.
Normalnie wodą różaną zdarza mi się zmywać makijaż, ale tym specyfikiem niezbyt szło. Niestety nie potrafi sobie poradzić nawet z pudrem i fluidem. Oczekuję porządnego oczyszczenia, mimo że myję twarz na dwa razy.
Jako że do demakijażu okazał się nieużyteczny, zaczęłam stosować jako tonik. Delikatnie odświeża, może trochę nawilża, ale jest to jakieś śladowe działanie. Oczywiście zapach ma mało wspólnego z różami, zdecydowanie bardziej chemiczny, nieprzyjemny.

Warto.

Woda ta jest niesamowicie delikatna dla skóry, uspokaja ją i odświeża. Jest to starsza wersja, ponieważ teraz weszła 100 ml, nie wiem czy z tym samym składem.

Działanie: stosowałam jak tonik, czyli dwa razy dziennie. Jest to produkt bardzo delikatny, nie wysusza skóry, delikatnie ją pielęgnuje i odświeża. Nie bałam się przecierać nim również powiek. Mogę go śmiało nazwać odpowiednikiem wody termalnej. Z chęcią powrócę do tej wody różanej.

Zapach: to nie jest typowo chemiczna i zapychająca róża, ma wyczuwalny jej aromat, ale jest bardzo subtelny o delikatny.

Opakowanie: małe, poręcze, zmieści się w każdej kosmetyczce, klips jest solidny.

Dostępność/ cena: zamawiałam u konsultantki, cena póki co była okej, jakieś 6 zł za 150 ml. Jednak teraz wprowadzili opakowanie 100 ml. w tej samej cenie, nie ładnie.

Opis Produktu:

Uwielbiam tą wodę różaną do twarzy. Skóra po jej aplikacji jest ukojona i bardzo przyjemna w dotyku. Woda różana jest bardzo wydajna i ma ładny różany zapach :)

Absolutna rewelacja!

Uwielbiam ten produkt! Świetnie oczyszcza, nawilża i łagodzi skórę twarzy. Zapach delikatny. To jedyny tonik, jakiego używam od dłuższego czasu. Mam cerę naczynkową i ta woda różana jest dla niej idealna.

meh

Skład zupełnie nie powala, bo koło wody różanej to nawet w okolicach nie stało. Głównie skusiła mnie bardzo niska cena. Nie mam się jednak do czego przyczepić. Zapach jest bardzo delikatny, a twarz po użyciu tego produktu jest odświeżona i miła w dotyku. Średnio z wydajnością, ale za taką cenę to nie ma co płakać.

Całkiem nieźle

Nie ufam Avonowi, nie lubię marki z racji testowania na zwierzętach i słabych składów. Wodę dostałam od mamy, przełamałam się, użyłam, jestem zadowolona. Ma ładny skład, dobrze pachnie, nie uczula, nie zapycha. Paradoksalnie jest lepsza od słynnej wody różanej Evree. Jedyny kosmetyk Avon który mogę polecić z czystym sumieniem.

Od czasu do czasu tonik różany

Powiem wam że ten konkretnie produkty czyli woda różana jest chyba jedyna rzeczą która prawie że zamawiam przy każdych zakupach w Avon. Sprawdza się super kiedy chce nawilzyc i jednocześnie oczyścić swoją cere.
+cena
+działanie (woda ma bardzo delikatna formule co sprawia że jest naprawdę przyjemna w stosowaniu. Nie podrażnia i nie uczula, delikatnie nawilża i odświeża. Idealnie sprawdza się jako produkty przed kremem)

Dobre zastępstwo dla toniku :)

Mam cerę mieszaną ze skłonnością do zaskórników. Nie do końca ufam kosmetykom marki Avon ale po pozytywnych opiniach postanowiłam się skusić. I nie żałuję. Woda różana delikatnie łagodzi, ale nie mogę powiedzieć że pomaga w znikaniu krostek. Ale producent tego nie zapewnia więc ze względu na sam fakt że nie powoduje u mnie wysypu dostaje duuuży plus ;)

Łagodząca, idealna praktycznie dla każdej cery

Próbowałam już wielu toników, esencji czy innych specyfików z wyciągiem z róży, z tą z Avonu całkiem się polubiłam (choć jej skład mógłby być lepszy - sama woda z róży jest tu dopiero na końcu składu). Zwykle sięgałam po tonik różany Evree lub nakładam na twarz czysty destylat Venus, ale chętnie używam ostatnio tej wody z Avonu właśnie, jako toniku przed nałożeniem kremu. Jakiś czas temu dolałam do niej celem wzbogacenia składu czystą wodę z róży z marki Venus - dzięki temu mam teraz tonik o dużo lepszym składzie :)

Pierwszy wielki plus za opakowanie - najbardziej lubię wszelkie toniki i esencje właśnie w tej formie, czyli ze spryskiwaczem. Nawet toniki bez atomizera wylewam na dłonie i aplikuję bezpośrednio na twarz, z pominięciem wacika (tonizowania wymaga nasza cera, a nie wacik kosmetyczny). Jest bardzo wygodne w użyciu, a dozownik pryska delikatnie i bez zacinania.
Zapach - klasycznie różany, ale nie "starczo" różany niczym zleżałe perfumy, więc mnie jak najbardziej odpowiada.

Działanie - może po toniku nie widać tak spektakularnych efektów jak po kremie, ale w dłuższym stosowaniu widać jednak pozytywne zmiany w stanie cery (szczególnie gdy mowa o toniku zmieszanym z destylatem). Woda z róży jest świetna do cery dojrzałej i suchej, ale nie tylko, także do cery problematycznej, bo pomaga goić wszelkie stany zapalne i działa lekko antyseptycznie. Dlatego jest to świetny specyfik praktycznie dla każdego rodzaju cery.

U mnie sprawdza się super - daje zastrzyk nawilżenia, koi, łagodzi, pomaga przy lekkich podrażnieniach (na przykład po opalaniu). Przydatna przy suchej cerze. Tonizuje skórę i przygotowuje ją na lepsze wchłanianie kremu. Lubię ją także ze względu na działanie pomagające przy ewentualnych wypryskach - co prawda rzadko pojawia się u mnie coś takiego, ale jeśli już przed okresem coś wyskoczy, zmiany goją się szybciej.
Nie wymaga osuszania - można spryskać nią twarz i tylko wklepać.
Przyjemna do odświeżania twarzy w gorące dni.

Wielki plus za brak alkoholu w składzie! Woda nie ma działania podrażniającego czy wysuszającego, można ją bezpiecznie stosować nawet przy suchej czy wrażliwej skórze.

Cena - jak to w Avon, regularna chyba tylko dla zasady, ja produkty w katalogu kupuję tylko na promocji.

Przyjemny kosmetyk - wygodnie się go używa, ma pozytywne działanie na skórę. Czepiłabym się tylko tego, że czysta woda z róży jest na końcu składu, no ale skoro na skórę działa dobrze, to chyba nie będę narzekać. Szczególnie że można bez problemu dolać destylat i mamy dużo lepszy, bardziej naturalny produkt (Venus Nature woda z płatków róży dostępna za parę złotych w każdym Rossmannie: https://www.rossmann.pl/Produkt/Venus-Nature-Twoja-Receptura-woda-z-platkow-rozy-50-ml,411441,5585)

(moja cera: normalna w kierunku suchej)