Avon, Today EDP

Avon, Today EDP

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

47% jesień/zima 53% wiosna/lato

Fajny na wieczór

Jest to dość ciężki, słodki zapach. Jedno psiknięcie wystarczy aby jego woń roznosiła się nade mną i utrzymywała się cały dzień. Jest mega trwały, na ubraniach utrzymuje się jeszcze dłużej. Buteleczka wystarcza na wiele miesięcy. Najlepiej sprawdza się w chłodne dni - jesienią i zimą lub latem wieczorem. Dla jednych może być bardzo mdły, ale mi się ten zapach bardzo podoba i lubię go od lat.

Ulubione perfumy

Zdecydowanie mój faworyt. Nie są zbyt drogie, a zapach powala. W dodatku utrzymuje się bardzo długo. Jestem także zadowolona z wydajności perfum. Opakowanie ładne, bez zastrzeżeń.

Dla pewnych siebie kobiet

W prezencie do zakupów otrzymałam miniaturę tego zapachu. Fajna, zgrabna, mała buteleczka zdobiła moją toaletkę :) Kiedyś byłam konsultantką AVONu, więc całą trylogię kojarzę, zawsze wolałam Always, ale te były zaraz po nich :)

Zapach jest bardzo trwały, na ubraniach czuć go jeszcze następnego dnia. Jest dość wyrazisty, ale nie męczący. Wyczuwalny przez otoczenie, ale nie zostawiający za sobą ciągnącego się ogona.

Jest to zapach bardzo kobiecy, kwiatowy. W moim odczuciu dla takich pewnych siebie kobiet sukcesu, nie dla nastolatek. Czuć na początku frezje i tuberoze, na końcu piżmo w otoczeniu kwiatów.

Moim zdaniem jest to kompozycja do noszenia zarówno w dzień jak i na wieczór, praktycznie od jesieni do wiosny. Na lato mogą być ciut za ciężkie :)

Jest to bardzo ciekawa kompozycja, z którą na pewno warto się zapoznać, jednak nie jest to "mój zapach", dlatego zakupu nie planuję, zdecydowanie wolę świeże i owocowe zapachy :)

Today

Zapach skradł moje serce i już dawno temu i chętnie do niego wracam zwłaszcza na wiosnę. Przepiękny kwiatowy zapach rozpieszcza i sprawia, że czuję się kobieco. Mógłby być odrobinę trwalszy, ale i tak go uwielbiam. Eleganckie opakowanie dodaje mu charakteru.

Ulubione perfumy mojej mamy

Dość przyjemny zapach w bardzo ładnym choć prostym flakonie. Moja mama jest mu wierna od lat choć nie są zbyt trwałe. Uważam że są idealne na wiosnę i lato oraz można ich używać do pracy jak i na wieczorne wyjścia.

Świetny zapach!

To zapach od Avonu do którego wracam regularnie od kilku lat. Bardzo go lubię. Jest jedynym z moich ulubionych.
Opakowanie jest bardzo eleganckie. Takie dopracowane, nigdy nie miałam problemu z odpadającym korkiem czy też z tym, że atomizer źle działał. Na półce perfumy prezentują się bardzo ładnie, buteleczka jest prosta ale jednocześnie stylowa.
Zawsze kupowałam ten zapach na promocji w katalogu. Wtedy jego cena to ok.50-60 zł. Jak za buteleczkę o pojemności 50 ml. wychodzi ok.
Trwałość tego zapachu mnie zaskakuje. Cały dzień pozostaje na mojej skórze. Jak rano porządnie się popsikam, to do późnego wieczora czuję go cały czas. Nie trzeba w ogóle odświeżać w ciągu dnia. Nawet następnego ranka wyczuwam go na ubraniach.
Kompozycja jest elegancka i wg mnie ponadczasowa. Używam go zarówno w okresie zimowym jak i w lecie, tak samo można powiedzieć o porze dnia, bo zarówno na dzień jak na wieczorne wyjście się nada.
Zapach jest kwiatowy. Ja wyczuwam bardzo mocno frezje. One dominują w tym zapachu. Inne kwiaty pozostają w tle. W ciągu dnia przebija się również słodki, piżmowy zapach.
Używam do pracy, bo nie jest to zapach który męczy otoczenie. Jest owszem wyrazisty, ale nadal w bezpiecznych granicach intensywności. Nie powoduje tzw. "bólu głowy".
Używam także na wyjścia czy imprezy rodzinne, bo jest elegancki i stylowy.
Jak jestem nim popsikam, to ludzie z mojego otoczenia pytają czasem czym tak ładnie pachnę. To najdobitniej świadczy o tym, że zapach jest fajny i się podoba.
Uważam że pasuje zarówno dla osób młodych jak i starszych kobiet. Jest bardzo uniwersalny.
Nie używam go dzień w dzień, bo mam wiele różnych zapachów, ale wtedy gdy mam na niego ochotę.
Polecam. To jeden z ciekawszych zapachów z Avonu. Nie raz już go kupiłam i pewnie na tym nie poprzestanę, bo dla mnie jest to naprawdę bardzo fajny zapach, który poprostu lubię i chętnie go używam.

TODAY Avon

Przepiękny perfum, delikatny, kobiecy, świeży. Czuć go nawet po kąpieli. Ma bardzo ekskluzywne opakowanie, często w zestawie z balsamem lub żelem pod prysznic. Wszystko pachnie obłędnie. Jest bardzo wydajny ponieważ wystarczy niewielka ilość, ale czuć przyjemny zapach na skórze. Nadaje się raczej na letnią porę.

Śliczny zapach Today Avon

Bardzo ładny, elegancki flakon perfum. Perfumy bardzo trwałe, długo utrzymują się na skórze i na ubraniu. Zapach jest słodki, uwodzicielski, kobiecy, dodaje mi pewności siebie. Zdecydowanie nuty zapachowe przypadły mi do gustu. Perfumy bardzo wydajne, używam od dłuższego czasu i jestem zadowolona z ich wydajności i długiej trwałości zapachu. Piękny, kuszący i zmysłowy zapach idealny na prezent dla młodszej i starszej osoby, myślę, że jest uniwersalny, pasuję do każdego wieku. Sprawdza się na co dzień jak i również na większe wyjścia i uroczystości, dodaję elegancji i kobiecości.

Super!

Bardzo fajny kobiecy zapach. Utrzymuje się dosyć długo. Uwielbiam go używać na co dzień, sprawia że czuję się jeszcze bardziej kobieco i wyraziście. Ma dużą pojemność, co sprawia, że możemy go zachować na dłużej. Sprawdza się idealnie na ważne wyjścia. Wszystkie nuty są mocno wyczuwalne, zapach bardzo przyjemny.

przepiękny trwały zapach

Jak ogólnie nie jestem wielką fanką kwiatowych zapachów tak ten ma coś w sobie. Jest mocny , trwały i po prostu piękny. Zapach utrzymuje się bardzo długo praktycznie od rana do wieczora . Piekne opakowanie cieszy oczy . Czego chcieć więcej niż tego żeby nam się podobał i był trwały? Z pełną świadomością polecam gdyż cena do jakości jest naprawdę świetna . Zapach zarówno na dzień jak i na wieczór. Minusem może być to ,że często idzie go od kogoś wyczuć na ulicy .

Świetny, niebanalny zapach z ostrą nutą, w wyrafinowany sposób kobiecy

To chyba jedyne perfumy Avon, które tak polubiłam i tak zapadły mi w pamięć. Na tle wszystkich innych z katalogu naprawdę się wyróżniają, są oryginalne, mają w sobie jakąś niepowtarzalną nutę. Większość avonowych psikadeł jest na jedno kopyto, ta sama słodka i prosta nuta - te w porównaniu z nimi to naprawdę coś ciekawego.

Nie jestem mistrzem w rozpracowywaniu nut zapachowych, ale dla mnie te perfumy mają w sobie jakąś gryzącą, wytrawną nutę(pieprz?), która przełamuje pojawiającą się gdzieś słodkość i bardzo je wyróżnia. Wyczuwam też jakąś upajającą nutę kwiatową, dość dziwną na pozór, ale cudownie rozwijającą się na skórze. Myślę, że to zasługa tuberozy (lub jaśminu?), bo kojarzy się jakoś orientalnie i jest właśnie nieco ciężka, narkotyczna.

Perfumy rozwijają się więc idealnie według tego, jak sugeruje ich opis - zacytuję za iperfumy:
Głowa: pieprz, frezja, kaktus;
Serce: hibiskus, strelicja, kwiat pomarańczy, tuberoza;
Podstawa: cedr, piżmo
- wyczuwam z początku pieprz, potem wspomnianą tuberozę, na koniec, po wielu godzinach noszenia staje się na skórze wyczuwalna piżmowa nuta (uwielbiam perfumy na bazie piżma - pewnie dlatego intuicyjnie tak lubię Avon Today).

Trwałość - bardzo na plus, trzymają się cały dzień i są wyczuwalne nie tylko na ciele, ale też na szaliku czy płaszczu. Bardzo dobra trwałość, szczególnie jak na perfumy z katalogu!

Piękny flakon, wyglądający górnopółkowo. Naprawdę podoba mi się bardzo, nie ma w sobie nic z plastikowości, tandety, jest bardzo elegancki.

Pierwszy raz poczułam te perfumy na kimś i tak bardzo mi się spodobały, że musiałam je mieć. Co jakiś czas wciąż do nich wracam, szczególnie gdy nie mam ochoty na jakiś bezpieczny zapach, ale właśnie coś wyróżniającego.
Perfumy są na pewno oryginalne i rozpoznawalne - a to dla mnie jedno z ważniejszych kryteriów wyboru. Nie pomylimy ich nie tylko z innymi z katalogu, ale z innymi perfumami w ogóle, ich nuta jest bardzo charakterystyczna.

Dla mnie są świetnym wyborem, gdy chcę się poczuć przebojowo, ale zarazem elegancko, bo zalatują jakąś klasyczną elegancją i szykiem, takim w stylu elegantki na obcasach, bardzo z klasą. Podoba mi się ich wyrafinowanie i chłodna surowość zarazem - nie kuszą prostą słodyczą czy tanimi chwytami typu "kwiatowe perfumy dla uwodzicielki". To jest ponadczasowa klasa, trochę mroczna kobiecość, aksamit, pończochy z koronkowym pasem i elegancki trencz.
Kontrastowe połączenie trochę agresywnej, dominującej nuty ze słodyczą kwiatów, ale dość ciężką, nie typowo słodką i nie dla każdego. Ja jestem w nich od lat zakochana i polecam szczególnie pewnym siebie kobietom, które nie boją się nosić czegoś kontrowersyjnego i nietypowego.

Ukochany zapach

Teraz jego cena jest zdecydowanie niższa i bardzo mnie to cieszy bo zapach jest przepiękny i pozostaje niezmienny od bardzo długiego czasu. Teraz flakonik można kupić za ok 40-50 zł. Jest bardzo trwały, dość świeży i kwiatowy, bardzo kobiecy i elegancji ale też seksowny. Po spryskaniu sweterka z rana, moża wieczorem poczuć na nim zapach perfum przy zmianie ubrań. Pozostaje moim ulubieńcem od bardzo długiego czasu.