Rival de Loop, Clean & Care, Mildes Peeling Gel (Łagodny żel peelingujący do skóry suchej i wrażliwej)

Rossmann Łagodny żel peelingujący Rival de Loop delikatnie oczyszcza skórę dzięki łagodnym substancjom peelingującym. Wyjątkowo miękkie drobinki peelingujące usuwają delikatnie, a przy tym dokładnie, zrogowaciałe i obumarłe komórki skóry. Pantenol i wyciąg z moreli dostarczają skórze intensywnego nawilżenia i poprawiają jej wygląd.

Odświeża w brzoskwiniowy sposób

Ten peeling poleciła mi moja przyjaciółka, gdy zapytałam, czy może zna jakiś produkt, który skutecznie usunąłby z mojej twarzy martwy naskórek, nie podrażniając przy tym cery. Od razu wymieniła żel od Rival de Loop, a że kosztuje on niewiele, postanowiłam go niezwłocznie wypróbować.

Peeling ma żelową konsystencję, która pieni się raczej słabo, co nie znaczy, że nie domywa skóry - robi to i to skutecznie. To, co w nim lubię, to drobinki ścierające - kryształki są niewielkie, miękkie, jakby odrobinę "gumowe", dzięki czemu produkt jest naprawdę delikatny. Nie podrażnił mnie ani razu, a używałam go, gdy moja cera była w różnej kondycji (nie zawsze wyjściowej ;)).

Żel świetnie oczyszcza, ma delikatny, jakby brzoskwiniowy zapach, który jest niezwykle przyjemny i orzeźwiający. W dodatku jeszcze chwilę po użyciu utrzymuje się na skórze.

Produkt nie powodował u mnie żadnych niepożądanych skutków. Spełniał swoje zadanie w 100%. Delikatny peeling znacząco wygładzał i oczyszczał skórę, które po myciu była miękka i gładka. W dodatku kosmetyk naprawdę odświeżał, ilekroć go użyję, mam wrażenie, że moja skóra wygląda na bardziej wypoczętą.

Osobiście jest to jeden z moich ulubionych produktów do oczyszczania skóry twarzy z martwego naskórka. Poza żelem z antyoksydacyjnej serii Ziaji nie znalazłam niczego, co by działało tak skutecznie, a przy okazji tak delikatnie. Myślę, że jeszcze na długo ten produkt będzie wiodącym peelingiem w mojej codziennej pielęgnacji twarzy.

naprawdę beznadziejny

Cena zachęca, wiem, ale nie dajcie się zwieźć. Peeling oczywiście ma małe kawałeczki plasticzków w środku, ale po jakimś czasie naprawdę są nie przyjemne. Ogólnie nie podrażnia, ani nie wywołuje złego efektu, jest nijaki i zepsuło mi się zamknięcie ;p

WADY:
- milion o wiele lepszych produktów równie tanich
-zero efektu odświeżenia, zmatowienia
-peeling 100% poli-plastików

Dobry peeling za grosze

Lubię i często wracam do niego.

Naprawdę fajny peeling, dobrze dostępny za parę groszy dosłownie.
Robi co ma robić, ładnie oczyszcza, peelinguje, drobiny są dość grube ale wystarczające, nie podrażnił mnie.

+tani, łatwo dostępny, często w promocjach po ok 3,99zł
+spełnia obietnice producenta: peelinguje, dobrze oczyszcza, odświeża
+regularnie stosowany poprawia stan skóry dzięki regularnemu złuszczaniu
+nie podrażnił ani nie uczulił nawet przy częstym stosowaniu (nieraz i 3-4 dni pod rząd)

_minusem w zasadzie wszytskich Rival de Loop'ów jest słaba wydajność. Zużywa się go sporo i szybko się kończy
-to już moje marudzenie ale nie znoszę szaty graficznej koemstyków z teje serii RtL :(

Warto spróbować i włączyć na stałe do swojej pielęgnacji

Dobry.

Kupiłam ten żel na jednej z promocji i jestem z niego zadowolona. Używam go wiosną i latem i fajnie oczyszcza moją skórę. Nie podrażnia. Ma dobrą konsystencję z małymi drobinkami. Łatwo się go zmywa. Skóra po zastosowaniu jest gładsza. Ma ładny delikatny zapach, wygodne opakowanie. Wydajny, mi starcza na bardzo długo, używam go 2 razy w tygodniu. Kupując w promocji jest wart swojej niedrogiej cenie. Nie mam zastrzeżeń.

tej cenie jest ok

Kupiłam go na jednej z rossmannowskich promocji za 3,99zł i absolutnie jest warty tej ceny.

Peeling ma dość rzadką konsystencję i sporo granulek peelingujących. Kiedy używałam go zimą był dla mojej skóry zbyt mocny, więc do cery wrażliwej się nie nadaje. Wiosną już było lepiej i mogłam go używać.

Peeling ma niedrażniący zapach. Łatwo się go zmywa.
Opakowanie jest poręczne, tubka jest wykonana z mięciutkiego plastiku, można z niej łatwo wydobyć produkt do ostatniej kropelki. Zamknięcie na kilk.

Kolejne plusy to cena i dostępność. Często na promocji.

Mimo wszystko ocena 3,5, bo nie jest to ideał. W tej cenie jednak ideału nie oczekuję.

Polecam.

Używam tego produktu od: listopad 2014
Ilość zużytych opakowań: jedno całe