Lalique, Living EDP

Lalique, Living EDP

Living Lalique to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy. Śmiały zapach odzwierciedla wielkomiejski, nowoczesny styl życia aktywnej kobiety Lalique. Living Lalique to kompozycja jak ze snu: wyrzeźbiona z drogocennych składników i lśniąca niczym kryształ. Otwiera się egzaltowaną krystaliczną nutą bergamotki, musującym zapachem czarnego pieprzu i słodkiej, aromatycznej gałki muszkatołowej. W sercu zapachu ukazuje się majestatyczny irys. Drzewne akcenty luksusowego irysa, spotęgowane dymną wonią wetiweru, podkreślone kremowym aromatem sandałowca i zmysłowym ciepłem drewna kaszmirowego, rozwijają w głębi kompozycji wyjątkowo wyrafinowaną aurę.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: bergamotka, mięta i lawenda;
nuta serca: gałka muszkatołowa, róża, czarny pieprz i irys;
nuta bazy: cedr, labdanum, irys, drzewo sandałowe, wetyweria, fasolka tonka, wanilia i drewno kaszmirowe.

50 - 100ml

67% jesień/zima 33% wiosna/lato

jak dla mnie szału nie ma...

Niestety muszę trochę obniżyć im ocenę bo wcale na same 5 nie zasługują!
Nie uważam żeby za dodanie garści męskich nut szczycić się można było mianem innych od wszystkich.
Mam w domu 5 facetów i męskich zapachów się obwąchałam wiele, niektóre lepiej (kobiecej) pachną na mnie niż ten.
Męczą mnie te przyprawy, nie pozwalają w żaden sposób dotrzeć do tej róży irysa czy cedru. W ogóle stwierdzam że z zapachami lalique mi nie po drodze.
Jedyne co muszę przyznać living że są trwałe na ubraniu, szaliczek pachnie kilka dni, ale tylko drugiego dnia ładnie, potem znowu wyłazi z nich ten męczący facet...
Więc do sukienki bym ich nie psikała, raczej na spotkanie biznesowe gdzie mam odstraszać, udawać męską, zdecydowaną zołzę a nie ciepłą, życzliwą kobietkę do której mi zdecydowanie bliżej.

Takie lubię

W końcu je przetestowałam ..w douglasie najpierw na papierek, później poprosiłam o test na dłoni.. W domu utwierdziłąm się w przekonaniu,że chcę je mieć. Mam już J'ose Eiseberga, które bardzo lubię:) Według mnie pachną zniewalająco..ale rozumiem,że nie wszystkim się będą podobać.... Myślę,że będzie więcej osób , które te perfumy odrzucą niż takich które je pokochają. Perfumy są dość ostre w odbiorze przynajmniej na początku..rzeczywiście pachną w pierwszej chwili ..jak ..woda kolońska ..mojego taty:) Ale to tylko pierwsze wrażenie..choć ta odrobinę kolońska nuta z nimi zostaje ..;) Jednak dla mnie są akurat. Czuję lawendę , irysa może trochę miętę..Są inne ..inne od tych wszytskich ulepków. i słodkości , ja wolę takie dziwne, bardziej świeże, takie kórym chyba właśnie bliżej do wody kolońskiej niż do pralinek:) Wyątkowy zapach i dobrze się w nim czuję. Podobne są podobne w odbiorze do J'ose przynajmniej dla mnie i z tego się cieszę:) Kupiłam w perfumerii internetowej 100ml tester za 80 zł cena rónież przystępna zważywszy ,że w douglasie 100ml kosztuje chyba prawie 400 zł,mam nawet do nich korek brak tylko oryginalnego pudełka na buteleczce jest napis Tester co mi zupełnie nie przeszkadza:)

Dla kobiety pewnej siebie, eleganckiej

Początkowo nie byłam przekonana, co do tego zapachu. Wydał mi się bardzo męski i faktem jest, że nuty zapachowe często mogą dawać takie odczucie. Stosuję go na spotkania biznesowe i zdecydowanie się sprawdza. Dobry jest również na wieczorne wyjścia, ponieważ zwiększa swoją intensywność, kiedy jest wilgotno. Kobieta pewna siebie jak najbardziej może chodzić w takim zapachu. Utrzymuje się bardzo długo - biorąc prysznic czuć go jeszcze na drugi dzień.

Elegancja z goryczką.

Po pierwszym użyciu , mnie zainteresował, kolejna próba i stwierdziłam ,że jednak muszę go mieć. W pierwszej chwili trochę duszący , a potem przechodzi w lekką goryczkę. Nie jest zadziwiający, ale jest przyjemny, niezobowiązujący, nienarzucający ale elegancki. Pasuje do białej koszuli , ale też wełnianego szala. Raczej zapach elegancki niż sportowy.

Ilość zużytych opakowań: 100 ml w trakcie używania