Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Kobo Professional, Kobo Professional, Face Contour Mix (Zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy)

Kobo zestaw kremowych podkładów do konturowania twarzy jest niezastąpiony w makijażu scenicznym i fotograficznym. Idealnie wtapia się w skórę, tuszuje niedoskonałości i przebarwienia oraz pozwala na osiągnięcie efektu perfekcyjnie wymodelowanej twarzy. Do mieszania lub stosowania pojedynczo. Produkt wizażysty.

Tępa obsluga

Kupilam go dość dawno...chyba w okresie letnim. Do tej pory nie udało mi się wydobyć z niego jakis plusów. Obsluga jest ciężka, w moim odczuciu kremowe robią sie dopiero po kilku kroplach olejku. Mimo szczerych chęci - produkt nie nadaje sie do użycia

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561626].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Łatwy w blendowaniu, dobrze się rozprowadza. Cztery kolory, które idealnie sprawdzają się na twarzy. Bardzo wydajny w wygodnym opakowaniu. Na temat tego produku nie ma co się rozpisywać, długo utzrymuje się na twarzy i jego cena jest bardzo niska, kosztuje ok. 20 zł ! :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1561401].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobry.

Kupiłam żeby się przekonać czy potrzebuję takiego produktu ;) A że był tani... Skusił mnie.
No i dobrze! Jest naprawdę godny polecenia.
Plusy:
-pięknie się nakłada (blenduje),
-jest trwały,
-tani,
-dostępny w wielu drogeriach,
-zajmuje niewiele miejsca w kosmetyczce,
-nie spływa i nie robi nam ciastka,
-dobrze współpracuje z podkładami,
-jest wydajny (mam go kilka miesięcy, a zużycie jest niewielkie),
-nie zauważyłam żeby zapychał,
-dobra pigmentacja.
Polecam ten produkt - warto. Świetna jakość jak na drogerię!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1537111].usefull || 0 }}% pomocna.
Kontigo - Karolina Pisarek - studio

Super :)

Moja pierwsza paletka do kremowego konturowania na jaką się zdecydowałam. Jak do tej pory Kobo mnie nie zawodzi :)
Paletka spisuje się rewelacyjnie i używam jej praktycznie codziennie.

Kremowe podkłady zamknięte są w niewielkim i bardzo praktycznym opakowaniu; mają delikatny zapach i przyjemną konsystencję - nie są "tępe" dzięki czemu łatwo się je nakłada i bez problemu rozciera - pędzlem czy gąbeczką.
Dobrze rozblendowane nie tworzą plam, ładnie wtapiają się w skórę dając delikatny i naturalny efekt.
Są też bardzo trwałe - odpowiednio przypudrowane - trzymają kontur cały dzień.

Paletka zawiera cztery odcienie:
dwa odcienie brązu - jeden w tonacji chłodnej, drugi ciemniejszy i cieplejszy - zależy od typu urody możemy używać ich osobno ale u mnie świetnie sprawdzają się w duecie ;)
odcień żółty - najjaśniejszy z całej paletki - świetnie sprawdza się do rozświetlenia i uwydatnienia poszczególnych partii skóry;
odcień brzoskwiniowy - idealny do zakrycia wszelkich niedoskonałości i zneutralizowania niebieskawych, fioletowych zasinień (m.in pod oczami).

Polecam, zwłaszcza kiedy dopiero zaczynacie przygodę z konturowaniem na mokro :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1511656].usefull || 0 }}% pomocna.

Dobrze się spisuje

fajny produkt jeśli lubimy konturowanie na mokro.
Używam głównie dwóch z tych czterech kolorów czyli żółtego odcienia i chłodnego brązu.
Żółty świetnie nadaje się do niwelowania delikatnych zaczerwienień i rozjaśniania okolicy pod oczami a brąz do konturowania policzków. Odcienie są bardzo naturalne i łatwo się z nimi pracuje. Mają odpowiednia pigmentację i utrzymują się na twarzy.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1495666].usefull || 0 }}% pomocna.

Świetny produkt do konturowania

Jeden z lepszych produktów do konturowania na mokro dstępnych na polskim rynku. Ma w sobie zarówno zimny jak i ciepły odcień idealny do konturowania. Żótawy odcień fajnie kryje zasinienia pod oczami a brrzoskwiniowy korektor maskuje niedoskonałości.
Po nałożeniu pudru utrzmuje sie przez cały dzień.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1476186].usefull || 0 }}% pomocna.

Mieszane uczucia...

Z jednej strony fajna paleta w dobrej cenie, ciekawa formula, aczkolwiek ciężka w utrzymaniu czystosci i ciężka w nakładaniu (czasochłonne) . Trzeba być bardzo dokładnym, bo marszczy się. Nawet trwałe...

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1471157].usefull || 0 }}% pomocna.

Ten produkt albo się kocha, albo nienawidzi

Oprocz tego, że z brązami dobrze się pracuje do ocieplania i konturowania twarzy to jasnych kolorów lubię używać do przykrywania cieni pod oczami oraz maskowania innych niedoskonałości. Produkty dobrze rozblendowane nie beda robily plam i przypudrowane beda się długo trzymały na twarzy. Najchętniej aplikuję mokrą gabeczką. Polecam :)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1458622].usefull || 0 }}% pomocna.

Maja potencjał

Wg mnie fajne sa te ciemne kolory do konkurowania. Raczej nie da sie Niki zrobic krzywdy byc moze to zasługa tego ze sa kremowe . Korektorów póki co nie używam . Fajna paletka . Jedyny minus to gdy zastygna cieżko je rozprowadzić .

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438236].usefull || 0 }}% pomocna.

tanie i dobre

Przydatny i funkcjonalny kosmetyk w kremowej formie który gładko się rozprowadza i rozciera. Żółty odcien super rozjaśnia i nawet sprawdza się pod oczy. Dwa bronzery zawsze mieszam ze sobą i nakładam pod policzki. Kosmetyk ten jest trwały i wydajny. Super kremowy, ładnie stapia się ze skórą.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1438176].usefull || 0 }}% pomocna.