Balenciaga, B.Skin EDP

Balenciaga, B.Skin EDP

Sprawdź ceny produktu

Twórcą kompozycji zapachowej jest Alexander Wang. Powstała kompozycja bardzo intymna, uwodzicielska i zmysłowa. Kusi kombinacją kwiatowo-drzewnych akordów, które jednocześnie są otulające i eleganckie. Zapach wabi zmysły delikatną, świeżą, zieloną herbatą i kobiecą konwalią majową. Dalej pojawia się peonia uwalniając swoje jedwabiście, pudrowe wnętrze a następnie przechodzi w ciepłe i wytrawne nuty wetiwera i kaszmirowego drewna.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, zielona herbata, soja i konwalia;
nuta serca: liść fiołka, piwonia i korzeń irysa;
nuta bazy: cedr, wetyweria, ambrette (piżmo ambrowe) i drzewo kaszmirowe.

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Wykorzystała: kilka próbek

Wypisz, wymaluj...

Normalnie mnie zatkało jak je powąchałam. Dla mnie to zamiennik Herrery 212 Men. Mój ostatni zakup, taki uwodzicielski unisex. Z nutą czegoś gorzkiego a jednocześnie mdląco słodki. Na dłuższą metę męczy i nie ma nic wspólnego ze skórą. Jest za mocny na określenie go 'skin". Owszem trwały, ale nie unikat. Zapach na każdą porę dnia i roku. Nie umiem oceniać flakonów, bo opakowanie przemawia do mnie w niewielkim stopniu.

Delikatność absolutna

Jeszcze nie wąchałam podobnych perfum, są delikatne jak... dobrze wypielęgnowana skóra. Ludzka, nie cielęca. Zdecydowanie kobiety dorosłej, nie chodzi o zapach charakterystyczny dla ciała niemowlaka. Perfumy mają taki ogon, że na pewno nikt nie pozostanie wobec nas w nich obojętny.

Bardzo kwiatowe, ale i kremowe, z pudrowym wykończeniem.

Czuję zieloną herbatę, soję, konwalię, wanilię, kaszmir, wyraźne fiołki i piwonię, bardzo delikatny i słodki cedr. Nuty zielone z pewnością dodają skin lekkości, szlachetności i w swoisty sposób także elegancki.

Zapach mocno szykowny, ewoluuje, po jakimś czasie okrasza nas miętową poświatą, chociaż nadal jest słodki i kwiatowy.

kwaśne rozczarowanie

Z Balenciaga Skin wiązałam duże nadzieję...aż do dziś, czyli do pierwszych testów. Niestety nuty, które miały powiewać świeżością i zapewniać przeciwwagę do pudrowych i drewnianych akordów dla mnie są po prostu kwaśne i to w najgorszym tego słowa znaczeniu. Generalnie czułam się w nich nieświeżo i szybko się ich pozbyłam z nadgarstków. Rozczarowanie.

Używam tego produktu od: tylko testy
Ilość zużytych opakowań: tylko testy