Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Kobo Professional, Face Contour Mix (Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy)

Kobo zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy jest niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.

kremowe

Rewelacja

Opakowanie nie należy do najlepszych. Jakość jest naprawdę słaba - zakrętka wykonana ze słabego plastiku, podatnego na rysy i złamania, moja już jest uszczerbiona, a przechowuje ją w szufladzie, więc nie jest narażona na uszkodzenia. Niektórzy narzekają na zbyt mały odstęp między kolorami, co powoduje mieszanie się kolorów. Ja nie mam z tym problemu, do nakładania używam małych gąbeczek i jestem w stanie spokojnie nałożyć jeden, wybrany kolor bez mieszania.

Kolory są bardzo dobrze dobrane. Jasny i ciemny brąz idealnie nadają się do konturowania - mają odpowiednie odcienie do każdego typu cery, pigment można budować, a kolory mieszać, więc na pewno znajdziecie odpowiedni odcień dla siebie. Żółty kolor fajnie rozjaśnia twarz, natomiast brzoskwiniowy kamufluje przebarwienia i niedoskonałości. Nie próbowałam nakładać ich pod oczy, więc nie wiem jak sprawdzają się w tej roli.

Aplikacja jest bardzo prosta - jeśli chodzi o mnie, najpierw nakładam jasny brąz wcześniej wspomnianą gąbką, następnie blenduję ją gąbeczką Real Techniques, aby złączyła się z podkładem i dokładam ciemniejszego odcienia, żeby stworzyć trójwymiarowy efekt. Nie zauważyłam, żeby korektory ważyły się z którymkolwiek podkładem.

Trwałość jest naprawdę dobra - korektory znacząco przedłużają utrzymywanie się suchego bronzera, nie ścierają się i mam je na twarzy aż do zmycia makijażu.

Dużym plusem konturowania na mokro jest możliwość blendowania kolorów, w ten sposób możemy zapomnieć o problemie plam i nieroztartych granic - taki efekt trudno osiągnąć suchymi pudrami.

3/5

Moim ulubionym kolorem, który najczęściej używam jet jasny brąz - do delikatnego konturowanie twarzy; bardzo udany odcień i ciężko zrobić sobie nim krzywdę.
Jasny, żółty odcień może sprawdzić się pod oczy, jednak osobiście preferuję bardziej płynne korektory pod oczy.
Odcień nude ma chyba na celu ukrycie niedoskonałości, jednak o wiele bardziej lubię korektor Catrice w tej kategorii.
Najciemniejszego odcienia raczej nie używam, wpada w ciepłe tony.
Podsumowując, kosmetyk byłby znacznie lepszy gdyby albo zostawiono w nim dwa kolory - jasny brąz i żółty, albo - najlepiej - składał się z dwóch brązowych, lecz w chłodnej tonacji.

Mega fajny do nauki

Jest to mój ulubiony produkt do konturowania na mokro w tak dobrej cenie. Ma świetną konsystencję, super się rozprowadza, myślę że kolory też dla większości będą odpowiednie.

Świąteczny makijaż

Długo polowałam na ten produkt, bo było o nim głośno na youtubie. Mnie osobiście nie zachwycił. Może dlatego,że nie przypadła mi do gustu formuła kremowa. Wolę jednak produkty sypkie do konturowania twarzy. W przypadku tego produktu po prostu babram się palcami. Trzeba uważać, bo łatwo można przesadzić. Rozświetlacz- porażka totalna. Jedynie mogłabym skłonić się w stronę bronzera i jego koloru.

Przekonałąm się do niego...;)

Kupiłam w promocji za 13 zł niecałe chyba;) w Naturze. Na początku powiem,że musiałam nabrać wprawy w nakładaniu tego cuda:) Trochę na początku próbowałam palcami i gąbką , a w sumie najlepiej wyszlo mi pędzlem:) Teraz juz i gąbką potrafię:) Używam tych ciemnych jako konturu , trochę mieszam, choć więcej chyba nabieram tego ciemnego.... Żólty też używam ..pod oczami..dla rozjaśnienia tej strefy, uważam ,że się sprawdza szczególnie wtedy jak mam wyjście jeszcze wieczorem i ja wtedy tak "dokładam " trochę tego wszystkiego i nie dokładam korektora pod oczy , który już nałożyłam rano , pomagam sobie tym "żółtym" właśnie. Tym jasnym maskuję zaczerwienienia , potem to wszystko przypudruję jakiś pudrem -utrwalaczem i gotowe:) Na wieczór i noc ta wersja się sprawdza, ale na dzien rano to tylko jako kontur te ciemne:) Opakowanie jak opakowanie , nie jest wcale najgorsze , widziałam bardziej beznadziejne, jak na razie się trzyma:) Za tę cenę wymagać więcej trudno

Całkiem fajny produkt

Słynne kółeczko do konturowania kupiłam, bo polecało go wiele youtuberek, jednak ocena go sprawia wielką trudność, ponieważ z 4 podkładów, używam tylko jednego i jest on bardzo dobry, niestety u mnie nie znajdują zastosowania 3 pozostałe. Dwa jasne odcienie (żółty i lekko brzoskwiniowy) są okropne, nie nadają się do niczego, podkreślają każdy por na twarzy, więc nie nadają się do rozjaśnienia centralnej części twarzy, pod oczami wchodzą w każdą, najmniejszą zmarszczkę. Jedyne zastosowanie jakie znalazłam to podkreślenie konturowania policzków, jednak nie robię tego zbyt często. Najciemniejszy odcień jest dla mnie trochę za ciemny i ma ciepły odcień, więc używam go jedynie latem, gdy jestem trochę bardziej opalona lub używam samoopalacza. Służy jednak do ocieplenia twarzy, a nie jej konturowania. Najlepszym produktem z tej czwórki jest chłodny brąz (ten jaśniejszy). Jest to odcień idealny dla mnie, nie za szary, nie za ciepły. Idealnie się blenduje, nie robi plam, po przypudrowaniu zostaje w tym samym miejscu na cały dzień. Gdyby w kółeczku znajdował się tylko ten produkt, oceniłabym go 5/5. Niestety, reszta jest nieużyteczna i niepotrzebna. Jednak za tak niską cenę, jest ok.

Przypadkowy hit

Kupiłm go ze względu promocji w Drogeria Natura. Dobrze się aplikuje pędlem i długo utrzymuje. Jego zimne kolory bardzo mi odpowiadają. Za jego pomocą można wykonturować całą twarz.

Prezent

Dostałam ten produkt ,,w spadku" od przyjaciółki. U niej się nie sprawdził - ma tłustą problematyczną cerę, był zbyt ciężki i zapychał. U mnie- posiadaczki mieszanej cery sprawdził się super. Idealny do rozpoczęcia przygody z konturowaniem na mokro. Nie zapycha, dobrze się blenduje i ma świetnie skomponowane odcienie. Żółty kolor nieźle sprawdza się także pod oczami, a beż jako korektor do twarzy. Ciepłym brązem opalicie skórę, a chłodnym możemy pięknie konturować. Według mnie super produkt w dobrej cenie. Jedyny minus to mało solidne opakowanie. Szybko się popsuło. Ale dla zwartości warto :)

Ciekawy produkt

Tym zestawem bardzo fajnie się konturuje twarz, ale moim zdaniem tylko w chłodniejsze dni. W momencie gdy jest ciepło ta kremowa konsystencja strasznie zapycha. Poza tym ta paletka posiada według mnie fajny dobór kolorów i jest w nienajgorszej cenie.

Całkiem dobre , ale nie idealne

Produkt całkiem ciekawy i w miarę dobry. Paletka posiada dwa jasne odcienie i dwa odcienie brązu. Najjaśniejszego odcienia nie używałam wcale. Rozprowadza się go całkiem dobrze, ładnie łącza się ze sobą kolory. Jednak trzeba uważać, żeby nie przesadzić z ilością produktu , aby nie utworzyć efektu maski. Troszkę według mnie za ciężki, dlatego dla mnie lepiej się sprawdzał zimą niż w ciepłe letnie dni. Jest wydajny, opakowanie po dłuższym czasie niestety lekko pękło.

Całkiem fajny

Kupiłam ten zestaw głownie dla tych ciemnych odcieni, jasnych nie testowałam za bardzo. Kolory są całkiem fajne i mają dobrą trwałość. Minusami tego produktu jest opakowanie - moim zdaniem nieestetyczne oraz kiepskiej jakości oraz miałam trochę problemy z rozcieraniem produktu.

dobre

Mają fajną konsystęcje, bardzo długo się trzymają, i nie zasychają tak szybko więc nie trzeba się spieszyc z rozcieraniem ich. Kolory intensywne, nie blakna.Przy czestym uzywaniu nie zapychaja cery.Jest tylko jeden minus , opakowanie by moglo byc trwalsze i bardziej estetyczne.