I Love... Cosmetics, Vanilla & Ice Cream, Exfoliating Shower Smoothie (Peelingujący żel pod prysznic)

I Love... Cosmetics peeling do ciała o zapachu wanilii i lodów sprawi, że skóra stanie się jedwabiście miękka i gładka. Zapach utrzymuje się na ciele przez długi czas.

bardzo lubię

Kolejny żel z tej serii w który zaopatrzyłam się podczas pobytu w UK.
W Polsce jego cena jest dla mnie nie do przyjęcia. 30zł to zdecydowanie za dużo, ale 1,5 funta, które zapłaciłam za niego tam to cena co najmniej zachęcająca.
Może zacznę od tego co dla mnie najważniejsze. Zapach. Prześliczny. Cudowny. Kocham wanilię, kocham waniliowe kosmetyki i kocham ten żel.
Zapach jest intensywny, relaksujący, długo utrzymuje się na ciele i wypełnia całą łazienkę. Żel użyty przy porannym prysznicu z powodzeniem zastąpi perfumy.
Kwestia druga. Peelingu jako takiego tym żelem nie zrobimy. Drobinki są drobniutkie, jest ich jak na lekarstwo. Są wg mnie bardziej dla ozdoby niż do użytku, ale w moim odczuciu to nawet lepiej. Lubię mieć osobno żel, osobno peeling.
Opakowanie na swój sposób jest urocze. Moje nie jest przeźroczyste, a żółte, waniliowe. Nie widać ile produktu zostało, a trzeba przyznać, że żel wydajny nie jest. Kończy się szybko, może przez to że niemal się nie pieni, może dlatego że jestem zachłanna i chcę go ciągle więcej i więcej :)
Zamknięcie na "klik". Rozwiązanie proste, a jakże wygodne. Niestety, ale nakrętka zbiera wodę.

W skrócie ten żel jest jednym z moich ulubieńców. Dałabym mu 5 gwiazdek, jednak cena w Polsce jest nie do przyjęcia. Przy okazji kolejnego wypadu do UK na pewno się znów w niego zaopatrzę ;)

Polecam.

Używam tego produktu od: grudzień 2014
Ilość zużytych opakowań: dwie tuby