Avon, TTA Today EDP

Avon, TTA Today EDP

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Cena: 99zł / 50ml

Rekomendacja
na wieczór, na dzień
wody perfumowane
kwiatowe, drzewne

56% jesień/zima 44% wiosna/lato

Elegancki, ale nieco ciężki

Generalnie jest to zapach, która większość polubi ponieważ nie ma w sobie skrajnych nut zapachowych. Mocno wyczuwam w tym zapachu frezję i to ona wg mnie gra pierwsze skrzypce. Jest to zapach świeży, lekko słodki. Z nut serca wyczuwam tylko jaśmin. Po dłuższej chwili wyczuwalne jest piżmo, który dodaje zmysłowości, tajemniczości i elegancji.
Całość tworzy zapach dość poprawny, elegancki, ale mam wrażenie, że po kilku godzinach jest nieco ciężki. Najbardziej pasuje mi na ciepłą jesień, kiedy rezygnujemy z krótkiego rękawka na rzecz marynarki w kratę. Bardziej na spotkanie w pracy niż na drinka z koleżanką.
Buteleczka idealnie pasuje do tego zapachu- elegancki flakonik, z grubym szkłem. Mnie osobiście się nie podoba, ale jest dopełnieniem TTA.

Jest bardzo trwały. Szalik po kilku dniach wciąż nim pachnie, po praniu znika całkowicie.

TTA TODAY

Uwielbiam zapach TTA TODAY. Jest to chyba jeden z klasyków Avon. Zapach niezwykle zmysłowy, a przede wszystkim trwały. Zawsze muszę mieć flakonik tych perfum w swojej szafeczce. Zapach dostępny od lat, a zawsze na czasie.
Idealny rano, jak i na wieczorne wyjście.

Nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa.
Nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin.
Nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Zapach utrzymuje się cały dzień, na ubraniach jeszcze dłużej.

Ja kocham ten produkt ????

Kupiony w: Perfumeria internetowa

Nie dla mnie

Te perfumy bardzo spodobały mi się, gdy miała je na sobie moja koleżanka. Aż się zdziwiłam, że są to te znane perfumy sprzed lat od Avon. Zachwycona postanowiłam również spróbować ich na sobie.
Niestety ale po dłuzszym czasie były dla mnie przytłaczające, czułam ciągle jakiś ostry kwiatowy zapach.
Być moze te perfumy nadają się idealnie na jakieś wieczorowe wyjścia jesienią. Natomiast na wiosne czy lato u mni ezdecydowanie odpadają. A szkoda, bo pokładłam w nich nadzieję. Być może zrobię drugie podejście właśnie jesienią. Jak na razie, zostaiam je na półce, zeby czekały na swoją okazję ;)

• Flakon: 4

Dojrzały, intensywny, kobiecy zapach z ogonem

Na zapach trafiłam przypadkowo - psikając się perfumami przyjaciółki, byłam zaskoczona jak długo i pięknie mogą pachnieć perfumy tak przystępne cenowo. Oczarowana, zakupiłam własny flakon.

Zapach trafia idealnie w mój gust. Kwiatowy, intensywny, niezwykle kobiecy bez owocowych, kwaskowych nut. Drzewno-kwiatowa kompozycja z wyczuwalnym na mojej skórze białym pieprzem i piżmem to zapach niebanalny i w moim odczuciu raczej wieczorowy. Pachnąc tymi perfumami czuję się kobieco, zapach jest dojrzały i elegancki, idealny nawet na większe okazje. Ciągnie się ogonem przez wiele godzin, stopniowo tracąc na intensywności i uwalniając coraz to kolejne, czarujące nuty. Nie wiedząc, że to avon, uznałabym je za perfumy marki luksusowej. Flakon ładny i wdzięczny, raczej niezbyt poręczny by wrzucić do torebki, a szkoda, bo często chciałabym mieć je przy sobie, natomiast wiem, ze dostępne są również perfumetki i chętnie taką przy pierwszej okazji kupię ;)

Niebanalna kompozycja zapachowa oraz trwałość sprawiają, że jakość w przypadku tego produktu znacznie przewyższa jego cenę.

• Flakon: 5

Wróciłam do niego po latach

Wróciłam do tego zapachu po latach nadużywania i dalej uwielbiam. Zmysłowy zapach z frezją. Dość długo się utrzymuje. Otrzymałam w prezencie i bardzo się ucieszyłam z niego. Polecam zarówno na dzień jak i wieczór. Flakon ładnie się prezentuje.

Elegancki zapach, intensywny, kwiatowy

Piękny kwiatowy zapach, bardzo intensywny. Nuty zapachowe perfum prezentują się następująco: Nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa. Nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin. Nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana. Najbardziej wyczuwalny jest zapach frezji, intensywnie kwiatowy, mocny.

Zapach Today długo utrzymuje się na skórze, wystarczy spryskać skórę parę razy, a zapach utrzyma się przez 10-12 godzin. Uważam to za bardzo przyzwoitą trwałość, szczególnie że butelka perfum jest niedroga i kosztuje około 60-70 zł l
Jeżeli użyjemy perfum na ubranie lub chustę, to wyczujemy zapach następnego dnia. Perfumy są dość ciężkie, raczej na wieczór lub wyjście, przy codziennym stosowaniu mogą być trochę męczące.

Butelka perfum TTA Today to kostka z grubego szkła, z bardzo prostą etykietą. Opakowanie jest eleganckie, ciężkie, ładnie się prezentuje. Jest przezroczyste, dzięki czemu widać zużycie perfum. W tej samej nucie zapachowej możemy również kupić balsam do ciała, perfumetkę czy krem do rąk. Polecam kupować w zestawie, wtedy cena jest bardzo korzystna, a możemy dzięki temu podkreślić i wzmocnić zapach na skórze. Dzięki perfumetce możemy mieć perfumy zawsze przy sobie, w torebce, co jest świetnym rozwiązaniem na wieczorne wyjścia czy krótkie wyjazdy.
Moim zdaniem ten zapach pasuje dla dojrzalszych kobiet, jest trochę zbyt poważny i ciężki, ale wiadomo, jest to opinia mocno subiektywna. Uważam, że są to perfumy warte przetestowania, korzystne cenowo, wydajne i eleganckie.

Nie trafiony zapach.

Niestety rozczarowałam się tym zapachem, zdecydowanie nie pasuje do mnie. Jak dla mnie, ma bardzo mocne kwiatowe nuty. Próbowałam się przekonać do niego, no ale niestety to nie jest to. Cały czas go czułam. Po prostu dla mnie ma bardzo mocny zapach. Opakowanie bardzo ładne, nie jest duże, także napewno się zmieści do torebki.

Przyjemny

Bardzo ładny, kobiecy, miły i otulający zapach który zwraca na siebie uwagę otoczenia. Kolejna ciekawa propozycja Avonu z serii tta. Dość bezpieczny zapach nawet do obdarowania na prezent. Piękny, kwiatowy i otulający a przy tym dość trwały. To już mój drugi flakon tym razem o pojemności 100 ml i zagości u mnie na dłużej.

• Flakon: 5

Niestety to nie moje gusta

Perfumy to klasyk, jednak chyba nie dojrzałam do takiego zapachu. Intensywne, trwałe i mocno wyczuwalne przez inne osoby sprawia, że sama nie czuje się w nich komfortowo. Mam 32 lata a czuje jakbym miała 65. Oczywiście wszystko jest kwestią gustu jednak z całą pewnością tak kwiatowy zapach nie jest w moim guście.

Trwały, piękny zapach

Jako konsultantka Avon ( głownie dla swoich potrzeb) używam tego zapachu od kilkunastu lat ( nawet nie zdawałam sobie sprawy, że tyle czasu już minęło). Jest to piękny zapach i bardzo trwały. Zapach jest słodki i mocny, nie każdemu może się podobać, ale na pewno jest go czuć, za każdym razem jak go użyje otrzymuję pochwały, że pięknie pachnę. Za tą cenę jest to strzał z 10.

Najładniejsze perfumy od avon

Piękny kultowy zapach od firmy Avon, chyba najładniejszy ze wszystkich a muszę przyznać,że naprawę miałam bardzo dużo zapachów z tej marki. Ładna butelka która zawiera śliczny kobiecy i kwiatowy zapach.Perfumy są bardzo trwałe, czuć je przez wiele godzin a nawet gdy ja już nie wyczuwam zapachu, inni mi mówią że bardzo ładnie pachne. Jeden z moich ulubionych do których zawsze będę wracać. Polecam

Bomba!

Moja siostra jest konsultantką Avon od kilku ładnych lat i od wielu lat kupuję jedynie ten zapach. Neroli, frezja i jedwabiste piżmo dają niebiański zapach! Perfum jest kultowy i do tego w przepięknej butelce. Gorąco polecam!