AA, AA Sun, Krem do twarzy ochronny UVA UVB /SPF 30 (wysoka ochrona)

AA, AA Sun, Krem do twarzy ochronny UVA UVB /SPF 30 (wysoka ochrona)

Oceanic krem ochronny do twarzy SPF 30 AA Sun zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB, stanowiący wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF 30. Wodoodporna formuła.
Sposób użycia: Nałożyć obficie na twarz, szyję i dekolt przed ekspozycją na słońce. Aplikację powtarzać co 2 godziny oraz po spoceniu się, pływaniu bądź wytarciu się ręcznikiem.
*Produkt testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Skład: Aqua, Octocrylene, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Dibutyl Adipate, Dicaprylyl Carbonate, Arginine, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Cetearyl Alcohol, Glycerin, Paraffinium Liquidum, Cetyl Palmitate, Cycopentasiloxane, Diosodium Phenyl Dibenzimidazole Tetrasulfonate, Glyceryl Stearate Citrate, Hydrogenated Dimer Dilinoleyl/Dimethylcarbonate Copolymer, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Tocopheryl Acetale, Panthenol, Bisabolol, Allantoin, Dimethicone, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Trideceth-6, Ethylexylglycerin, Phenoxyethanol, Xanthan Gum, Parfum.

Ochrona przed słońcem zapewniona

Krem jest dosc rzadki. Pachnie waniliowym serkiem. Ma delikatnie żółta barwę. Wysoka ochrona to zbyt wiele powiedziane przy spf 30. Sprawdza sie jednak przyzwoicie i slonca nie przepuszcza. Ładne letnie opakowanie. Zostawia tłusta i świecąca warstwę na twarzy. Jest jednak rzadki i dzięki temu dobrze sie rozsmarowuje i nie zostawia białych śladów. Zużyłam go w Hiszpanii i słońce nie zrobiło mi krzywdy. Byłam zadowolona.