Kobo Professional, Face Contour Mix (Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy)

Kobo zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy jest niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.

kremowe

Niby Ok

Produkt jest bardzo tani idealny do rozpoczęcia przygody z konturowaniem. W opakowaniu mamy 4 odcienie od beży po brązy. Możemy sobie używać tych odcieni jak nam tylko pasuje. Ja najczęściej używam 3 kolorów z pominięciem najciemniejszego brązu. Konsystencja tych kremowych podkładów jest trochę ciężka na skórze suchej mogą się nie sprawdzić gdyż mogą podkreślać suche skórki. Pigmentacja ich jest bardzo dobra i trzeba trochę uważać aby nie zrobić sobie plam. Trochę ciężko też idzie roztarcie ich. Jednak jeżeli z umiarem będziemy ich używać a gdy już nabierzemy wprawy to produkt jest dość przyzwoity.

Super do zaczęcia z konturowaniem na mokro

Odkryłam w sumie przez przypadek kiedy chciałam zacząć przygodę z konturowaniem na mokro. Produkt ładnie się rozprowadza, nie zostawia plam (wklepywałam zazwyczaj palcami). Kolory całkiem fajne, chociaż jak dla mnie najciemniejszy kolor jest zbyt ciemny i ciepły, różowy też mi się zbyt nie przydawał, ale żółty i jasny, neutralny brąz były ulubieńcami.

Konturowanie twarzy z Kobo to pestka

Szukałam różnych sposobów na perfekcyjne konturowanie twarzy, "na sucho", podkładami ale najlepiej sprawdza się w moim przypadku paletka kremowych podkładów KOBO. Mają świetna konsystencje do nakładania pędzlem. Łatwo je rozetrzeć wiec nie robią efektu plam i świetnie wtapiają się w skórę. Efekt wyszczuplonej twarzy gwarantowany :)

Dość dobry

Zestaw w miarę przypadł mi do gustu. Posiada dość uniwersalne kolory i co najważniejsze ich konsystencja jest dość kremowa, dzięki czemu można korektory łatwo rozprowadzić na twarzy. Skóra jest dzięki temu ładnie wykonturowana.

Kupiłam ale mało kiedy używam

Paleta jest przeznaczona do mokrego konturowania. Kolory w palecie można dopasować do własnego ocienia skóry. Mozna wiele z nią zdziałać, ale nie nadaje się na codzień - bo jednak jest to cięższy dla skóry produkt. Jednak na większe wyjscia super. Trwały, łatwo sie rozprowadza
Zapach na minus i opakowanie również kolory trochę sie z sobą mieszają

strata pieniędzy

Kupiłam zachęcona dobrymi opiniami na wizażu i promocyjną ceną w Naturze i bardzo się rozczarowałam. Produkt przeznaczony jest do makijażu scenicznego i fotograficznego (ja nie doczytała na opakowaniu).

Dobrze napigmentowane

Powiem wam że testowałem już naprawdę dużo tego typu produktów. Niektóre w zyszszych, niektóre z niższych półek cenowych. I muszę wam powiedzieć że chyba taka najlepsza drogeryjną paleta do konturowania na mokro są właśnie te korektory od kobo. Są dobrze napigmentowanie, maja przyjemna kremowa konsystencję. Uważam że kolory również są bardzo udane. Ciepły i chłodny brąz oraz żółty i bardzo jasny beżowy odcień sprawdzi się wielu osobom. Korektory fajnie się blenduka i dobrze trzymają. Naprawdę są one fajne. Jedyne co mi nie pasuje to to opakowanie. Jest bardzo słabej jakości i szybko się niszczy, moje jest już popękane że wszystkich stron. Oprócz tego produkt jest świetny.
+cena
+konsystencja
+kolory

-opakowanie

Jestem zadowolona

Skusiłam się na niego ponieważ , spodobały mi się odcienie i zauważyłam w tej palecie potencjał. Pomyślałam , że te podkłady ułatwią mi konturowanie, tak by efekt był naturalny -i nie myliłam się :). Podkłady mają idealne odcienie, konturowanie nimi jest proste i z łatwością uzyskuję pożądany efekt, który trwa niemal cały dzień. Podkłady są idealne i polecam każdemu. Konturowanie od razu robi się przyjemne, daje naturalny efekt- ale można też uzyskać mocne kontury - kto jaki efekt pożąda.

Świetny produkt za małą kasę

Kupiłam za namową opinii na Wizaż i zdecydowanie się nie rozczarowałam. Bardzo naturalne kolory, a przy tym dość mocna pigmentacja więc można podkreślić kontury bez nakładania jakiejś kosmicznej ilości. Bardzo wydajne i służyłoby mi na dłużnej gdyby nie to że opakowanie rozsypało się po kilku użyciach. Ale za taka cenę na pewno faworyt.

Idealne konturowanie

Uwielbiam ten produkt do konturowania! Jest bardzo wydajny, tani,niesamowicie kremowy, łatwo się rozciera zarówno pędzlem palcem czy gąbeczką. To moje 4 opakowanie. Polecam wszystkim :)

Zestaw do konturowania twarzy Kobo

Bardzo fajny zestaw składający się z dwóch ciemnych i dwóch jasnych kolorów. Jasnych używałam nie tylko do konturowania, ale też często jako korektora, żeby zakryć np. wory pod oczami lub jakieś niedoskonałości i sprawdzały się one w tym świetnie. Były trwałe, łatwo się rozprowadzały, nie gryzły się z moim podkładem. Cieni ciemnych użyłam głownie na policzki i również na linii włosów, tak samo łatwo się nakładały i były trwałe. Opakowanie jest dosyć wydajne, te podkłady mają fajną, lekką konsystencję. Nie Tworzyły żadnych niepożądanych efektów na twarzy, długo się trzymały.

Meh

Kupiłam, bo była na promocji. Nigdy nie używałam korektorow a bronzery użyłam może 5-6razy i nie byłam zachwycona efektem. Niby nie zostawia brzydkich plam całkiem łatwo się blenduje po przypudrowaniu cały ten 'nawet' efekt już spada do 'wziął i zniknął'. Niewygodne opakowanie