AA, Sun, Krem do twarzy ochronny UVA UVB /SPF 30 (wysoka ochrona)

AA, Sun, Krem do twarzy ochronny UVA UVB /SPF 30 (wysoka ochrona)

Oceanic krem ochronny do twarzy SPF 30 AA Sun zawiera skuteczny system filtrów UVA/UVB, stanowiący wysoką ochronę przeciwsłoneczną SPF 30. Wodoodporna formuła.
Sposób użycia: Nałożyć obficie na twarz, szyję i dekolt przed ekspozycją na słońce. Aplikację powtarzać co 2 godziny oraz po spoceniu się, pływaniu bądź wytarciu się ręcznikiem.
*Produkt testowany dermatologicznie z udziałem osób z alergicznymi chorobami skóry.
Deklarowana ochrona UVA/UVB jest osiągana przy ilości filtra 2 mg/1 cm2 skóry (czyli minimum 1-1,25 ml na samą twarz; 1,5-1,8 ml na twarz i szyję; ok. 30 ml na całe ciało).

Ochrona przed słońcem zapewniona

Krem jest dosc rzadki. Pachnie waniliowym serkiem. Ma delikatnie żółta barwę. Wysoka ochrona to zbyt wiele powiedziane przy spf 30. Sprawdza sie jednak przyzwoicie i slonca nie przepuszcza. Ładne letnie opakowanie. Zostawia tłusta i świecąca warstwę na twarzy. Jest jednak rzadki i dzięki temu dobrze sie rozsmarowuje i nie zostawia białych śladów. Zużyłam go w Hiszpanii i słońce nie zrobiło mi krzywdy. Byłam zadowolona.