Mexx, Pure Life Woman EDT

Mexx, Pure Life Woman EDT

Uwierzmy, że mniej znaczy więcej. Cieszmy się prostotą dzięki nowemu zapachowi `Mexx Pure Life`.
W nucie głowy `Mexx Pure Life Woman` znajdziemy bergamotkę i czarną porzeczkę.
Nutę serca oparto na fiołku, białej lilii i jaśminie.
Na nutę bazową damskiego zapachu składają się bursztyn, piżmo i heliotrop,
W linii kosmetyków, oprócz wód perfumowanych i toaletowych, znajdziemy również kosmetyki pielęgnacyjne - balsamy, dezodoranty i żele pod prysznic.

Nuty zapachowe: bergamotka, czarna porzeczka, fiołek, lilia, jaśmin, bursztyn, heliotrop, piżmo

zwyczajny

Nuta zapachowa nie porywa, zapach jest całkiem przyjemny na początku, tuż po spryskaniu ale później mam wrażenie, że zmienia się na skórze na niekorzyść i przyjmuje taką ostrą, cytrusową woń.

Trzeba uważać, by nie przesadzić, bo od tego zapachu nie raz zrobiło mi się niedobrze. Dobry dla nastolatek, nie ma w nim nic zmysłowego, ani kobiecego. Nie jest to typowy damski zapach. Kiedy wąchałam go po raz pierwszy zastanawiałam się, czy zapach ten jest męski czy damski.

Fajnie odświeża i może nadawać się na lato, ale nie mogłam stosować go codziennie. Dla mnie za mało słodki czy wyrazisty. Fajnie jest użyć go przed intensywnym wysiłkiem, treningiem, natomiast na wieczorne wyjścia lepiej wybrać coś bardziej z klasą. Zapach nie jest charakterystyczny i jakoś nie odnajduję się w tego rodzaju nucie zapachowej.

Moim zdaniem ten zapach nie jest też zbyt trwały. Ma za dużo intensywnych składników, kóre sprawiają, że efekt jest odwrotny i wcale nie pozostaje na dłużej, nie wytarczy użyć go rano, by był odczuwalny przez cały dzień.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: wciaż walczę z pierwszym

Uwielbiam!

Tak czytam i czytam recenzje, i jestem nieco zaskoczona, ponieważ te perfumy to zdecydowanie mój zapach. Uwielbiam jego świeżość, to, jak dodaje mi rześkości. Taki czysty, jakby... "krystaliczny" zapach. Z charakterystyczną "ogórkową" nutą, którą uwielbiam.
Dla mnie każdy letni dzień powinien zaczynać się kroplą tych perfum. Są trwałe i wydajne. Podoba mi się buteleczka. W zasadzie wszystko mi się w tym zapachu podoba!

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 2 buteleczki (tester i nie-tester)

dla mnie tragedia...

Miałam je raz, ale było to już dobre 7 lat temu i obecnie nie jestem w stanie zrozumieć co mną kierowało, że wtedy marzyłam by dostać je w prezencie od mamy... Miałam jakieś 15 lat i nie orientowałam się zbyt dobrze w świecie perfum i może dlatego. Ale do rzeczy.. Ten zapach może nie odrzuca na samym początku, ale później dość nieładnie się rozwija. Wyczuwam w nim jakąś morską słoność i to mi się bardzo nie podoba. Staje się jakiś taki dziwny, nieprzyjemny, zimny. Nie ma w nim nic uroczego.. Nie wrócę do niego więcej.

Mexx Look up now

może być

jestem zakochana w męskim mexx pure life, ale damski niestety trochę mnie rozczarował, jest świeży ale trochę przytłaczający,nie mogłabym używać go w zimie.
cóż są gusta i guściki napewno duży plus za niesamowitą trwałość.długo utrzymuje sie na skórze i delikatny, ładny zapach zostaje na ubraniach

Używam tego produktu od: 2009
Ilość zużytych opakowań: 1 op 60ml

ładny

ładny ale zarazem taki zwyczajny
może aż zbyt świeży dla mnie
same cytrusy
nie ma w nim zmysłowości
kobiecości
zapach nadaje sie pewnie na letnie upalne dni
na wieczór na pewno nie
wiele mu brakuje
buteleczka taka sobie
ogólnie dla mnie zapach ładny, ale zwykły, nic w nim specjalnego, jest wiele takich o podobnej nucie zapachowej.

Średniawka, w sumie

Cóż, kiedyś mój ulubiony, kochałam go za te rześkośc, delikatnosc, niezobowiazujący zapach. Do czasu. Dostałam flakon na urodziny i po połowie zaczął mnie konkretnie mdlic. Nie mogłam go po prostu zniesc na sobie, przyprawiał o ból głowy i nudności. raczej już nie kupie, chyba ze znowu zapragę je miec :D

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: 2 albo 3

bardzo świeży

Od kilku lat mój ulubieniec wśród niezobowiązujących. Szczególnie w lato się sprawdza: jest świeży, delikatny, nie duszący.
Nie grzeszy trwałością na mojej skórze, ale około 3-4 h się utrzymuje.
Zapach jest taki orzeźwiający - faktycznie trochę ogórkowy, chociaż z mocnym wskazaniem na jaśmin.
Jeden z niewielu perfum, które zawsze musze mieć.

Używam tego produktu od:4 lat
Ilość zużytych opakowań:3x100

Taki sobie

Dostałam go w prezencie, jak dla mnie kiepski.:/ zapach nie podoba mi się, jest chyba zbyt świeży i melonowaty, podczas gdy lubię słodkie zapachy.
Opakowanie może być, ale takie niebieskie xDDD

Aha, i zapach tak jakoś szybko się ulatnia.://

Używam tego produktu od: od grudnia w posiadaniu ;]

ozonowa morskosc

Pure Live jest bardzo podobny do Escady Into the Blue.Nie lubie takich swiezo ogorkowatych,wodorostowych zapachow.Jest taki nijaki,niczym sie nie wyroznia.Nie moge dla niego w ogole znalezc zastosowania,jak dla mnie jest zbyt morski,zbyt swiezy,zbyt mdly,a do tego nietrwaly.Lezy mi na toaletce i sie kurzy,bo to byl prezent.Gdzie te wszystkie slodkie owocki?Nie ma ich,zostaly jakies morskie popluczyny z ozonkiem w tle....

Używam tego produktu od:kilka lat temu

ogórek forever ;)

Ile nosków tyle opinii. Ja czuję w nich tylko ogórki - świeżutkie ale jednak ogórki. Kupiłam je na lato, coś mi sie w nich spodobało w perfumerii - być może to że jest taki hmm orzeźwiający - ale to coś szybko znikło podczas codziennego użytkowania. Jest w moim odczuciu zbyt banalny. Taki tam świeżuch. Mało trwały.

Używam tego produktu od: około 3 mce

Duży zawód

Po cudownych Water Love spodziewałam się czegoś lepszego.Nie odpowiada mi ta świeża,"ogórkowa"nuta,która bardziej pasuje do lekkiej mgiełki do ciała niż do perfum.Ten zapach działa na nie drażniąco

Używam tego produktu od:już nie używam
Ilość zużytych opakowań:niecałe jedno

zbyt świeży

Hmmm trudna sprawa z tym zapachem-z jednej strony świezy, z drugiej mdły. Naprawde trudno cos o nim powiedzieć. Na pewno nie chciałabym uzywac takiego zapachu. Na innych to moze i da sie go znieść. Jezeli ktos lubi swiezaki to chyba moze zaryzykowac. Ja podziekuje.

Używam tego produktu od: testy
Ilość zużytych opakowań: próbka