Fitti, Classic, Chusteczki nawilżane

Fitti, Classic, Chusteczki nawilżane

Pojemność 72 szt

Chusteczki nawilżane Fitti Classic są przeznaczone do codziennej pielęgnacji skóry dzieci i niemowląt, dają uczucie świeżości i czystości. Chusteczki nawilżane Fitti Classic wzbogacone zostały pantenolem i ekstraktem z rumianku dla zapewnienia optymalnej pielęgnacji wrażliwej skóry malucha. Formuła płynu nawilżającego nie zawiera substancji z grupy PEG, parabenów, alkoholu.chusteczki zostały wykonane z bardzo miękkiej i delikatnej, ale zarazem elastycznej i odpornej na rozrywanie włókniny. Bezpieczeństwo(brak reakcji alergicznych w grupie badanych osób) i skuteczność działania zostały potwierdzone w badaniach dermatologicznych i aplikacyjnych.

Nie bardzo...

...przypadły mi do gustu. Kupiłam skuszona niską ceną w markecie Biedronki. Chusteczek nawilżanych używam zarówno do pielęgnacji pupy niemowlęcia jak i przecierania rączek czy buzi starszego dziecka. Te chusteczki były specyficzne, mocno nasączone wręcz mokre z intensywnym (niekoniecznie miłym, trochę chemicznym...) zapachem. Ostatecznie skapitulowałam nim zużyłam zawartość pierwszej paczki, resztę oddałam Paniom w przedszkolu gdzie takie opakowania rozejdą się w parę dni.

Na codzień

Niestety te chusteczki znalazły u mnie inne zastosowanie,niż wycieranie dzieci. Używam ich do wycierania kurzu,są bardzo wydajne i tanie więc sprawdzaja sie extra w porównaniu do chusteczek szczegolnie do tego dostosowanych, czyli do kkurzu.

polecam

jak dla mnie te chusteczki sa dobre cena super za trzy opakowania długo je uzywałam i musze stwierdzic ze ładnie pachną wilgotnosć chusteczek super teraz uzywam chusteczki dada ale je tez polecam

Świetne

Chusteczki dostałam przed narodzinami córki. Miałam w planach kupić inne ale postanowiłam najpierw zużyć te, które już miałam. Używałam je już od pierwszego dnia życia mojego dziecka i sprawdziły się rewelacyjnie. Żadnych podrażnień, dobrze i łatwo oczyszczały skórę dziecka.

Nigdy więcej!

Użytkowane były w trakcie, gdy mieszkałam z mamą. Użytkowaliśmy je przy moim bracie i dwóch siostrzenicach. Stwierdziłam, że dla mojego własnego synka również będą dobre! Ale niestety! Synek miał raczej na nie uczulenie.
Ale nie kupowała bym tych chusteczek pod kątem zapachu, według mnie zapach był taki jak mocz.

Moje ulubione

Zawsze słyszałam pełno negatywnych opinii na temat tych chusteczek dlatego nigdy nie chciałam ich kupić. Pewnego dnia otrzymałam je w prezencie i dalej zastanawiałam się czy będą bezpieczne dla dziecka dlatego najpierw sama testowałam je przez kilka dni.
Po kilku dniach gdy nie zauważyłam u siebie żadnej alergii a zapach był na tyle przyjemny, że podobał się nawet córeczce to postanowiłam oczyścić jej rączki. Okazało się, że dziecko nie dostało po nich żadnego uczulenia, ani alergii a chusteczki były miękkie i przyjemne w dotyku. Długo utrzymywały świeżość w opakowaniu i były w najlepszej cenie na rynku.
Używałam ich przez kilka dobrych miesięcy i niestety od jakiegoś czasu nigdzie nie mogę ich kupić mimo, że odwiedziłam już wiele Biedronek.
Żałuję,że nie można ich dostać ponieważ mają bardzo dobrą jakość i rewelacyjną cenę.

Są ok

Były to 1 chusteczki jakie uzywalismy.
Są całkiem ok.ładnie pachną, dobrze nawilżone, skład ok, dobrze się wyciągają z opakowania. Cena niska i są wydajne

Słabe

Niestety nie dałam rady zużyć trzech opakowań na dziecku. Poszły na przecieranie blatów:)

Chusteczki bardzo przypominają mi te rossmanowskie. Taka sama struktura chusteczki, mało nawilżone. Nie podrażniły mojego dziecka jednak ilość którą trzeba zużyć jednorazowo sprawia, że są bardzo niewydajne i wychodzą drożej niż droższe, gdzie 2-3 załatwimy sprawę.

Dla nas idealne

Te chusteczki to dla mojej rodziny rewelacja. Moi chłopcy już dawno wyrośli z tego by im wycierać tym pupy, jednak wciąż je kupowałam i bardzo się zawiodłam, kiedy podczas ostatnich zakupów nie było ich na półce. Lubie mocno nawilżone chusteczki i takie są. Nie wysychają szybko, opakowanie wydajne, zapach miły dla nosa i nikogo nigdy nie podrażniły. Teraz u nas służą do wycierania mebli, stolika, butów, buziek, rąk, pilota i innych rzeczy które trzeba wytrzeć. Cena rewelacyjna, czasem w gratisie pudełko. No żałuję, że zniknęły :-(

chusteczki

Te chusteczki dostałam w prezencie.. Koszmar, jeszcze chyba nigdy nie miałam tak złych gatunkowo chusteczek. Szybko się rwą i sa mało wytrzymałe, nawilżone dość mocno , jednak syn dostał uczulenia juz po 1-szym opakowaniu i musiałam je odstawić .

Idealne do codziennej pielęgnacji dziecka.Dobrze nawilżone i wytrzymałe.Delikatnie oczyszczają nie podrażniając skóry.Pozostawiają skórę czystą i przyjemnie pachnącą.Nie uczulają.Cena jest przystępna.Często je kupuję i jestem zadowolona.

Dobre do czyszczenia obuwia

Ja używam je do oczyszczenia butów z kurzu, delikatnych plamek po błocie.
Również dobrze się sprawą do czyszczenia opakowań kosmetycznych. Ale należy potem przetrzeć suchszą szmatką.
Dobrze czyszczą też tapicerkę samochodową.
Zapach tych chusteczek nie każdemu przypadnie do gustu.