AA, Hydro Algi Różowe, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

AA, Hydro Algi Różowe, Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust

Dwufazowy płyn do demakijażu oczu i ust precyzyjnie usuwa zanieczyszczenia oraz wodoodporny makijaż, nie pozostawiając tłustego filmu. Formuła z prowitaminą B5 i alantoiną zapewnia ukojenie oraz zapobiega podrażnieniom. Receptura płynu nie zawiera kompozycji zapachowej i barwników, dzięki czemu jest on bezpieczny dla osób ze skórą wrażliwa, alergiczną oraz noszących szkła kontaktowe.

Nietłusty, ale też brak dobrego poślizgu. Brak alg w składzie.

Płyn trzeba wstrząsnąć, bo jest dwufazowy. Jest bezzapachowy, nie pozostawia tłustej warstwy, skutecznie i szybko usuwa makijaż, ale nie ma dobrego poślizgu, więc trzeba trochę trzeć.

Tak jak ktoś wcześniej zauważył, w produkcie nie ma alg...

Tragedia

Ten specyfik nie ma nic wspólnego z kosmetykiem delikatnym i antyalergicznym. Jeszcze nigdy nie nabawiłam się takiej alergii i w sumie jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie spowodował u mnie opuchlizny powiek oraz długotrwałych podrażnień, które nie minęły jeszcze długo po zaprzestaniu stosowania. Do tego zupełnie nie jest skuteczny, dwufazowy płyn Nivea radził sobie doskonale z tym samym wodoodpornym tuszem, przy tym płynie codziennie rano "efekt pandy" wokół oczu. Płyn tragedia, nie polecam!

Skuteczny

Płyn ma dwufazową formułę po wstrząśnięciu konsystencja jest wodnista i nie bardzo tłusta, bezzapachowy. Nie zostawia tłustej warstwy na powiece. Jak dla mnie świetnie radzi sobie z zmyciem całego makijażu min. tuszu. Zazwyczaj przykładam nasączony wacik na +- 30 sekund i większość produktu zostaje na nim. Bez pocierania niestety się nie obędzie, ponieważ to co zostaje po prostu pocieram aby zmyć. Płyn nie uczulił mnie w żaden sposób, nie podrażnił, nie wysuszył, nie szczypie w oczy. Nie zauważyłam aby zapewniał ukojenie czy niwelował podrażnienie skóry jak to sugerują napisy na opakowaniu jednak robi to co najważniejsze zmywa makijaż. Podsumowując polecam przetestować.

świetny jest

Chyba w końcu znalazłam "mój" produkt do demakijażu. Wcześniej jakoś nie zwracałam zbyt dużej uwagi na to czego używam do demakijażu oczu. Zmywałam je micelem, najczęściej Biodermą. AA jednak odpowiada mi o wiele bardziej.
Jako posiadaczka cery bardzo suchej często mam przesuszone okolice powiek. Płyn AA ma dwie fazy, więc oleista świetnie nawilża mi te miejsca.
Nie maluję się mocno, tusz, czasem jakiś cień. Ten płyn zmywa to wszystko od razu po przyłożeniu wacika. Wystarczy ruch w dół i rzęsy są czyściutkie. Jeden wacik starcza mi na dwoje oczu, tego jeszcze nie było.
Płyn nie ma zapachu, nie podrażnia. Nie wsiąka namiętnie w wacik, jak to płyny często, a gęsto lubią.
Wydajny, jak na takie maleństwo nawet bardzo.
Cena ok, choć nie obraziłabym się gdyby był tańszy.
Na plus też ładne i wygodne opakowanie. Bardzo polecam.

specyficzny

Niedrogi płyn, prawie bez zapachu, dość prostym składzie jak na produkt drogeryjny.
Ma dziwną konsystencję, miałam wrażenie jakby był lekko mączny? Szybko się wchłania w wacik przez co trzeba go masę wylać. Bardzo długo zmywa mascary (l'oreal fioletową), nie domywa.
Nie uczula, nie podrażnia (mam wrażliwe oczy), nie wysusza.
W sumie to niewiele robi ;)

ani śladu algi, choć skuteczny

Płyn kupiłam w promocji za 8 zł i taka cena tego produktu by mi odpowiadała :) 14 uważam, że za dużo, wszak opakowanie nie zachwyca, nie ma tez skladnikow, ktore uzasadnialy by cene wyższą niż 8 zł.

Płyn ma dwufazową formułe, jednakże nie ma typowej warstwy oleistej i w zasadzie obie warstwy moglyby byc rownie dobrze jedną.

Nie zostawia więc tłustej warstweki, oczywiście zależy co kto lubi.

Niestety nie ma ani śladu algi, więc po co producent firmuje go nazwą algi różowe? Nie wiem, wedlug mnie jest to wprowadzanie konsumenta w błąd...

W składzie nie znajdziemy też nic naturalnego, choćby czegoś pielęgnującego.

Mimo to piekielnie dobrze zmywa makijaż. Wystarczy w zasadzie 1 wacik na oko. Zawsze przemywam jeszcze twarz tonikiem i nie zostaje nawet ślad po tuszu czy kredce, co jest osiągnięciem.

Moze przesada jest, ze nie wymaga pocierania, a niby jak inaczej tusz ma zejsc z rzęs? Odskoczyć? 😌

Nie szczypie w oczy, nie uczula, nie podrażnia.

Wydajny nie bardzo, jednak większość płynów do demakijażu nie starcza na więcej niż miesiąc.

Polecam głównie dlatego, że świetnie radzi sobie ze zmywaniem tuszu, kredki, eyelinera.

Ilość zużytych opakowań: 1/120 ml