Montibello, HDs Def Thermic (Preparat termoochronny do włosów)

Montibello, HDs Def Thermic (Preparat termoochronny do włosów)

Przed każdym prostowaniem włosów należy je odpowiednio zabezpieczyć przed ciepłem. Termoaktywny spray HDs Def Thermic firmy Montibello pełni funkcję ochronną i przeznaczony jest dla każdego rodzaju włosów poddanych temperaturom nie wyższym niż 190°C. W rezultacie włosy są nawilżone i mają właściwą fakturę, a jednocześnie są chronione przed źródłami ciepła. Takie zabezpieczenie pozwala na swobodne korzystanie z prostownicy

termoochrona
termoochronne
w sprayu, w butelce
płyn

Uczulający

Już od pierwszego użycia tak mocno mnie uczulił w okolicy uszu, szyi oraz dekoltu że nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Skóra była podrażniona i piecząca, do tego czerwone plamy wszędzie się zaczęły pojawiać, tam gdzie włosy miały kontakt ze skórą.. ewidentnie skład tego produktu jest z kosmosu, bo nigdy wcześniej żaden preparat tak nie reagował, NIE POLECAM

jest okej

Jestem zadowolona z preparatu termoochronnego, po zastosowaniu widzę różnicę w strukturze. Włosy są bardziej miękkie i lepiej się prostują, są lśniące. Minus oczywiście za zapach i cenę. Jest dość wydajny, mam już ponad rok jedno opakowanie.

nic szczególnego

średni, trochę przesusza (ma alcohol denat. w składzie), nie wiem czy chroni przed wysoką temperaturą prostownicy. Opakowanie ciemne więc nie widać ile jeszcze produktu zostało, ale jest bardzo wydajny