Mixa, Lotion Tres Active Sans Alcool Anti-Imperfections (Oczyszczający tonik bez alkoholu przeciw niedoskonałościom)

Wzbogacony cynkiem płyn Mixa zwęża pory, wygładza skórę i matuje, dzień po dniu redukując niedoskonałości. Formuła o neutralnym pH usuwa zanieczyszczenia i ślady makijażu, w taki sposób, aby nie naruszyć bariery ochronnej skóry. Produkt bez alkoholu nie wysusza skóry i skutecznie walczy z niedoskonałościami. Wzbogacony składnikami nawilżającymi tonik Mixa przeciw niedoskonałościom sprawia, że skóra staje się idealnie czysta i miękka.

Tonik mixa

Tonik ja byłam w promocji. Zapach jest ok wydajność ok ale jak na produkt bez alkoholowy moja mieszaną cerą jest po nim ściągnięta, Tak jakbym przemyka ja czystym spirytusem salicylowym. Dla mnie totalnie na nie

Bardzo na nie :(

Zachęcona dobrymi opiniami postanowiłam nabyć tonik. Nie jest tani, ale jako, że produkt miał być dobrej jakości cena nie grała dla mnie roli. Niestety od początku zaczął podrażniać moją skórę i powodować powstawanie wyprysków. Odstawiłam go na dłuższy czas, aby spróbować ponownie, ale z takim samym marnym efektem - brak zwężonych porów i wysyp trądziku.

Niestety nie matuje cery tłustej

Zachęcona opiniami zakupiłam ten tonik, i cieszę się że na promocji bo trochę mnie rozczarował. Jest skierowany typowo do cery tłustej, której jestem nieszczęśliwą posiadaczką. Z moich obserwacji wynika że na pewno usuwa zanieczyszczenia, pozostawia skórę miękką i odświeżoną. Delikatnie zmniejsza widoczność porów i nie zauważyłam nowych niespodzianek odkąd go używam, ale nie matuje. Może nie totalne zero matu - bo przez godzinę do dwóch faktycznie cera jest idealna. Komuś kto nie boryka się z aż tak tłustą cerą jak moja, ten tonik może wystarczyć w zupełności. Dla mnie jednak błyszczenie się cały dzień jest totalną tragedią. Zdaje sobie sprawę z tego że samym tonikiem też nie osiągnę efektu którego oczekuje, dlatego ze względu na jego pozostałe właściwości jeszcze go nie przekreślam dokumentnie. Posiadaczki cery mieszanej będą z niego na pewno bardzo zadowolone.

Rozczarowanie

Mój pierwszy produkt z Mixy, pierwszy produkt bez alkoholu w składzie. No niestety zawiodłam się. Brzmiało to dość obiecująco, jednak moja skóra nie polubiła się z tym produktem. Stosowałam go zaledwie 3 dni. A tu niespodzianka! Od zaaplikowania na twarz, minęło parę godzin a moje czoło i policzki były tłuste tak jakbym nałożyła masło. Ponadto na czole zaczęły powstawać dwa bolące wypryski, więc natychmiast odstawiłam. Powróciłam do toniku Mincer Pharmy i maści ichtiolowej, dzięki czemu znikły. Teraz zauważyłam, że na twarzy zaczynają się pojawiać kolejne. ISTNY DRAMAT. NAJGORSZY TONIK JAKI MIAŁAM!!! Jedynym plusem był zapach i uczucie odświeżenia.

Super tonik!

Tonik nie wysusza, nie podrażnia, delikatnie oczyszcza, przyjemnie pachnie, nie zauważyłam żeby zlikwidował niedoskonałości, ale też nie pogorszył stanu mojej skóry. Tak jak jego nazwa. Tonik jest przeciw niedoskonałościom. Żadnych nowych nie zauważyłam, więc działanie jest na plus. Na pewno jeszcze go kupię. Jest wydajny, ogólnodostępny. Polecam!

Średniak

Myślałam że będzie lepszy. Mam wrażenie, że po tym toniku wyskakuje mi jeszcze więcej pryszczy i nie mogę codziennie go stosować. Skóra pozostaje lepka i tłusta. Składu wcale nie ma takiego rewelacyjnego. Teraz używam innego toniku, który ma o wiele lepszy skład i o wiele lepiej oczyszcza niż ten. Nie polecam.

Najlepszy tonik do cery tłustej

Tonik to kolejny produkt od Mixy który mnie zachwycił. Próbowałem już wiele takich produktów gdyż moja skóra to istna latarnia. Za każdym razem już po chwili użycia toniku(min. z evree, ziaja) skóra znów się świeciła. Wiedząc że żel z Mixy działa super na moją skórę postanowiłem zakupić ten Tonik i był to strzał w 10! Nie dość że dzięki niemu moja skóra jest w o wiele lepszej kondycji, mniej się świeci to jeszcze nie czuję by była ona podrażniona lub by produkt śmierdział alkoholem(tak jak to jest w toniku z garniera).

Fajny

To był mój pierwszy tonik. Działanie było ok, lecz bez szału. Fajnie tonizował twarz. Myślę, że posiadaczkom cery która nie jest zbyt wymagająca powinien podejść.

Świetny tonik do codziennego stosowania

Używam go rano i wieczorem zaraz po umyciu twarzy żelem z Mixy. Tonik świetnie się u mnie sprawdza - nie podrażnia skóry, zapobiega powstawaniu wyprysków i dodakowo oczyszcza twarz, kiedy nie mam czasu użyć żelu. Ma ładny, delikatny zapach i jest bardzo wydajny.

Świetny!

W mojej wieloletniej walce z trądzikiem przetestowałam już wiele toników, ale kiedy trafiłam na Mixę, nie szukałam już dalej. W połączeniu z żelem i regularnym peelingiem wyraźnie poprawił stan mojej skóry. Dokładnie oczyszcza, matuje cerę i ogranicza wysyp związany z cyklem menstruacyjnym, a przy tym nie podrażnia i nie wysusza.

super

W połączeniu z oczyszczającym żelem myjącym i kremem działa cuda.
Szukałam produktów, które poradzą sobie z moją problematyczną skórą. I wreszcie trafiłam na mixa. Tonik bardzo dobrze oczyszcza skórę. Dzięki niemu wypryski praktycznie już się nie pojawiają,

ładny zapach

Produkt, oprócz tego, że pięknie pachnie, nie robi kompletnie nic. Nie daje uczucia oczyszczenia, nie matuje cery, nie poprawia stanu skóry. Na dodatek jest strasznie, ale to strasznie nie wydajny. Zostawia na twarzy nieprzyjemną tłustą warstwę. Mimo wielu pozytywnych opinii u mnie ten produkt kompletnie się nie sprawdził.