Nacomi, Mus do ciała wygładzający `Borówka`

Nacomi, Mus do ciała wygładzający `Borówka`

Cena 25 050,00 zł

Nacomi naturalny, nie uczulający i nawilżający mus do ciała w postaci puszystej pianki o owocowym, borówkowym zapachu, po użyciu daje nam poczucie miękkości, wygładzenia i relaksu o aromacie leśnych owoców.
Nacomi Wygładzający mus do ciała `Borówka` dzięki olejowi z dzikiej róży ma działanie regeneracyjne – blizny i uszkodzenia skóry mogą pozostać wspomnieniem. Połączenie wszystkich naturalnie dobroczynnych składników daje nam piękną, gładką skórę, bez zgrubień i rozstępów. Jeśli nasza skóra boryka się z takimi problemami to wybór powinien paść na borówkowy mus Nacomi. Wosk pszczeli zapewni nam elastyczność a pozostałe składniki nadarzą miękkość i nawilżenie.

balsamy
w słoiku
Struktura
bogate
sorbet
100 – 250ml
Skóra
normalna

Tłusty strasznie i się nie wchłania

No niestety zmyliło mnie słowo mus w nazwie specyfiku. Chciałam kupić coś lekkiego na lato i kupiłam ten okropnie tłusty krem, który się powinien nazywać masło.
Konsystencja tępa, zmienia się w dłoni w olejek . Rozsmarowuje sie strasznie ciężko, a więc nie da się użyć mało. No i niestety nie wchłania się w ogóle, nogi są ohydnie tłuste, świecące, oblepione przez cały dzień.
W dodatku każde dotkniecie nóg powoduje, że mam tłuste ręce, a potem tłustą klawiaturę i wszystko dookoła. Jeżeli ktoś potrzebuje strasznego tłuściocha to może próbować, ale pamiętajcie on się w ogóle nie wchłania. Noga założona na nogę ześlizguje się jedna z drugiej - nawet pod koniec dnia.
Co do działania to trzeba powiedzieć że świetnie natłuszcza. Pozostałych obietnic producenta nie jestem w stanie zweryfikować. Zaznaczam, że od musu oczekiwałam mniejszego natłuszczenia, którego zresztą producent wcale nie obiecuje. A właściwie przed którym nie ostrzega.
Zapach - no cóż, bardzo mocny, zbyt mocny dla mnie, ale to już kwestia gustu.

Troszkę chemiczna borówka

Spodziewałam się lekkiego musu i rozczarowałam się bo jak dla mnie jest to tłusty wosk. Początkowo delikatny musil który szybko robi się tłusty i oleisty. Kosmetyk również długo się wchłania.
Zapach który mnie skusił początkowo jest przyjemny ale z czasem niestety zamienia się w bardzo chemiczny i mało przyjemny.
Czuję spore rozczarowanie co do tego produktu.
Mimo wszystko nieźle nawilża i wygładza skórę, ale zapach jest dla mnie nie do zniesienia.

On jest świetny!

Jestem ty kosmetykiem oczarowana!
Na pierwszym kroku rzuca się zapach,przepiękny zapach borówki,ale nie takiej sztucznej tylko naprawdę słodkiej niczym z śmietanką lub lody sorbetowe.
Następnie obłędna konsystencja musu-w pierwszej chwili,gdy weźmiemy na dłoń jest lekkie jak piórko.Kolejno gdy smarujemy w ciało to wchłania się i zmienia postać w olejek czy też wosk,który spokojnie ale się szybko wchłania.
Nawet mój mąż zauważył,że tak pięknie pachnę.Co mnie pozytywnie zdziwiło,że nawet rano ciało jest nawilżone tak jak bym przed chwilą się balsamowała,a zapach równie dobrze się utrzymuje.
Nie rozumiem tak niskich ocen wśród reszty recenzentek,być może zmienili formułę,ponieważ mam na etykiecie troszkę inny tekst...
Koszt to ok. 25 zł w Hebe za 150 ml,ale warto polować na promkę. Jestem gotowa kupić inny zapach mimo tego,że mam chyba ze 7 innych balsamów.

Okropny kosmetyk

Okropny kosmetyk, okropny. Na opakowaniu napisane, że to będzie mus do ciała, coś lekkiego, prawda? Okazało się, że to niesamowicie tłuste mazidło o okropnym, chemicznym zapachu "borówki" ( taaaa obok borówek to nie leżało!) miałam wrażenie, że oblepia mi ciało jak parafina, nie dając mu oddychać. Co gorsza - jak to potem z siebie zmyć??? Nie polecam, nie lubię wyrzucac kosmetyków ale ten wylądował w koszu.

chemiczna borówka

To jak bardzo rozczarował mnie ten kosmetyk jest aż przykre. Otrzymałam go w prezencie, więc chociaż o tyle dobrze.
Co do samej firmy Nacomi, bardzo mnie cieszy, że jest Polską marką oraz że jest dostępna stacjonarnie w drogeriach Hebe. Jedna mają tyle samo dobrych co złych produktów.

Zalety:
-naturalny skład
-ładne opakowanie
-wydajny
-nie klei się
-umiarkowane i lekkie nawilżenie

Minusy:
-wielkie rozczarowanie: zapach, chemiczna borówka
-dziwna, zbita konsystencja, na pewno nie mus. rozgrzewa się pod wpływem palców
-długo się wchłania, zostawia taką tłustość
-nie wygładza skóry

Śmierdziuch

Niestety mus nie przypadł mi do gustu. Po pierwsze - jest zbyt tłusty, nie wchłania się w skórę i brudzi i tłuści ubrania. Jest dziwnie lepki, po rozsmarowaniu zachowuje się jak ciężki olej, a spodziewałam się lekkiego musu, który pozostawi na skórze przyjemny film. Dziala słabo i skóra nie jest odżywiona czy nawilżona.
W przeciwieństwie do swojego ciasteczkowego brata, ten mus pachnie brzydko - chemicznie. Nie jest to ładny borówkowy zapach, raczej jak hmmm, jagodowa kostka do wc.

Naturalny skład, zapach śliczny i wzmacnia skórę

Nacomi to kosmetyki naturalne, które bardzo lubię i używam. Mus mimo bogatej konsystencji bardzo dobrze się wchłania i mocno odżywia skórę. Nie tylko przeciwdziała powstawaniy rozstępów ale zmniejsza podrażnienia , wygładza, nawilża. Ma bardzo dobry skład. Używam go gdy moja skora3potrzebuje nawilżenia i wzmocnienia- sprawdza się idealnie. Polska marka goda polecenia.

Nie za bardzo

Mus jest w dość małym słoiczku, biorąc pod uwagę wydajność, to jest to dość droga impreza. Dość nieprzyjemny w nakładaniu, tępo się rozprowadza. No i taki słoiczek to chyba na kilka użyć i do widzenia. Po nałożeniu można wyczuć klejącą warstwę, która nie znika po czasie. Szukałam czegoś lekkiego na lato, już lepiej sprawdza się żel aloesowy czy olejek nakładany na mokrą skórę. Zapach pozostawał na skórze i robił się męczący po chwili.

Pękny zapach

Bardo piękny, owocowy zapach, który długo utrzymuję się na skórze. Ma konsystencję masła. Po rozsmarowaniu skóra jest gładka i rozjaśniona. Myślę że sięgnę po kolejne opakowanie.

cudnie pachnie!

Pierwsze wrażenie - cudo! Piękny zapach, przyjemna konsystencja. Nałożony na opaleniznę bardzo ładnie ją prezentuje. Zapach utrzymuje się przez długi czas. Najlepiej stosować go wieczorem, gdy nie musimy już nakładać długich spodni, czy koszuli, ponieważ długo się wchłania i mógłby pobrudzić ubrania. Mimo wszystko bardzo go polubiłam i kupię ponownie, jednak może o innym zapachu.

Dla lubiących tłuste, bogate kosmetyki do ciała

Pierwsze skojarzenie - piękny zapach, to trzeba przyznać.
Drugie - tłusty niczym olejek, a przecież według producenta to jest mus. Musem ten kosmetyk jest tylko w opakowaniu po zanurzeniu w n im rąk i rozsmarowaniu zamienia się w tłusty, lepki olejek. Rzeczywiście w składzie jest masło shea, olej ze słodkich migdałów i dzikiej róży, ale to wciąż mus....hmmm dlatego mam mieszane uczucie.
Chciałam czegoś lżejszego dlatego skusiłam się na ten kosmetyk - sugerując się słowem MUS.

Właściwości nawilżająco, wygładzające ok, ale nie jest to szał. ot zwykły, sporo produktu ze skóry przeszło na ubranie i pościel bo naprawdę ta tłusta warstwa wchłania się i wchłania.

Przyjemny :)

Przyznam na wstępie, że pod względem zapachu wersja ciasteczkowa i waniliowo pomarańczowa (w świecy) bije na głowę Borówkę. Ale to pewnie kwestia gustu ;) Pod względem działania jest równie pięknie jak w przypadku wspomnianych ulubieńców – balsam skutecznie natłuszcza, a efekt utrzymuje się bardzo długo. Polecam nawet w przypadku bardzo suchej skóry :)