Exlclusive, SPA dla dłoni, Regenerujące serum do rąk z kwasem hialuronowym

Exlclusive, SPA dla dłoni, Regenerujące serum do rąk z kwasem hialuronowym

Świt Pharma stworzyło serum dla suchych i szorstkich dłoni. Połączenie kwasu hialuronowego, kolagenu, witaminy E, koenzymu Q10 idealnie nadaje się do intensywnej pielęgnacji skóry, szczególnie jesienią i zimą.Gęsta konsystencja serum regenerującego Sl Świt doskonale się wchłania, pielęgnuje, dostarczając skórze wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dodatkowo produkt wyróżnia bardzo wygodne i oryginalne opakowanie -butelka z pompką sprawia, że aplikacja produktu jest łatwa, szybka i wygodna. Produkt z łatwością dopasuje się do każdej damskiej torebki i z pewnością powinien się w niej znaleźć.

Klapa

Serum jest dość gęste, dobrze się wchłania. I chyba na tym kończą sie plusy, ale daję 1 gwiazdkę za pomysł aplikacji - jest nim psikacz.
Myję ręce kilka/naście razy dziennie i za każdym razem starałam sie smarować tym cudem. Niestety po ponad tyg. zaczęły pojawiać się suche, zadziorne i bolące skórki; skóra zaczęła pękać. Dodam, że teraz jest jeszcze ciepło więc nie chcę mysleć co by było zimą....Serum zwyczajnie nie dało rady.
Gdy wróciłam do balsamu aloesowego z Isany już po 2 dniach zaważyłam poprawę.

Używam tego produktu od: ok. 2 tyg.
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego i zarazem ostatniego