L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Olejek w kremie

L`Oreal Paris, Elseve, Magiczna Moc Olejków, Olejek w kremie

Olejek w kremie Elseve Magiczna Moc Olejków łączy w sobie moc 6 olejków kwiatowych. Formuła delikatnego kremu otula włókno włosa, aby je intensywnie odżywić. Szybko się wchłania, a włosy odzyskują olśniewający blask, miękkość i jedwabistą gładkość.

ciekawy

Kosmetyk ten należy stosowac z umiarem ponieważ łatwo jest przecholować i później włosy nie wyglądają atrakcyjnie- są oklapnięte i nieświeże( tłuste). Kosmetyk mozna stosować na mokre jak i suche włosy co bardzo mi się podoba w nim. Kosmetyk świetnie wygładza włosy nadając im blask i miękkość.

Ulubieniec

Olejek w kremie kupiłam szukając czegoś do pielęgnacji włosów nie wymagającego spłukiwania. Olejek ma przepiękny zapach i dobrą konsystencję, która umożliwia rozprowadzenie nawet małej ilości produktu na włosach.
Olejek bardzo dobrze wygładza włosy, podkreśla skręt, ułatwia rozczesywanie. Do tego jest niesamowicie wydajny. Włosy mniej się puszą, są lśniące, zdrowe, miękkie. Opakowanie - tubka ułatwia dozowanie odpowiedniej ilości produktu. Najlepszy specyfik do codziennej pielęgnacji włosowej!

Jak dla mnie najlepszy!

Bezkonkurencyjny ! Kupiłam go na promocji, przez przypadek, a okazał się dla mnie najlepszym kremem do włosów. Ma świetną, lekką i nietłustą konsystencję. Nie przetłuszcza włosów. Stosuję na wilgotne i suche włosy. Znakomicie wygładza włosy i pozostawia na nich przyjemny zapach do kolejnego mycia ( w moim przypadku dwa dni). Nie zamienię go na żaden inny! Wart swojej ceny, jest wydajny.

Ostatnio ulubiony

Olejek w kremie jest dla mnie nowością. Mam bardzo suche, puszące się blond włosy. Ciągle walczę z tym efektem i chcę je wygładzić np. na szybko przed wyjściem. Ten olejek świetnie się w tej roli sprawdza. Niewielka ilość wystarczy by rozprowadzić go na całych włosach, ładnie je wygładza i lekko obciąża, co w moim przypadku super się sprawdza. Ponadto nie skleja włosów, pozostawia je lśniące i zdrowo wyglądające, a małe odstające włoski już się nie pojawiają. Dla mnie rewelacja. Taka tubka wystarczy mi na wiele miesięcy widząc zużycie jakie mam po ok. 2 miesiącach regularnego stosowania.

meh

Magiczna moc olejków do moja ulubiona seria od L'Oreal. Każdy jeden produkt sprawdził się u mnie świetnie... poza właśnie tym olejkiem. Ma bardzo wodnistą konsystencję. Producent zaleca nakładać go w małych ilościach i tu się z nim zgodzić nie mogę, bo efektów wtedy wcale nie widać. Generalnie bez szału. Faktycznie wygładzał włosy, nadawał im blask i miękkość, ale... był to efekt krótkotrwały. Za cenę 19.99 spodziewałam się czegoś więcej. Do olejku z Aussie czy Isany, które lubię i sobie chwalę, to mu nawet nie po drodze.

Sama nie wiem

Kosmetyk kupiłam w promocji za ok 10zł.Ma bardzo przyjemny zapach i dobra gęsta konsystencje, nie spływa z dłoni.
Miękka tubka z której mozna wycisnąc wszystko do końca.
A teraz konkrety:
-nie zauwazyłam jakiegoś nawilżenia czy wzmocnienia włosów
-owszem ułatwia rozczesywanie
-na początku jej nie lubiłam bo mi przetłuszczała włosy,były przyklapniete i nie świeże na czubku głowy poźniej gdy nakładałam mniejszą ilośc było lepiej ale efektu WOW nie było
-znam lepsze maski /odżywki i więc tej więcej nie kupię

badziew.

Kolejny kosmetyk z serii "magiczna moc olejków", który mnie rozczarował.
Olejek-w-kremie dostałam, nie kupiłam i dobrze, bo szkoda na niego kasy. Kosztuje około 20 złotych, więc tragedii nie ma, ale po co w ogóle wydawać na coś, co kompletnie nic nie robi, a nawet szkodzi?

Zacznę od opakowania, które jest po prostu tragiczne. Bez względu na to, w jakiej pozycji go zostawię i tak za każdym razem przy jego otwarciu chlapie mi mocno rzadkim kleksem.
Krem jest bardzo rzadki, ma lekką konsystencję i lekko żółtawą barwę o całkiem przyjemnym zapachu.

Kosmetyku używałam na kilka sposobów wg zaleceń producenta na wilgotne włosy, na suche włosy i przed suszeniem. W dużej ilości, średniej ilości, małej i wręcz minimalnej i niestety efekt był zawsze taki sam - napuszone, matowe i nieświeże włosy. Zero odżywienia, blasku, gładkości i lekkości, o jakiej pisał producent. Nie mam pojęcia skąd te zachwyty na jego punkcie, bo dla mnie to totalny bubel. Nie polecam, wylądował w koszu.

Bardzo fajny

Kupiłam go pod wpływem impulsu, lubię testować nowe rzeczy.
Olejek w kremie ma fajne, wygodne opakowanie - tubkę, łatwo się go dozuje. Kolor taki złoty i bardzo przyjemny zapach. Konsystencja również jest super, nie za gęsta, dobrze się rozprowadza na włosach.
Zazwyczaj używam go na mokre włosy. Odrobinę produktu rozcieram w dłoniach i nakładam na włosy, na długości. Dużo łatwiej się je rozczesuje. Po wysuszeniu są miękkie, gładkie i ładnie błyszczą. Formuła kremu jest lekka nie obciąża włosów i nie powoduje przetluszczania.
Czasami, nakładam odrobinę na suche włosy, zwłaszcza kiedy mi się bardzo spuszą. Kosmetyk szybko się wchłania i dyscyplinuje włosy.
Generalnie polecam, ja używam go na zmianę z tradycyjnym olejkiem Loreala.

Średniak

Kupiłam olejek pół roku temu i została mi około 1/3 opakowania, co świadczy o wydajności produktu. Niestety zrezygnowałam z niego, ponieważ zapach zaczął mnie odrzucać, nie przypadł mi do gustu. Olejek w żaden sposób nie pomógł ani nie zaszkodził moim włosom, po prostu był. Oczekiwałam dobrych i widocznych efektów- niestety ich nie zauważyłam. Lepiej zainwestować w inny produkt.

Z całego serducha polecam!

Mam łamliwe, puszące się włosy z suchymi jak siano końcówkami. Zwykłe odżywki bez spłukiwania nie wchodzą u mnie w rachubę bo nie dają rady z moimi włosami, więc eksperymentuję z balsamami bez spłukiwania. Co do elseva byłam sceptyczna- fotmuła z olejami powidowała, że miałam przed oczami widmo łustych strąków. Pierwszy raz użyłam w małej ilości, za drugim razem więcej. Balsam jest bardzo rzadki, ale dobrze rozprowadza się na włosach. Ja używałam od wysokości uszu i ani razu nie miałam oklapniętych włosów. Były ujarzmione, troszkę błyszczały, nie puszyły się. Dovrze zabezpiecza końcówki- nie strzępią się ani nie rozdwajają. Balsam jest mega wydajny, w wygodnym opakowaniu. Polecam.

Bardzo dobra odzywka dla suchych włosów

Mam włosy rozjaśnione i suche na końcach.
Zakupiłam tą odzywka i szczerze powiem ze po pierwszym razie zauwazylam poprawę .
Włosy po wysuszeniu były miękkie i lśniące.
Bardzo polecam

Cudo!

Kupiłam na promocji w Rossmannie i wiem, że będę do niego wracać.
Cudownie ujarzmia suche włosy, wygładza, nienachalnie pachnie.
Trzy możliwe zastosowania sprawiają, że każdy znajdzie coś dla siebie. Mam włosy kręcone z tendencją do przesuszania, ale po nim mogę zapomnieć o efekcie "siana na głowie".