Oriflame, Happydisiac EDT

Oriflame, Happydisiac EDT

Oriflame Happydisiac to pełen optymizmu, kwiatowo-owocowy zapach z zielonymi akordami, który wprost promienieje szczęściem. Serce zapachu radośnie rozkwita dojrzałymi w słońcu owocami poziomki, a następnie przechodzi w subtelne nuty egipskiego jaśminu, dodając kompozycji uroku i elegancji.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ananas, gruszka, jabłko
nuta serca: poziomka, jaśmin, czerwona borówka
nuta głębi: drzewo cedrowe, piżmo, wanilia

50 - 100ml

0% jesień/zima 100% wiosna/lato

Słodkie perfumy

Perfumy pachną głównie owocami dlatego są słodkie, nie dla każdego. Ja osobiście lubię słodkie zapachy więc perfumy mi się podobają. Jednakże są nietrwałe i to ich podstawowa wada. Flakon klasyczny, nic specjalnego.

Podobaja mi sie.

Dostałam je od kolezanki konsultantki, ktora obdarowuje mnie wodami z Oriflame.
Wyobrazalam sobie ze sa za slodkie i dziecinne patrzac na design flakonu., a tu zaskoczenie, wyczuwalna gruszka (ktora uwielbiam) i poziomka, a pomimo to nie jest za slodko. Jest kobieco, letnio, idealne na dzien, trwalosc pozostawia wiele do zyczenia, na mojej slorze max 3h, a na zapach na ubraniach nie zwrocilam uwagi.
Flakon jest odrobine przeslodzony i kiczowaty, ale kompozycja zapachowa to w moim przypadku rekompensuje.
Cena wygorowana jak za taka trwalosc.

moje ulubione

Jest to kompozycja słodko-owocowa czyli idealna dla mnie, zamknięta w uroczej butelce. Truskawkowo-jaśminowo-gruszkowe. Raczej na lato i na dzień, projekcja praktycznie żadna ale i tak je uwielbiam! Mimo, że mam trochę więcej jak 5 czy 9 lat, nie wyobrażam sobie lata bez zapachu tego typu.

Używa produktu od: próbka

Zbyt dziewczęce

Próbkę perfum Happydisiac zamówiłam aby poznać zapach, niestety nie są w moim guście. Nie mam określonego zapachu, który mi się podoba czasem lubię nuty kwiatowe czasem coś mega kobiecego a zarazem drapieżnego. W tym przypadku zapach jest wg mnie za bardzo owocowy, te perfumy pasują bardziej nastolatce ale gusta są różne wiadomo. Trwałość ciężko ocenić na podstawie próbki ale zapach szybko się ulotnił.

Poziomeczka

Zapach dostałam więc marudzić nie będę.Pewnie byłabym surowsza gdybym wydała na niego pieniążki. Zapach słodko,owocowy nieskomplikowany. Ja w nim czuję jedynie poziomki więc na lato jak dla mnie ok. jeśli nie chcę na nikim wywierać wrażenia a chcę czymś pachnieć. Niedawno kupiłam próbkę tous floral touch i moim zdaniem pachną podobnie, by nie rzec tak samo, a tous jest dużo droższy niż oriflame więc nie ma co marudzić. trwałość ok.2 godziny.
Nieskomplikowany zapach na letni wypad na miasto na lody ;)

Różowa landrynka :-)

Nie znalazłam zalet ;-( Niestety..
A wady:
1. Zapach płaski.W ogóle się nie rozwija.
2. Słodki do bólu.Jakaś plastikowa malinka z równie plastikową wanilią.Taki zapaszek - słodziaczek dla kilkuletniej królewny .Skierowany do klientek w wieku 5- 9 lat.
3. Cena regularna - śmiesznie wysoka.W relacji koszt :jakość.
4. I standard w Oriflame : wyjątkowo nędzna trwałość.Żeby go pi 2 godzinach wyczuć musiałabym przykleić nos do miejsca psikania.Trzeba się słodziakiem skrapiać regularnie żeby w ogóle było czuć.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego opakowania.

Kurczę.....podoba mi się.

Co do zapachów to z pewnością nie należę do znawczyń. Nie wiem co oznacza , że zapach ma ogon, jest blisko skórny albo daleko skórny, ale na pewno wiem kiedy zapach mi się podoba, a kiedy nie. Ten zapach mi się podoba. Jest słodki i landrynkowy coś jakby Escada, a Yves Rocher Flower party. Główne nuty to poziomka i wanilia i właśnie one wiodą tu prym. Zapach faktycznie jest bardzo optymistyczny i mega poprawia humor. Flakon - bardzo ładny, czerwone zabarwienie wody pobudza. Raczej nie dałabym za niego ceny katalogowej, ale 34 zł owszem (tyle kosztował mój flakon). Polecam tym, którzy lubią słodkie zapachy oraz tym, którzy są pesymistami 😀

Używam tego produktu od: od prawie miesiąca
Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie.