Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

I pod oczy, i na niedoskonałości

Zachęcona wieloma filmikami w internecie postanowilam dac szanse temu produktowi. Może i moglabym znaleźć cos lepszego, ale ten kamuflaż w liquidzie jest naprawdę dobry! Trzeba jednak szybko rozprowadzać, bo po czasie zastyga i robi się szarawy. Mimo to ma dobre krycie, lekkość aplikacji i trwałość. Dobrze wygląda na skórze i lubi się z pudrami sypkimi. Uzywam nagminnie, ale zamierzam przetestować coś nowego

Posiadam cerę tłustą, ze skłonnością do trądziku, więc jest co zakrywać. Używam go od 3-4 miesięcy i jestem zachwycona. Ma genialne krycie, nie wysusza skóry. Trzyma się u mnie cały dzień. Jedyne do czego mogę się przyczepić to fakt, że lekko ciemnieje w ciągu dnia

odcień 010 porcelain to istna tragedia

Zakupiłam korektor ze względu na liczne pozytywne recenzje. Oczywiście jak na bladziocha przystało wybrałam najjaśniejszy odcień, przynajmniej tak się zasugerowałam po nazwie. Liczyłam na piękny odcień w stylu korektora loreal true match nr 1, za pomocą którego moja twarz jest rozświetlona. Ku mojemu zdziwieniu otrzymałam trupi kolor, który bardziej nadaje się na imprezę halloween, aniżeli do użytku codziennego. Kolor 010 porcelain to jakaś porażka. Wygląda to jakbym sobie malowała sińce pod oczami. Jestem strasznie rozczarowana tym konkretnym odcieniem, być może inne sprawdziłyby się lepiej. Nie rozumiem porównań do korektora tarte, jest to zupełnie inny produkt, który o wiele lepiej się sprawdził i ma ładniejsze kolory, wpadające w ciepłe tony. W życiu nie postawiłabym korektora catrice na równi z tarte, owszem cena bez porównania, ale są to dwa różne produkty. Co do konsystencji, też nie powaliła mnie na kolana. Raczej nie kupię już tego korektora, nawet w innym odcieniu, zupełnie mi nie podpasował.

Makijaż - najmodniejsze światowe trendy w make-upie

Najlepszy drogeryjny korektor.

Obecny chyba na każdym kanale o tematyce beauty na YouTube:) niektórzy porównują go do korektora z Tarte,który kryje tak mocno, ze,jak usłyszałam w jednym filmiku,może „zakryć nawet twoje grzechy” ;)
I tu zaczęłam się zastanawiać,czy taki produkt w ogóle będzie dla mnie odpowiedni. Maluje się codziennie,ale preferuje raczej lżejsze podkłady,naturalne wykończenia. Ale co mi tam,cena jest milutka,można spróbować. I tu okazało się,ze korektor wcale nie musi być cementem,który nam zamuruje okolice pod oczami;) Może dać całkiem przyjemne rozświetlenie bez efektu ciastka. Stosuje go nawet pod podkład mineralny,nic się nie roluje,nie ściera. Polecam wypróbować nawet osobom,które nie są fanami mocnego,w pełni kryjącego makijażu ;) Dodatkowym plusem są dobrze dopasowujące się do koloru skóry odcienie. Mam cerę z przewagą żółtych tonów, a kupiłam korektor w odcieniu 010 Porcellain. Po obejrzeniu produktu w świetle dziennym byłam przekonana,ze wtopiłam z wyborem-tony neutralne/różowawe, jednak po nałożeniu na twarz wszystko się ładnie do siebie dopasowało:)

ok

używam go już dłuższy czas, fajnie zakrywa wszelkie cienie pod oczami jak i wszelkie niewielkie niedoskonałości, nie wysusza skóry jednak odrobinę wchodzi w zmarszczki.Jak na swoją cenę jest bardzo dobrym korektorem

Wśród drogeryjnych korektorów jest najelpszy.

Korektor stosuję pod oczy i w tej roli sprawdza się bardzo dobrze. Nie jest pozbawiony wad, przez co korektorem doskoanłym nie jest. Natomiast wśród korektorów dostępnych w drogeriach nie ma sobie równych. Ba, wiele korektorów wysokopółkowych nie dorasta mu do pięt.
Lubię mieszać go z korektorem rozświetlającym, wtedy na skórze wygląda mniej "płasko". Pozostawia na skórze lekko pudrowe wykończenie, co dla niektórych może być wadą.

Najlepszy

Przetestowałam sporo korektorów. Mam delikatne cienie pod oczami i szukałam produktu, który jest przystępny cenowo, dostępny stacjonarnie i pomoże mi zakryć to co mam do zarycia. Ten produkt spisuje się do tego świetnie. Dobrze kryje, zasycha, nie ucieka z twarzy. Polecam!

Fajny

Przetestowałam wszystkie odcienie i zawsze mam go pod ręką. Ma fajną konsystencję i kolory. Dobrze kryje, chociaż nie jest to krycie idealne(mam spore zasinienia). Stosuje go prawie codziennie i nie zauważyłam wysuszenia skóry (stosuje tłusty krem pod oczy). Wchodzi w zmarszczki, ale łatwo można go rozetrzeć. Aplikator jest fajny. W niektórych opakowaniach wychodzi bardzo dużo produktu.

Bardzo dobry

Korektor dobrej jakości, nie ściera się, wytrzymuje cały dzień na twarzy. Jest on faktycznie wodoodporny . Zakupilam już 3 opakowanie. Jedynym minusem w tym korektorze jest to że po nałożeniu na skórę dosyć mocno ciemnieje.

Świetny!

Mój lubiony korektor za małe pieniądze. Dobrze się trzyma, kryje i ma dobrą cenę. Szkoda że czasem ciężko go dostać w stacjonarnej Naturze. Stosowany codziennie może lekko przesuszać ale przy dobrym kremie pod oczy daje radę :)

Super

Używałam może 2-3 korektorów, jednak ten mi najbardziej odpowiada, a kupiłąm go po zapoznaniu się z opiniami na wizażu. Używam dwóch kolorów 020 oraz 005. Kolor 020 stosuję na rpzebarwienia, po użyciu podkładu, korektor idealnie się stapia z kolorem podkłądu. Natomiast koloru jasniejszego 005 używam pod oczy dla zamaskowania podkrążonych oczu oraz rozświetleniu okolic oczu. Korektor ma dobrą trwałość, nie ściera się oraz nie roluje ani nie wchodzi w pory, cena także przyzwoita w stosunku do jakosci.

Najlepszy w tej cenie

Od dawna zmagam się z trądzikiem. Korektor jest zastygający przez co bardzo dobrze się trzyma. Jego krycie jest przyzwoite, najlepsze jakie znalazłam w drogerii. Przy formule która się nie waży. Jedyne co mogę mu zarzucić to to że ciemnieje.