Exclusive, SPA dla dłoni, Serum odżywiające do dłoni arganowe

Exclusive, SPA dla dłoni, Serum odżywiające do dłoni arganowe

Nowym produktem od Świt Pharma jest serum oparte na bazie oleju arganowego, który z łatwością zadba o kompleksową pielęgnację i odżywienie skóry dłoni z oznakami utraty elastyczności. Połączenie aktywnych składników zawartych w serum odżywiającym SI świt, idealnie nadaje się do codziennej pielęgnacji skóry dłoni szczególnie jesienią i zimą.
Gęsta konsystencja serum odżywiającego SI świt z kaszmirem i proteinami jedwabiu doskonale wchłania się w skórę, pielęgnuje ją, dostarczając jej wszystkich niezbędnych składników odżywczych. Dodatkowo produkt wyróżnia bardzo wygodne i oryginalne opakowanie -butelka z pompką sprawia, że aplikacja produktu jest łatwa, szybka i wygodna.
Produkt z łatwością dopasuje się do każdej damskiej torebki i z pewnością powinien się w niej znaleźć.

Bardzo dobre serum

Serum znajduje się w wygodnej, poręcznej butelce z pomką. Dozowanie jest szybkie i wygodne. Serum jest bardzo wydajne, wystarczy 1-2 psiknięcia, aby pokryć całe dłonie. Pompka działa bez zarzutu, nic się nie zacina. Serum konsystencję ma lekką i wchłania się błyskawicznie. Nie pozostawia ani tłustej, ani lepkiej warstwy. Natychmiast daje ukojenie suchej skórze. Regularnie stosowane sprawia, że dłonie stają się nawilżone, miękkie i gładkie. Niestety zapach ma dla mnie mało przyjemny, duszny, kwiatowo - mydlany. Na szczęście szybko się ulatania i jego intensywność słabnie. Ogólnie świetne serum. Polecam.

super

Produkt idealnie nadaje się do intensywnej pielęgnacji skóry, szczególnie jesienią i zimą. Ja sama używam go od miesiąca i moje ręce są miękkie, delikatne i super nawilżone. Opakowanie bardzo wydajne.
Na pewno kupie kolejne opakowanie tego produktu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 100ml