Avon, Today EDP

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

Niezwykłe!

Zapach ten odkryła moja Mama. Przyznała szczerze, że kupiła go w ciemno bo w katalogu były taniej perfumetki ;). Przez jakiś czas się nimi perfumowała a za mną chodził ten zapach... W końcu przyznała mi się, że dla niej jest zbyt ciężki, a ja chętnie go przejęłam, bo kocham kwiatowe mocne zapachy! Został ze mną już na dobre <3.

Avon, Today EDP

Lekko pikantny i egzotyczny koktajl dostojności zapadnie Ci głęboko w pamięć. Połączenie niezwykłego kaktusa i frezji cudownie się uzupełniają ze świeżymi nutami kwiatu pomarańczy. Nuta cedru wraz z hibiskusem i delikatne przyprawy, sprawiają, że zapach Today staje się charakterystycznym i niepowtarzalnym.

Boski zapach:)

Pachnie przepięknie.Jest bardzo wytrzymałym zapachem. Czuć go nawet następnego dnia na ubraniu. Uwielbiam frezje a ten perfum właśnie głownie składa się z przepięknych frezji.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Ma w sobie to coś!

Jest to moje drugi flakon-tym razem miałam wersję z pompką.
Wróciłam do niego po ok.6 latach.
Jest bardzo elegancki,bogaty i raczej wieczorowy.Chociaż jesienią i zimą "nosiłam"go w ciągu dnia.
Czasem latem nie pasował mi trochę mnie dusił,ale tylko o tej porze roku.
Flakon klasyczny,ale i zarazem elegancki.
Bardzo długo utrzymują się na skórze.
Często gdy psikałam się na kurtce to potrafił się utrzymać 2 tygodnie!
Na temat nuty zapachowej nie będę się konkretnie rozpisywała ponieważ każdy ma inny gust.
Mimo ceny,która średnio w katalogu jest po 99 zł to naprawdę warto wydać te pieniądze.
Jednakże skoro tyle lat jest nadal w sprzedażu,to o czymś to jednak świadczy.

Nawet ładne

Nawet podoba mi się ten zapach, jest idealny na dzień; ale jednak coś mi w nim nie pasuje. Chyba nie jesteśmy dla siebie stworzeni.

+ ładny zapach, choć nie dla mnie
+ dostępność
+ trwałość

- masywny, ciężki flakon

Ładne

Plusy:
+ Dość trwałe, utrzymują się długo
+ Ładna buteleczka
+ Łatwo dostępne
+ Ładny kwiatowy, intensywny zapach
+ Perfumy akurat na co dzień

Minusy:
- Ciężka buteleczka, nie do torebki.
- To nie do końca mój zapach mimo że uważam go za ładny

Nie mój zapach...

Zapach dostałam od koleżanki. Osobiście nie przypadł mi do gustu, a mojemu mężowi jeszcze bardziej. "Męczę" go od czasu do czasu do pracy żeby tylko zużyć. Jest bardzo ciężki (zdecydowanie bardziej na wieczór, jesień/zimę), nachalny, duszący. Jedynym plusem (dla mnie minusem ;)) jest ich trwałość, dwa psiknięcia i czuję cały dzień.

Perfumy mają piękny zapach, dość intensywny, który utrzymuje się na bardzo długo . Do tego ma piękny flakon i zakrętkę. Same perfumy starczają przy codziennym używaniu na dość długo (ok.5-6msc)

Bardzo ładny zapach

Lubię intensywne, kwiatowe zapachy. Te perfumy odpowiadają mi. Fakt, są mocne, ale jak dla mnie to bardziej zaleta niż wada. Trwałość może nie jest jakaś tam super, ale utrzymują się dość długo. Jestem z nich zadowolona. Bardzo podoba mi się flakonik - Jest ciężki, ale moim zdaniem ma w sobie elegancję. Cena jest dość wysoka jak na wodę perfumowaną z Avonu ale myślę, że warto. Polecam :)

Ciepłe kwiaty.

Ciepły, kwiatowy zapach, przyjemnie otulający. Ale nie rzuca na kolana. Nie dusi, nie otumania. Z mocno wyczuwalnymi nutami białych kwiatów jaśminu i akacji, przełamany odrobiną cierpkości tuberozy ,doprawiony piżmem.
Kobiecy. Trwały w eleganckim, choć nieskomplikowanym flakonie. Miło było.

Piękny zapach

Zalety:
- wysoka trwałość utrzymuje się na skórze nawet do 12 h
- ładny kwiatowy zapach, jest nieco słodki i rozgrzewający
- piękne opakowanie
- zapach idealny na wiosnę i lato
- jest to bardziej dzienny zapach

Wady:
- wysoka cena

Uwielbiam

Nie lubię mocnych zapachów, ale ten mnie uwiódł i uwodzi za każdym razem. Jest bardzo słodki, a mimo wszystko ma w sobie coś świeżego. Mocno piżmowy i to w nim lubię. Długo się utrzymuje i podoba się mojemu mężczyźnie :) Flakonik pięknie wygląda na toaletce, ale jest ciężki, więc do torebki się nie nadaje.