Inecto, Pure Coconut, Moisture Infusing Shampoo (Kokosowy szampon nawilżający) (nowa wersja)

Moisture Infusing Shampoo Inecto zmiękcza i rewitalizuje włosy. Zawiera stuprocentowy olejek kokosowy, który oczyszcza i odżywia suche i zniszczone włosy pozostawiając je pełne blasku, miękkie w dotyku i łatwe w utrzymaniu. Pozbawiony parabenów.
Moisture Infusing Shampoo Inecto delikatnie oczyszcza i rewitalizuje włosy. Jego wyjątkowo opracowana formuła nawilża i odżywia włosy.
Stosowanie szamponu przynosi włosom wiele korzyści. Jest on idealny dla suchych, zniszczonych włosów. Odpowiednie nawilżenie, blask i miękkość sprawiają, że włosy są pełne życia.
Używaj każdego dnia jako część codziennej pielęgnacji włosów. Dla uzyskania lepszych efektów zastosuj również odżywkę Moisture Infusing Conditioner.

lubię, ale w sumie taki "meh" szampon

szampon zasługuje na 3.5 gwiazdki... 4 dostał, ponieważ mam do niego słabość
(uwielbiam jego zapach i konsystencję).

Niby szampon ma dużo plusów, ale jeden zasadniczy minus - raczej niszczy włosy, a przynajmniej im nie pomaga i nie nawilża

Najlepszy

Nigdy nie miałam takich gładkich włosów jak po użyciu tego szamponu. Są gładkie, puszyste w ogóle nie przyklapnięte, do tego ten zapach. Jestem zadowolona, spełnia wszystkie swoje funkcje ;) ;)

Najlepszy szampon

Jestem nim zachwycona szampon sprawdza się w 100%. Widzę w nim same plusy. Szampon dobrze się pieni do tego ładnie pachnie kokosem. W moim przypadku pomógł mi wyleczyć mój problem ze skórą głowy ponieważ potrafiła schodzić mi nawet płatami.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże