Today EDP

Today EDP

Cena już od 53,00 zł! Sprawdź, gdzie kupisz ten produkt najtaniej!

Sprawdź
w Ceneo.pl

Avon pierwszy raz na rynku perfum prestiżowych!
'Today' firmuje swoją twarzą Salma Hayek.
Jest trzecim najlepiej sprzedającym sie zapachem w Europie.
Pierwsze z kolekcji - perfumy emanujące miłością.
Unikalny składnik zapachu, nutę zapachową uwielbianego przez motyle kwiatu budlei specjalnie dla Avonu opracował słynny dom perfumeryjny 'Firmenich'.
Oszałamiający słodyczą i kobiecością koktajl frezji, słodkiego soku kaktusa, kwiatu strelicji zwanego "rajskim ptakiem", hibiskusa i budlei zwanej "leśnym motylem", podbity wiązanką ze szlachetnych gatunków drzew, subtelnej wody różanej i jedwabistego piżma, uwięziony w przepięknym jubilerskim flakonie.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

Rekomendacja
na dzień, na wieczór
50 - 100ml

Znasz skład tego produktu?

20% jesień/zima 80% wiosna/lato

Napisanych recenzji: 459

Mocny zapach,ale ładny

Today ma swoją taką trochę specyficzną nutę. Albo się ją kocha, albo nienawidzi. Ja jestem w grupie miłośniczek tego zapachu. Perfumy bardzo długo utrzymują się na ciele. Mają tzw. ogon. Są wydajne. Cena jest też ok. Można je tanio kupić w internecie. Nadają się bardziej na chłodne dni. Dla mnie bomba!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1232393].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 4

Napisanych recenzji: 68

To już nie to samo, ale nadal je lubię.

Dla mnie Today jest esencją ciepła, wiosny, kwiatowego bogactwa ze szlachetnymi dodatkami. Mnóstwo tutaj odurzającego, mocnego, wibrującego jaśminu, łagodnej, lecz wyrazistej frezji. I akacji. Ja tutaj czuję przede wszystkim akację-taką jaką się czuje w czerwcowe, gorące dni, kiedy jadę sobie rowerem, a na poboczach rosną te drzewa. Białe kwiaty pełne słodkiego, narkotycznego dla mnie wręcz, zapachu. Poza tym wyczuwam balsamiczny cedr i otulające piżmo-bez tej mieszanki powyższe nuty kwiatowe nie byłyby tak mocne, charakterne-tej duet świetnie podkreśla i nadaje charakteru całości. Do tego w tle czai się troszkę róży, bardzo łagodnej, niemal niewidocznej. Ale jest.
Dla mnie jest cudownym dodatkiem na każdą porę roku-do kobiecej sukienki, lekkiej, zwiewnej bluzki, czarnego płaszcza. W ciepłe dni wpisuje się w słońce, ciepło i optymizm, bujną przyrodę, zaś jesienią i zimą otula kwiatowym bogactwem, ociepla.

Jednak bajka nie ma do końca takiego happy endu-mam wrażenie, że z biegiem lat Today stracił na jakości i za bardzo tam się wdarła ta charakterystyczna, mydlana nuta Avonu. Choć nadal jest jednym z piękniejszych zapachów tego katalogu, choć nadal jest dla mnie majową/czerwcową wiosną, to jednak z każdą kolejną buteleczką wdziera się tam coraz więcej gorzkiego mydła.
Mimo to nadal lubię Today, nadal jest dla mnie zapachem pięknym, kwiatowym i kobiecym. Może to przez sentyment, fakt, że jak byłam dzieciakiem, to sukienka mojej Mamy pachniała Today, fakt, że Today to moje pierwsze dorosłe perfumy, które nie były mdłą i spokojną wodą perfumowaną, a prawdziwymi, mocnymi perfumami, które czuć z daleka i przez długie, długie godziny.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1225026].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 24

Napisanych recenzji: 131

Lubię

Ten zapach na pachnącej stronie w katalogu wydawał mi się super, ale w rzeczywistości jest jeszcze lepszy. Jest to bardzo kwiatowy, wyrafinowany oraz intensywny zapach, który potrafi się długo utrzymać na skórze i potrafi zafascynować. Kojarzy mi się z chłodniejszymi dniami - jak ta kompozycja otula ciepłem. Dzięki temu, że potrafi utrzymać się na ubraniu/skórze jest wyjątkowo wydajny. Flakon - cudo, cudeńko, idealnie komponuje się z tym zapachem dodając mu czegoś jeszcze bardziej z klasą. Jeśli chodzi o cenę to jak dla mnie za taką wyjątkową kompozycję zapachową w tak ładnie zamknięty sposób to jest całkiem adekwatna. Zresztą można zawsze trafić na jakąś promocję. Bardzo polubiłam ten zapach i będę do niego wracać.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1220836].usefull || 0 }}% pomocna.

Quality Missala Jak dobierać perfumy

Napisanych recenzji: 15

Zaczarowany :)

Jest w tym zapachu coś... magicznego :)
Zdecydowanie nie przepadam za kwiatowymi, ciepłymi nutami, a jednak...
Niby od niego odchodzę, ale zawsze wracam.
Flakon ciężki, masywny, nie nadaje się do noszenia w torebce, dlatego gości u mnie jedynie na toaletce.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1208798].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 28

nie dla mnie

niestety, ten zapach jest ostry, bardzo kwiatowy, czuc bardzo lilię, może dlatego wydaje mi się pogrzebowy, bo zwsze jak sie wchodzi do sklepu ze zniczami i kwiatami przy cemntarzu to wlasnie tak pachnie.. na pewno nie dla mlodej dziewczyny, uwazam, ze bardziej dla dojrzalej Pani, coz - moj gust taki a nie inny, nadal zatem poszukuje "swojego" zapachu.. ciezko mi trafic, bo lubie swieze zapachy, ale albo trafiam na zbyt slodkie, albo bardzo ostre, albo trawiaste..
co zauwazylam ze nuty bardzo podobne do LACOSTE POUR FEMME -
Avon Today - nuta głowy: biały pieprz, frezja, sok z kaktusa Saguaro
nuta serca: strelicja królewska, budleja, hibiskus, jaśmin
nuta bazy: hinduski sandałowiec, mleczko cedrowe, jedwabne piżmo, woda różana.

lacoste pour- Nuta głowy: jamajski pieprz, purpurowa frezja
Nuta serca: biały heliotrop, irański jaśmin, kwiat hibiskusa, absolut róży bułgarskiej, absolut nasion Ambrette
Nuta bazy: himalajski cedr, akord skórzany, drzewo sandałowe, kadzidło

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1174028].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

duszacy zapach bardzo dojrzałej kobiety

kupiłam te perfumy w ciemno robiąc większe zamówienie, bo chyba skusiła mnie dość niska cena. Ale od tamtej pory nigdy już tego nie zrobię. zapach jak dla mnie dobry dla pań dojrzałych. jest mocny i duszacy i nawet jak na taki duet o dziwo nie aż tak bardzo trwały jak można się tego spodziewać. te kwiaty są dla mnie tak mocne ze czuję się przytloczona tym zapachem. możliwe że te perfumy mają fanów, ja zdecydowanie nim nie jestem:(

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1165611].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 5

Zawsze ze mną

Jedne z tych perfum, które muszę zawsze mieć. Obok zapachów Chanel, Dior, czy Guerlain. Dostawałam za niego zawsze sporo komplmentów, od obojga płci. Nie znam chyba drugich perfum, które pachniałyby podobnie do Today. Uwielbiam je wiosną.
Osobom, dla których Today śmierdzą potem (kilka recenzji niżej) powiem tylko tyle: radzę częściej się myć, bo tu zapewne tkwi problem.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1159846].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 15

Napisanych recenzji: 179

uczulił

ładny zapach. kwiecisty, świeży, ale jednocześnie wyrazisty, czasem lekko przytłacza. nie jest zbyt naturalny, czuje w nim nieco chemii niestety. jest bardzo trwały jak na zapach avonu. moim zdaniem na każdą porę roku i w każdym wieku. wart ceny promocyjnej, ale na pewno nie regularnej.

wszystko byłoby fajnie, gdyby nie to, że koszmarnie mnie uczulił. początkowo myślałam, że to zbieg okoliczności i szkodzi mi coś innego... ale odstawiłam go na długi czas, wyleczyłam stan zapalny na skórze szyi i za uszami (czerwone, suche i mega swędzące plamy), psiknęłam wczoraj rano i wieczorem problem pojawił się na nowo - cala szyja czerwona. dodam, że uczulenie pojawiło się po jakimś czasie używania, zużyłam ok 1/4 buteleczki. dodam, że to pierwszy perfum który wywołał u mnie taką reakcję.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1158945].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 222

cudowne, wspaniałe, wyjątkowe..!

Długo podchodziłam do tego zapachu. Pachnąca strona zawsze kusiła, ale cena odstraszała. W końcu w ofercie Avon pojawiła się perfumetka 10 ml, na którą w ramach testów się skusiłam. Nie jestem dobra w rozróżnianiu nut zapachowych, więc mogę jedynie podsumowac zapach jako całosc. Zapach w zupełności mi odpowiada, jest wspaniały, długotrwały, kwiatowy. Kiedyś na pewno do niego wrócę, gdy zużyję swoje zapasy.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1152736].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

dla mnie idealny :)

Wiem, że ten zapach działa polaryzująco, ale ja go uwielbiam :) Spodobał mi się jeszcze zanim dowiedziałam się, że to Avon. Czasem wyczułam tę woń u jakiejś pani w sklepie czy na ulicy i zastanawiałam się co to za perfumy. Potem w moje ręce trafił katalog Avon i …voila! Dokładnie o ten zapach chodziło.

Ostatnio zrobiłam sobie od niego trochę przerwy a dzisiaj powąchałam i stwierdziłam, że wciąż go lubię. Generalnie nie lubię kwiatowych kompozycji, nie wiem o co chodzi w tym zapachu, że tak mi się podoba.

Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1136441].usefull || 0 }}% pomocna.