Bielenda, Expert Czystej Skóry, Odżywczy 2 - fazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Odżywczy 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust Expert Czystej Skóry Bielenda szybko i skutecznie zmywa makijaż oczu, wodoodporny cień i trwałą szminkę do ust.
Zawiera niezwykle efektywne połączenie olejku arganowego zawartego w fazie olejowej, z kwasem hialuronowym w fazie wodnej. Faza olejowa gwarantuje skuteczny i ekspresowy demakijaż oczu (ołówki, cienie, wodoodporne tusze do rzęs) i ust (błyszczyki, szminki) bez potrzeby pocierania. Faza wodna zapewnia perfekcyjne oczyszczenie i odświeżenie skóry. Olejek arganowy regeneruje i odżywia delikatną skórę pod oczami i na powiekach, skutecznie wzmacnia, chroni i pielęgnuje rzęsy. Kwas hialuronowy intensywnie nawilża cienką i delikatną skórę wokół oczu. Alantoina koi, łagodzi podrażnienia. Odżywczy 2-fazowy płyn do demakijażu oczu i ust Expert Czystej Skóry Bielenda jest bezzapachowy, delikatny i łagodny dla wrażliwych oczu. Koi i łagodzi podrażnienia. Nie pozostawia tłustej warstwy, nie wysusza skóry. Jest bezpieczny dla osób noszących szkła kontaktowe.

Cera
normalna
oczyszczające
w butelce
płyn
>100ml

Ulubieniec

Ten płyn zajmuje honorowe miejsce w mojej kosmetyczne. Jest moim absolutnym hitem w kategorii produktów do demakijażu oczu. W tej kategorii Bielenda może pochwalić się naprawdę bardzo dobrymi, skutecznymi preparatami. Płyn z awokado i różowy z bawełną są bardzo dobre ale ten jest zdecydowanie bezkonkurencyjny. Płyn bardzo ładnie wygląda - ma dwufazową formułę w kolorze białym i fioletowym, które bez problemu się ze sobą łączą tworząc duet idealny. Jak na małą pojemność płyn jest dosyć wydajny. Jest bardzo skuteczny w oczyszczaniu oczu z makijażu i innych zanieczyszczeń a przy tym niezwykle dla oczu łagodny. Poprawia również kondycję rzęs i je wzmacnia.

Najgorszy jaki miałam

Używałam kilku płynów dwufazowych do demakijażu różnych firm, ale ten z bielendy jest zdecydowanie najgorszy z tych wszystkich z którymi miałam do czynienia. Nieistotne czy miałam oczy mocniej pomalowane czy lekko muśnięte tuszem (niewodoodpornym) , tak czy siak jeden wacik to za mało. Bardzo źle zmywał makijaż.

Słaby

Nie kupie go ponownie. Bardzo slabo zmywa tusz jak na plyn dwufazowy, szybko wchlania sie w platek kosmetyczny i trzeba go dolewac ciagle. Zeby zmyc dokladnie makijaz tym produktem za bardzo trzeba trzec oczy.

Dobry tak jak reszta rodziny. :)

Kolejny, ktróy się sprawdził. Uwielbiam preparaty dwufazowe! Nie wyobrażam już sobie zmywania oczu czymkolwiek innym.
Kosmetyk oczyszcza oczy łatwo i szybko, bez żadnego tarcia i podraznień, tak jak reszta jego "rodziny".
Zostawia delikatną olejkową powłoczkę, więc jeśli komuś to przeszkadza, to nie będzie zachwycony. Radzi sobie nawet z makijażem wodoodpornym.
Cena jest bardzo przystępna, a dostępność szeroka. Nic tylko brać. :)
Polecam.

Okej

Jeden z lepszych płynów do demakijażu oczu jaki używałam, ale zdecydowanie nie najlepszy. Cena jest w porządku jak za tą jakość, ale mógłby być bardziej wydajny. Zużywałam go dosłownie w dwa-trzy tygodnie. Miał ładny zapach. Można wypróbować.

Taki sobie

Płyn dwufazowy, to kosmetyk, bez którego nie wyobrażam sobie demakijażu, gdyż używam wyłącznie tuszy wodoodpornych, cienie nakładam na bazę, a usta maluję często lip tintem. W porównaniu z innymi dwufazami Bielenda wypadła średnio. Wydawała się nieco mniej tłusta, tusz zmywał się opornie, miałam też wrażenie, że rzęsy są usztywnione. Mimo to, płyn jest przyjazny w użyciu, delikatny dla oczu.

Nieporozumienie

Do twarzy się nie nadaje. Złe proporcje składników, zbyt oleisty produkt, więcej Bielendy nie kupię z uwagi na ten produkt.
Niżej opiszę konkretniej.

Dobry

Mój pierwszy płyn do demakijażu kupiłam go na promocji za 7 zł. ale nie żałuje produkt naprawdę godny polecenia .
Plusy
+Nawilża
+ Cena
+Nie szczypie w oczy
+Wygodna butelka
+Zmywa dobrze tusz
+Wydajny
+Delikatny zapach

Godny polecenia szczególnie do lekkiego makijażu

Płyny dwufazowe są najskuteczniejsze do demakijażu. Zawsze sięgam po tego typu produkty. Z tych płynów Bielenda jestem różnie zadowolona. Nie poradzą sobie z bardzo mocnym makijażem, a i z eyelinerem może być problem. Mimo to produkt jest i tak w miarę dobry i na tle podobnych produktów wypada całkiem dobrze. Tusz do rzęs zmywa się bez problemu, produkt zostawia co prawda tłustą powłokę ale ja i tak przemywam dodatkowo twarz. Warto spróbować.

Skuteczny, ale u mnie przesusza cerę :(

Mam bardzo mieszane zdanie na temat tego produktu. Płynów dwufazowych przetestowałam już całkiem sporo i na ogół narzekałam albo na to, że nie usuwają makijażu i po kilku godzinach i tak mam pandę pod oczami (bo spłynęły resztki tuszu), albo że zostawia film na oczach. Tutaj nie ma ani jednego z tych problemów. Wystarczy nasączyć wacik, chwilę przytrzymać i makijaż znika (poza kreską z eyelinera, nad którą trzeba trochę popracować). Niestety, po zmyciu makijażu na powiekach widzę białą, przesuszoną skórę, chociaż nigdy nie miałam problemu z przesuszającą się cerą.

Świetny!

Ten płyn kupiłam zachęcona niebieską wersją, której wcześniej używałam i tym razem również się nie zawiodłam. Świetny produkt!

+bardzo dobrze radzi sobie z mocnym makijażem oczu,
+prawie w ogóle nie trzeba pocierać, aby zmyć makijaż,
+poręczne opakowanie, które dobrze się zamyka,
+butelka jest przezroczysta, dzięki czemu widać ile produktu zostało,
+wydajny,
+neutralny, bardzo delikatny zapach.

Super!

Świetny kosmetyk do demakijażu, próbowałam już prawie wszystkich rodzajów 2-fasowych płynów. Według mnie są super, dobrze domywają makijaż i nie powodują u mnie podrażnień. Polecam !