AA, Help, Balsam S.O.S. kojąco - regenerujący do ciała

AA, Help, Balsam S.O.S. kojąco - regenerujący do ciała

Sprawdź ceny produktu

Formuła balsamu AA Help została wyposażona w S.O.S. Active Med System, który działa kojąco, intensywnie nawilża i chroni przed utratą wody oraz odbudowuje warstwę ochronną. Naturalny olej z ogórecznika lekarskiego intensywnie nawilża skórę, przywracając jej hydro-równowagę, niweluje dyskomfort oraz stymuluje procesy naprawcze naskórka. Olej arganowy dogłębnie odżywia skórę oraz poprawia jej elastyczność. Skwalan z oliwek wzmacnia i odbudowuje naturalną barierę lipidową skóry oraz łagodzi podrażniania, niwelując uczucie dyskomfortu.

w butelce, z pompką
>250ml
Skóra
wrażliwa, sucha
balsamy
regenerujące
hipoalergiczna

Absolutny faworyt!

Najlepszy balsam do ciała jaki w życiu miałam! :) Jednym słowem: cudo! :) Jeszcze nie widziałam żeby balsam tak błyskawicznie się wchłaniał nie zostawiając przy tym tej okropnej lepkiej warstwy której szczerze nie znoszę. :( Spełnia wszystkie oczekiwania które obiecuje producent. Pięknie delikatnie pachnie, ma gęstą i treściwą konsystencje która nie spływa, szybko się rozprowadza po skórze. Skóra jest natychmiastowo nawilżona, gładka i miękka w dotyku. Przerobiłam dużo balsamów do ciała, mam skórę atopową i muszę po każdej kąpieli używać balsamu, największym utrapieniem jest wtedy to nieznośne czekanie aż "szanowny" balsam się wchłonie, z nim nie ma problemu i za to go kocham najbardziej! :) Serdecznie polecam każdemu, naprawdę warto! :)

Plusy:
* Gęsta i treściwa konsystencja
* Błyskawicznie się wchłania
* Intensywnie odżywia i regeneruje skórę
* Zapewnia ochronę przed utratą wody
* Odbudowuje warstwę ochronną naskórka
* Bardzo dobrze nawilża i natłuszcza nie zostawiając lepkiego filmu
* Przynosi ukojenie i łagodzi istniejące podrażnienia
* Praktyczne opakowanie z pompką

Minusy:
* Dostępność ( jeszcze niedawno można było go kupić w Rossmannie, od kilku tygodni już jest niedostępny ) obecnie kupuje go online.
* Stosunkowo dość wysoka cena, dlatego lepiej kupować na promocji

Skład:
Aqua, Paraffinum Liquidum, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Cetyl Alcohol, Butyrospermum Parkii Butter, Argania Spinosa Kernel Oil, Glycine Soja Oil, Borago Officinalis Seed Oil, Squalane, Cholesterol, Glyceryl Behenate, Ceramide NP, Hydrogenated Palm Oil, Glyceryl Stearate Citrate, Dimethicone, Allantoin, Acrylamide/Sodium Acrylate Copolymer, Trideceth-6, Ethylhexylglycerin, Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Phenoxyethanol, Parfum.

Bez szału

Wielokrotnie przymierzałam się do zakupu tego balsamu, w końcu skuszona przedświątecznymi promocjami nabyłam go. Wcześniej już używałam mleczka do demakijażu z tej serii i miałam bardzo pozytywne odczucia jednak na balsamie zawiodłam się. Jako posiadaczka atopowej skóry oczekiwałabym czegoś więcej. Fakt, ma przyjemną konsystencję, dobrze się wchłania i całkiem przyjemnie pachnie, jednak już chwilę po nałożeniu zapomina się, że w ogóle się go użyło. Przy bardzo suchej skórze efekt nawilżenia nie utrzymuje się. Miałam wiele innych "normalnych" balsamów, które o wiele lepiej nawilżały i dłużej podtrzymywały efekt dając przy tym wspomnianą przez producenta AA ulgę.

Dobry

Kupiłam ten balsam z lekką obawą, że będzie tłusty i niewchłanialny, co na szczęście nie potwierdziło się. Wchłania się bardzo dobrze, pozostawia lekki film, ale nie jest on tłusty ani lepki. Nie jest też tępy, dobrze się rozsmarowuje.
Zapach również przyjemnie mnie zaskoczył: jest taki odświeżający.
Pompka działa sprawnie, dozując odpowiednią ilość kosmetyku.

A teraz do meritum, czyli działania: nie mam bardzo suchej skóry, ale przesusza się pod wpływem twardej wody oraz chłodnej pory roku i niskiej wilgotności w powietrzu. Balsam dobrze radzi sobie z tymi problemami, ale z drugiej strony znam balsamy, które robią to równie skutecznie, a są tańsze.