BioBalans, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)

BioBalans, Krem matujący do cery tłustej i mieszanej (stara wersja)

Beztłuszczowy krem o doskonałych właściwościach matujących polecany na dzień do cery tłustej i mieszanej niezależnie od wieku. Zawiera Normaseb - wyselekcjonowany kompleks protein mlecznych bogaty w aminokwasy, witaminę B6, H (biotynę) oraz dodatkowo prowitaminę B5 (D-Panthenol) i mikrosfery matujące. W tłustych partiach skóry zmniejsza wydzielanie sebum o 62%. Likwiduje nadmierną połyskliwość skóry i pozwala przez wiele godzin utrzymać jej natłuszczenie na poziomie cery normalnej. Zwiększając stopień nawilżenia o 60% zapewnia długotrwałe i efektywne działanie. Przywraca właściwą równowagę wodno-lipidową wzmacniającą system ochronny skóry. Zapobiega nadmiernemu złuszczaniu naskórka oraz łagodzi podrażnienia. Absorbując naturalne sebum skóry nadaje jej długotrwały matowy wygląd. Stanowi doskonały podkład pod makijaż zapobiegając jego zmianom w ciągu dnia.

Nie matował...

Krem miał ładny zapach i fajną konsystencję, nie był tłusty, szybko się wchłaniał.
Jednak...w ogóle nie matował, juz po chwili jego zastosowania skóra się mocno świeciła (mam cerę mieszaną).
Czy tak ma działać krem matujący?
Zdecydowanie nie.
Jedyne superlatywy to zapach i cena.
Ja już do niego z pewnością nie wrócę.

Używam tego produktu od:roku

tęsknię ;]

Kremie, kremiku, gdzie jesteś?

Używałam go dobre pare lat temu - wtedy był idealny. Jednak nagle przepadł i nigdzie nie mogłam go dostać. (kosmetyki ZIAJA ogółem NIESTETY są słabo dostępne...)

Teraz to dopiero by mi się przydał! Gdy go używałam, nie miałam raczej problemów z przetłuszczającą się cerą, ale krem jakoś tak ją ładnie odświeżał..sama nie wiem. Czułam się z nim bardzo dobrze.

Matowił, nie wysuszał, a nawilżał ;]

Zauważyłam właśnie na KWC, że jest nowa wersja tego kremu... Koniecznie muszę go znaleźć i zakupić!

Używam tego produktu od: dawno
Ilość zużytych opakowań: jedno jedyne(wydajny był)

lubilam go

bardzo przyzwoity kosmetyk za niewielkie pieniadze!
uzywalam go w gimnazjum, gdy moja buzia miala tendencje do swiecenia sie i jeszcze nie uzywalam filtrow-wywiazywal sie calkiem przyzwoicie z zadania.
nietlusty, szybko sie wchlanial, matowil twarz na kilka godzin (nie malowalam sie, ale mat byl wystarczajacy). nie powodowal u mnie zadnego wysypu pryszczy ani podraznien.
ladnie pachnial, jak zel z tej serii, tez juz wycofany:)

Używam tego produktu od:uzywalam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań:dwa, trzy

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

Całkiem fajny

Jka dla mnie byl calkiem dobry . O ile pamietam matował na jakies 3 godziny . Za te cene to moge opwiedziec ze byl calkiem fajny, mial lekka konsystencje . W susmie to pozytywnie dziawialm sie bo mam bardzo tlustka skore a ten krem mi pomagal. Jego minusem bylo nie poreczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 1
Ilość zużytych opakowań: uzywalam go pol roku

żadnego matującego efektu

Dla mnie ten produkt jest zupelnie nie odpowiedni poniewaz po kikumiesiecznym uzywaniiu nie zauwazylam ze moja skora zaczela produkawac mniej sebum (mam mieszana). Ale nic zlego poza tym ten kremik nie uczynil...

Używam tego produktu od: pol roku

polecam

Ten krem mi odpowiada, matuje,a jednocześnie czuje jak skóra jest nawilżona. Nie czuje żadnego pieczenia :) Doskonale nadaje się pod podkład którego używam. Ostatnio kupiłam inny krem bo tego nie mogłam nigdzie dostać, ale będę musiała bardziej poszukać, bo tamten mi zupełnie nie odpowiada.

Używam tego produktu od:2 roku

Raczej nie polecam

Krem ma fajną konsystencję i jeszcze fajniejszy zapach. Ale jego działanie matujące polegało na tym, że bo pół godzinie kiedy się nareszcie wchłonął sprawił że cera zrobiła się jak maska i nijak nie dało się nałożyć podkładu! Tak więc uzywałam go tylko na noc albo w dzień kiedy nigdzie nie wychodziłam ;) Plus także za nawilżenie. Zużyłam jedno opakowanie i na tym poprzestanę.
Zdecydowanie nie dla mnie.

Nie polecam :(

Krem hmmm matujący- nie matuje
nawilżający- po 3 godzinach skóra jest wysuszona (jest w gorszym stanie niż bez kosmetyku). Jedynie za co daje gwiazdkę to wydajność i zapach. Może komuś innemu podpasuje ten kosmetyk bo dla mnie to raczej bubel...

Ilość zużytych opakowań:1 i na tym koniec

a mnie matuje :)

Nie zgadzam się z kilkoma poprzednimi oceniami. Chociaż każdy kosmeyk inaczej zachowuje się na różnych cerach (teoretycznie podobnych). Mnei matuje na dobrych kilka godzin. Nie podkreśla porów, nie wysusza, nie podrażnia ani mnie nie uczulił :) Sprawdza się jako baza pod makijaż.

matujący-ha ha ha

Ma kilka zalet,ale działanie matujące z pewnością do nich nie należy!!Buzi nie matuje mi nawet na chwilę,a mam cerę mieszaną.Nadaje się na lato,bo jest lekki i dość dobrze nawilża,pachnie też przyzwoicie,ale zapach akurat nie jest dla mnie najważniejszy...

A już myślałam,że znalazłam fajny podkład pod makijaż,jak obiecywał producent,ale się zawiodłam,bo krem okropnie się wałkuje!!!!

Co prawda jest tani,ale nie spełnia głównej obietnicy,więc się matującym NIE POWINIEN nazywać i szkoda na niego nawet te pare groszy.

Używam tego produktu od:nie używam

doprawdy

Doprawdy Ziaja powinna przestać się ośmieszać i zaniechać produkcji tej serii. Jeszcze produkty do oczyszczania (żel, tonik i peeling) ewentualnie mogą być (nie działają, ale przynajmniej też nie szkodzą - podobno, bo skład mnie zastanawia), tak kremy, w tym ten najgorszy, sa po prostu bublem.

Nie pomnę już składu (izoparafina w kremie matującym ??), ale po prostu krem podczas pierwszych aplikacji nie działa, a stosowany długofalowo szkodzi. Nałożony na oczyszczoną cerę mieszaną po 5 minutach wzmaga wydzielanie sebum, poszarza i zmiękcza skórę, po miesięcznym stosowaniu sprzyja powstawaniu zaskórników i pogarsza gospodarkę sebum. Stosowałam go profilaktycznie mając jakieś 13 lat i zero problemów ze skórą i już wtedy nie działał w żaden sposób, zastanawiam się więc jak ma pomóc osobom dorosłym mającym problemy z przetłuszczaniem.

Doprawdy wstyd, bo Ziaja potrafi robić dobre kosmetyki, to jedt jednak bubel, dobrze że chociaż za małe pieniądze.

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: jedno, 7 lat temu

szkoda

Niezaprzeczalną zaletą tego kremu jest to, że rzeczywiście matuje, a przy tym nie sciąga skóry. Niestety, nie mogę go używać, poniewaz podkład na nim sie wałkuje, nie da się go nałozyć. Poza tym niepodoba mi się lepka wartewka, jaka ten krem pozostawia.