Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Avon, Today EDP

Avon, Today EDP

Cena już od 46,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Ładne

Plusy:
+ Dość trwałe, utrzymują się długo
+ Ładna buteleczka
+ Łatwo dostępne
+ Ładny kwiatowy, intensywny zapach
+ Perfumy akurat na co dzień

Minusy:
- Ciężka buteleczka, nie do torebki.
- To nie do końca mój zapach mimo że uważam go za ładny

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557246].usefull || 0 }}% pomocna.

Nie mój zapach...

Zapach dostałam od koleżanki. Osobiście nie przypadł mi do gustu, a mojemu mężowi jeszcze bardziej. "Męczę" go od czasu do czasu do pracy żeby tylko zużyć. Jest bardzo ciężki (zdecydowanie bardziej na wieczór, jesień/zimę), nachalny, duszący. Jedynym plusem (dla mnie minusem ;)) jest ich trwałość, dwa psiknięcia i czuję cały dzień.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1531656].usefull || 0 }}% pomocna.

Perfumy mają piękny zapach, dość intensywny, który utrzymuje się na bardzo długo . Do tego ma piękny flakon i zakrętkę. Same perfumy starczają przy codziennym używaniu na dość długo (ok.5-6msc)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1449902].usefull || 0 }}% pomocna.

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Bardzo ładny zapach

Lubię intensywne, kwiatowe zapachy. Te perfumy odpowiadają mi. Fakt, są mocne, ale jak dla mnie to bardziej zaleta niż wada. Trwałość może nie jest jakaś tam super, ale utrzymują się dość długo. Jestem z nich zadowolona. Bardzo podoba mi się flakonik - Jest ciężki, ale moim zdaniem ma w sobie elegancję. Cena jest dość wysoka jak na wodę perfumowaną z Avonu ale myślę, że warto. Polecam :)

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1367681].usefull || 0 }}% pomocna.

Ciepłe kwiaty.

Ciepły, kwiatowy zapach, przyjemnie otulający. Ale nie rzuca na kolana. Nie dusi, nie otumania. Z mocno wyczuwalnymi nutami białych kwiatów jaśminu i akacji, przełamany odrobiną cierpkości tuberozy ,doprawiony piżmem.
Kobiecy. Trwały w eleganckim, choć nieskomplikowanym flakonie. Miło było.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1353296].usefull || 0 }}% pomocna.

Piękny zapach

Zalety:
- wysoka trwałość utrzymuje się na skórze nawet do 12 h
- ładny kwiatowy zapach, jest nieco słodki i rozgrzewający
- piękne opakowanie
- zapach idealny na wiosnę i lato
- jest to bardziej dzienny zapach

Wady:
- wysoka cena

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1327086].usefull || 0 }}% pomocna.

Uwielbiam

Nie lubię mocnych zapachów, ale ten mnie uwiódł i uwodzi za każdym razem. Jest bardzo słodki, a mimo wszystko ma w sobie coś świeżego. Mocno piżmowy i to w nim lubię. Długo się utrzymuje i podoba się mojemu mężczyźnie :) Flakonik pięknie wygląda na toaletce, ale jest ciężki, więc do torebki się nie nadaje.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1324621].usefull || 0 }}% pomocna.

Jeden z trwalszych z Avon

Zapach poznam u każdego. Specyficzny, jedyny trwały zapach, którego używałam z Avon. Byłam konsultantką rok i zdążyłam przetestować wiele ich perfum.Niestety trwałością nie grzeszą. Z tej linii ALWAYS bardziej mi się podobał, ale po 5 minutach została tylko woń mydła. Przyznam, że w przeciągu 8 lat to mój 4 flakon i zapewniam, że kiedyś Today był bardziej trwały. Szkoda. Cena do zaakceptowania tylko w promocji za 50 zł. W zestawie z musem do ciała szału nie ma. W musie żadnej pielęgnacji nie ma. Nawet niewiadomo co w składzie. Zapach sam w sobie słodkawy ale "oryginalny" o ile nie mają go dwie kolezanki z pracy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1266553].usefull || 0 }}% pomocna.

Wykorzystała: kilka próbek

Czysta naftalina

Dostałam to paskudztwo na Boże Narodzenie w prezencie. Pamiętałam, że przed laty niesamowicie podobał mi się Tomorrow, poza tym Today jest taki polecany, więc bardzo się ucieszyłam. Do czasu. Po otwarciu opakowania do moich nozdrzy doleciał jakiś ohydny smród... No po prostu wypisz wymaluj naftalina! I NIC poza tym! Ale dam szansę - spryskałam nadgarstek, w efekcie czego do końca dnia miałam mdłości. Myłam rękę i myłam, ale naftalina jak to naftalina - śmierdzi i jest okrutnie trwała. Powtórzyłam proceder jeszcze kilka razy w przeciągu kilku miesięcy, za każdym razem to samo - naftalina! Jakbym chciała tym czymś pachnieć, to kupiłabym sobie kulki naftalinowe - są przynajmniej tańsze.

Flakon ładny bardzo, tylko co z tego?

Dałam jedną gwiazdkę, bo mniej nie można :/
Nigdy więcej!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1264081].usefull || 0 }}% pomocna.

Mocny zapach,ale ładny

Today ma swoją taką trochę specyficzną nutę. Albo się ją kocha, albo nienawidzi. Ja jestem w grupie miłośniczek tego zapachu. Perfumy bardzo długo utrzymują się na ciele. Mają tzw. ogon. Są wydajne. Cena jest też ok. Można je tanio kupić w internecie. Nadają się bardziej na chłodne dni. Dla mnie bomba!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232393].usefull || 0 }}% pomocna.