Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

Na niedoskonałości tak!

Korektor spisuje się idealnie do zakrywania niedoskonałości na twarzy, jednak trzeba przyznać, że potrafi dość mocno zmienić kolor.. natomiast według mnie, pod oczy nie nadaje się kompletnie, strasznie się zbiera i nie wygląda to ładnie :(

Klasyk

Tylko kwestią czasu było wypróbowanie tego kosmetyku. Szalenie popularny korektor i ja nabyłam i... jestem zadowolona. Chociaż nie w 100%. Bardzo go lubię za wodoodporność, długotrwałość, niską cenę i szeroką gamę kolorów. Ja miałam 005 light natural- naturalny, lekko żółty. Ale trzeba pamiętać, że ciemnieje. Konsystencja jest bardzo konkretna, gęsta- ja taką bardzo lubię. Bez problemów stapiał się z podkładami, nie odznaczał. Dobrze aplikował się i palcami, i pędzlem, i gąbeczką. Największym zastrzeżeniem jakie do niego mam to fakt, że niestety moich cieni pod oczami w pełni nie zakrywał. Z resztą przebarwień czy krostek radził sobie dobrze.

Bardzo dobry

Tego korektora używam od 3 lat i jestem mu cały czas wierna. Stosuje go przede wszystkim to ukrywania mniejszych i większych problemów skórnych i cieni pod oczami. Świetnie ukrywa też pęknięte naczynka. Stosuje najjaśniejszy odcień i nadaje skórze delikatne rozświetlenie. Ma doskonałe krycie, ale wysychając podkreśla skórki i wchodzi w zmarszczki, dlatego ważne żeby stosować pod niego krem. Mimo to uważam, że to jeden z najlepszych korektorów i spokojnie może konkurować z o wiele droższymi kosmetykami.
Doskonale współpracuje z podkładem Bourjous i kremem BB tej marki, podkładem Astor i L'oreal

Jeden z ulubionych

Bardzo dobrze kryjący korektor w równie dobrej i korzystnej cenie. Posiada również żółte odcienie, co dla mnie jest super opcją. Kryje lepiej, niż ostatnio mega popularny korektor promowany na wszystkich blogach, a jest 4 razy tańszy! Wracam do niego bardzo często. Polecam.

Mój ideał!

Rewelacyjny produkt w dobrej cenie! Mam since pod oczami i jako jedyny daje sobie z Nimi radę . Używam odcienia 005 przy mojej bladej cerze wyglada idealnie .

Uwielbiam ;)

Kupilam ten korektor bo gdzieś mi sie obilo o uszy, ze jest dobry i faktycznie jest super. Odkad pamietam mam problem z cieniami pod oczami, żaden korektor nie dawal pożądanego przeze mnie efektu oprocz wlasnie Catrice. Bardzo sie ciesze, ze na niego trafilam bo dzieki niemu pozbylam sie kompleksu :p Po za tym sprawdza sie na niedoskonalosciach, dobrze kryje ;) Konsystencja ok, jest wydajny i niedrogi.

Dobrze kryjący korektor za niską cenę

Super korektor. Ładnie kryje, nie wygląda ciężko pod okiem. Ładnie zgrywa się z różnymi pudrami. Niewielka ilość produktu starczy aby zakryć efekty niewyspania widoczne pod okiem :). Wadą jest niewątpliwie oferowana przez producenta kolorystyka i to, że produkt ciemnieje.

Super produkt

Kolejny z produktów firmy catrice do którego wracam. Uwielbiam go przede wszystkim za kolor, który idealnie pasuje do mojej bardzo bardzo jasnej karnacji. Mam 005 light natural. Ma lekką konsystencję, nie obciąża skóry pod oczami, bo tam go używam, raczej nie nadaje się na niedoskonałości. Ma średnie krycie, ale dla mnie wystarczające. Wystarcza na bardzo długo.

Super :)

Korektor idealny, prawie idealny ;) Do ideału brakuje mu tylko większej wydajności i mniejszego wysychania produktu. Na codzień, pod oczy, na niedoskonałości sprawdza się ok.

Faworyt

Liquid Camouflage High Coverage Concealer to mój ulubieniec wśród korektorów. Ma idealną konsystencję, produkt pozostaje tam, gdzie go nakładam oraz świetnie kryje wszystkie niedoskonałości. Zużyłam już kilkanaście opakowań i chyba nigdy już z niego nie zrezygnuję ze względu na to, że cena jest bardzo przystępna :)

Ulubieniec!

Korektor Catrice Liquid Camouflage kupiłam dzięki znanym infuencerkom i vlogerkom makijażowym.

1. Pierwsze wrażenie- niestety ze względu na to, że korektor jest dość popularny nie dostałam go za pierwszym razem będąc w drogerii co trochę mnie zdenerwowało. Dostępne są jeśli się nie mylę 4 kolory. Catrice to firma która oferuje bardzo jasny odcień 005- czego mogłaby się nauczyć niejedna firma, której najjaśniejszy kolor to ivory.
2. Opakowanie i aplikator- lubię korektory, których końcówka i opakowanie jest zbliżone do błyszczyka, ponieważ łatwo się go używa zarówno pod oczami jak i na pojedyncze niedoskonałości.
3. Formuła- formuła jest dość gęsta. Produkt bardzo szybko zastyga dlatego po nałożeniu należy go bardzo szybko wklepać, aby nie powstała skorupa.
4. Krycie- najważniejszy aspekt w kwestii korektorów, a kamuflaż z Catrice może się pochwalić niesamowitym wynikiem. Z racji tego, że mam cerę problematyczną dobre krycie jest niezbędne, ale nie potrzebuję go mieć na całej twarzy, a jedynie w niektórych miejscach. Ten produkt to jedna z lepszych opcji!
5. Trwałość- korektor utrzymuje się przez większość dnia, jeśli oczywiście jest przypudrowany. Nakładam go rano, zdarzy się też dołożyć go odrobinę w okolicach gdzie lekko się starł (np. na brodzie).
6. Wydajność- z racji tego, że używam go pod oczy, na niedoskonałości a zdarza się, że również jako bazę pod cienie to szybko mi się skończył, jednakże za tak śmieszne pieniądze nie przejmuję się tym.

Świetny

Kupiłam go ze względu na wiele pozytywnych opini. Uważam, że jest to jeden z lepszych korektorów drogeryjnych w świetnej cenie. Dość dobrze kryje, jest gęsty, tani. Trzeba go nakładać na dobrze nawilżona skórę pod oczami, w innym wypadku potrafi podkreślić zmarszczki.