Tom Ford, Brow Sculptor (Kredka do brwi)

Tom Ford, Brow Sculptor (Kredka do brwi)

Kredka do brwi od Toma Forda została wyposażona w niezwykłą końcówkę modelującą, która umożliwia zarówno optyczne poszerzenie jak i zwężenie łuku brwiowego. Po przeciwnej stronie znajduje się szczoteczka i temperówka. Produkt dostępny w czterech modelujących odcieniach.

Brwi od TF

Wszystko od Toma Forda jest piękne, ta kredka nie jest wyjątkiem. Smukła, cienka, a daje tyle przyjemności. Ale wszystko od TF daje uczucie przyjemności i luksusu więc nie rozwódźmy się nad tym za bardzo.

Kredka do brwi jest naprawdę porządna. Sprawdziłam, wszystkie odcienie wyglądają bardzo naturalnie. Mój kolor to 04 Espresso, ciemny brąz, który idealnie gra z moimi brązowymi włosami i porcelanową cerą. Jest idealny, nie za ciemny, nie wyglądam z nim jak nastolatka, która za bardzo poszalała z brwiami. Ścięta końcówka jest łatwa w użyciu. Uzupełnia wszelkie braki, łatwo się prowadzi. Kredka się nie ściera, jest długotrwała, przetrwa cały dzień w pracy i ewentualnie piątkowy wieczór po pracy. W weekend też jest dobra... W pisaku jest temperówka, ale ja za bardzo jej nie używam. Ale jak komuś potrzebna, to proszę bardzo. Jest również grzebyk, aby wyczesać włoski.

Bardzo fajne jest kredka jest lekka, nie czuje się jej, nie jest woskowa, wszystko wychodzi naturalnie. Nie czuje się przemalowana, zrobiona, tylko po prostu czuję się ładnie.

Kosztuje majątek, ja zapłaciłam za nią £35, ale tu chodzi o coś więcej, niż metka, opakowanie czy cena. To świadomość luksusu na co dzień. Ten moment, gdy rano, wczesne rano robisz wszystko, aby wyglądać najlepiej jak potrafisz. Tu chodzi o wysiłek, nie dla koleżanek z pracy, tylko dla siebie. Czasem warto sięgnąć głębiej do kieszeni, aby na co dzień mieć pewność, że wszystko gra. Obok Charlotte Tilbury to moja ukochana kredka do brwi, mało mam takich rzeczy w kosmetyczce.