Balea, Balea, Duschgel Cabana Dream (Żel pod prysznic `Brzoskwinia i marakuja`)

Balea, Balea, Duschgel Cabana Dream (Żel pod prysznic `Brzoskwinia i marakuja`)

Balea kremowy żel pod prysznic zawierający ekstrakty z brzoskwini i marakui oraz specjalną formułę Poly-Fructol dzięki czemu znakomicie nawilża skórę i jednocześnie chroni ją przed wysychaniem. Pozostawia cudowny owocowy zapach, idealny na lato. Neutralne pH, produkt wegański,przebadany dermatologicznie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Coco-Glucoside, Sodium Lauroyl Glutamate, Glyceryl Oleate, Glycerin, Inulin, Lecithin, Polyquaternium-7, Citric Acid, Styrene/Acrylates Copolymer, Propylene Glycol, Sodium Sulfate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Tocopherol, Parfum, Sodium Benzoate, Phenoxyethanol, CI 16185, CI 60730, CI 16255, CI 42051.

Szkoda że to limited edition :(

Żel miałam jakiś rok temu w sezonie wakacyjnym...... Wspominam go bardzo dobrze. Pachniał jak egzotyczny koktail.... Istna torpeda.
Zalety:
-cudowny zapach
-wydajność
-dobrze sie pienił
-nie wysuszał skóry
-nie podrażniał
Wady:
-dostępność
-niestety to tylko edycja limitowana
Ocena ogólna:5

Jestem w 100% zadowolona z tego produktu. Myślę, że warto wypróbować.

Przeglądający strony internetowe kilka razy natknęłam się na kosmetyki z Balea, gdy tylko pojechałam do Niemiec musiałam je zakupić. Faktycznie, żele pod prysznic są świetne. Brzoskwinia i marakuja przepięknie pachnie, świetnie się pieni, a na dodatek jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Ogromny zawód

Podczas tegorocznych wakacji miałam okazję po raz pierwszy odwiedzić osławioną drogerię DM. Przed wyjazdem zrobiłam spory research w Internecie i wypisałam sobie całą listę polecanych produktów do zakupienia :) Wpadłam tam jak burza i w mgnieniu oka koszyk miałam wyładowany po brzegi. Żele pod prysznic Balea były na szczycie mojej listy - chwyciłam 3 sztuki, w tym dwie limitowanki.
Cabana Dream zaczęłam testować jako pierwszy. Przyznam się, że już w sklepie uwiodła mnie szata graficzna opakowania. Przemówiły do mnie nasycone, wakacyjne kolory oraz zapach marakui, którą uwielbiam. Żel pachnie świeżo, owocowo, na lato nadawał się idealnie. Ma fioletowy kolor, ale w kontakcie z wodą zamienia się w białą piankę.
Na tym niestety plusy się kończą. Konsystencja jest niesamowicie rzadka, lejąca, przecieka przez palce. By się nim umyć konieczna jest gąbka lub myjka. Słabiutko się pieni, trzeba go wylać naprawdę sporo, żeby uzyskać więcej piany, która i tak nie jest kremowa i szybko znika. Miałam spory problem podczas wyjazdu, ponieważ zawsze depiluję nogi przy użyciu żelu pod prysznic, zamiast pianki do golenia, w tym wypadku było to niemożliwe.
Zapach momentalnie się ulatnia, nie utrzymuje się na skórze.
Żel nie ma właściwości pielęgnujących, lekko wysusza skórę, po jego użyciu balsam to konieczność.
Dodatkowo, jest bardzo niewydajny, momentalnie się kończy.
Napaliłam się jak szczerbaty na suchary na żele Balea, natomiast one ogromnie mnie zawiodły. Wprawdzie kosztują niewiele, ale i tak nie są dostępne w Polsce. W podobnej cenie możemy znaleźć coś znacznie lepszego.

Używam tego produktu od: 25.07 - 07.08

Coś na upały.

Przy okazji corocznej wizyty w DM z chęcią zaopatrzyłam się w tegoroczną edycję limitowaną produktów pod prysznic.

Kolorowe, wakacyjne opakowania sprawiają bardzo dobre wrażenie, nazwy również - Cabana Dream pomaga przenieść się na rajską wyspę :) I już po otwarciu butelki prawie się na tej wyspie znalazłam, gdyż zapach okazał się być naprawdę egzotyczny.

To właśnie zapach jest głównym atutem tego produktu. Zapach słodkich, soczystych, tropikalnych owoców. Po zastosowaniu jeszcze przez chwilę czuć na skórze ten przyjemny, egzotyczny koktajl :)

Sam żel pod prysznic ma dość przeciętne właściwości.
Poprawnie myje skórę, ale jest dość rzadki i jednorazowo trzeba wylać go naprawdę sporo. Co za tym idzie - wydajność jest kiepska, żel z pewnością nie pozwoli nam się znudzić, bo szybko znika.
Kiedy już użyjemy go sporo żel całkiem nieźle się pieni.
Konsystencja jest kremowa, kolor fioletowy jak butelka :)

Uważam, że na okres największych upałów jest to produkt idealny - zapach orzeźwia, żel myje i odświeża ciało. Czego chcieć więcej? Zwłaszcza za tak niską cenę...
Zapach naprawdę przypadł mi do gustu (chyba najfajniejszy z całej limitowanki) dlatego bardzo żałuję, że to produkt sezonowy.
Daję 3 mocne gwiazdki i polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka