Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Avon, Today EDP

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Avon TTA Today Perfumy

Jak bym je miała określić dwoma słowami to egzotyczna pikanteria.

Na pewno jest to zapach charakterystyczny i niepowtarzalny. Zamknięty w prostym flakonie lecz sam zapach bardzo złożony.

Kwiatowy bukiet z frezji, hibiskusa, jaśminu, budleji i sterlicji królewskiej łączy się harmonijnie z wodą różaną. Kompozycję tą spowijają akordy hinduskiego sandałowca i jedwabnego piżma oblane sokiem z kaktusa Saguaro i mleczkiem cedrowym. Całość doprawiona jest różowym pieprzem.

Zapach przepięknie rozwija się na skórze. Nie jest ni mdły ni przytłaczający natomiast bardzo wyrafinowany.

Solidne zaperfumowanie sprawia iż bardzo długo utrzymuje się na skórze a jeszcze dłużej na włosach czy ubraniach.

Ja jestem w posiadaniu flakonu 100ml co po stestowaniu zapachu bardzo mnie cieszy, gdyż zostanie ze mną na dłużej.

Milosc od pierwszego uzycia :D

Zapach jest bardzo Elegancki i to przez duze E. Mi przypadl do gustu. Mozna powiedziec, ze sie zakochalam, bo czesto po niego siegam. Today nie jest ani ciezki ani lekki. Cos pomiedzy. Zawsze uzywalam i uzywam na wazne wyjscia, w tym egzaminy jak jeszcze bylam studentka. Kolezanki czasami mnie obwachiwaly i mowily komplementy: Monia, jak Ty pieknie pachniesz. :) Zapach dla kobiety, ktora chce poczuc sie elegancko i wyjatkowo.

Mocny kandydat

Perfumy te wyczułam po raz pierwszy u Mamy. Spodobała mi się intensywność zapachu, wyczuwałam w nich konwalie, chociaż okazało się, że wcale ich tam nie ma ;). Ale nie ma się co dziwić, nie jestem znawczynią zapachów. Oczywiście już niebawem sama zostałam właścicielką tego zapachu.

Avon Mark - relacja

Moje ulubione!! HIT

Są rewelacyjne! Kupuje je regularnie od 12 lat. Jest to jedyny produkt, któremu jestem tak wierna. Są bardzo eleganckie, kobiece, nie potrafię nawet opisać tego zapachu, jest po prostu przepiękny. Jedyny, niepowtarzalny, nigdzie nie spotkałam ładniejszego. Uwielbiam je czuć na sobie! Poza tym są niezwykle trwałe i intensywne. Za taką cenę są zdecydowanie warte uwagi. Polecam z czystym sumieniem.

Bardzo eleganckie

Dostałam ten zapach w prezencie na urodziny i moim zdaniem jest przepiękny. Taki ciepły i bardzo elegancki. Kojarzy mi sie z luksusem. Nie używam go na codzień, ponieważ mam wrażenie że jest to taki typowy zapach na większe wyjścia czy też Święta i uroczystości. Trwałość dobra, utrzymuje się około 8 godzin na skórze. Mogę go określić w dwóch słowach: ciepły i elegancki.

kultowy

Bardzo popularny na całym świecie. Nie znam osoby która nie kojarzyła by go chociaż z nazwy. Czaiłam się na niego kilka lat ale w końcu do niego dojrzałam... Tak osobiście uważam że do perfum trzeba dojrzeć. I nie chodzi mi o to że pewne zapachy są oceniane jako zapachy dla nastolatek inne dla dojrzałych itd- to dla mnie bzdura. Zapach ma podkeślać naszą osobowość i mamy się czuć w nim dobrze. Można być 16latką zlana Alienem albo 60latką z zapałem używjącą Katy Perry- i to wszystko jest super po to są perfumy jako dopełnienie osobowości. Today zawołał mnie dopiero kilka miesięcy temu. Świetnie się czuje w tej różano- piżmowej rozgrzanej słońcem nucie z elementem kaktusa i nut drzewnych. Polecam. Piękny

Zapach dla elegantek

Choć moim ulubionym zapachem od Avon jest Tomorrow, bardzo chętnie sięgam również po Today. Perfumy sprawiają wrażenie jakby były z wyższej półki cenowej- to się po prostu czuję. Są niezwykle trwałe, a jednocześnie eleganckie. Mają w sobie coś delikatnego i może dlatego nie irytują otoczenia. Dobre zarówno na dzień jak i na wieczór. Myślę, że sprawdzą się jako prezent- są eleganckie, zmysłowe, ale wg mnie nie prowokują. Powinny się spodobać zarówno młodym dziewczynom jak i dojrzałym kobietom. Porządne, klasyczne, eleganckie i u=trwałe perfumy. Dodatkowy plus za flakonik.

Wykorzystała: kilka próbek

Nareszcie!

Zakochałam się w tym zapachu jeszcze w gimnazjum, ale wtedy fundusze nie pozwalały mi na zakup flakonika. Wczoraj zrobiłam sobie prezent i nie mogę przestać go wąchać

Niezwykłe!

Zapach ten odkryła moja Mama. Przyznała szczerze, że kupiła go w ciemno bo w katalogu były taniej perfumetki ;). Przez jakiś czas się nimi perfumowała a za mną chodził ten zapach... W końcu przyznała mi się, że dla niej jest zbyt ciężki, a ja chętnie go przejęłam, bo kocham kwiatowe mocne zapachy! Został ze mną już na dobre <3.

Avon, Today EDP

Lekko pikantny i egzotyczny koktajl dostojności zapadnie Ci głęboko w pamięć. Połączenie niezwykłego kaktusa i frezji cudownie się uzupełniają ze świeżymi nutami kwiatu pomarańczy. Nuta cedru wraz z hibiskusem i delikatne przyprawy, sprawiają, że zapach Today staje się charakterystycznym i niepowtarzalnym.

Boski zapach:)

Pachnie przepięknie.Jest bardzo wytrzymałym zapachem. Czuć go nawet następnego dnia na ubraniu. Uwielbiam frezje a ten perfum właśnie głownie składa się z przepięknych frezji.

Ma w sobie to coś!

Jest to moje drugi flakon-tym razem miałam wersję z pompką.
Wróciłam do niego po ok.6 latach.
Jest bardzo elegancki,bogaty i raczej wieczorowy.Chociaż jesienią i zimą "nosiłam"go w ciągu dnia.
Czasem latem nie pasował mi trochę mnie dusił,ale tylko o tej porze roku.
Flakon klasyczny,ale i zarazem elegancki.
Bardzo długo utrzymują się na skórze.
Często gdy psikałam się na kurtce to potrafił się utrzymać 2 tygodnie!
Na temat nuty zapachowej nie będę się konkretnie rozpisywała ponieważ każdy ma inny gust.
Mimo ceny,która średnio w katalogu jest po 99 zł to naprawdę warto wydać te pieniądze.
Jednakże skoro tyle lat jest nadal w sprzedażu,to o czymś to jednak świadczy.