Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

Na dobre i na złe :)

Nie jestem w stanie nawet zliczyć ile opakowań tego korektora już zużyłam - a to już chyba o czymś świadczy. Oceniam kolory 010 i 020. Wiem, że wyszły nowe kolory, ale jeszcze nie miałam okazji ich testować.
010 zawsze używałam do rozjaśnienia okolic oczu, nosa i brody a 020 do zakrywania blizn, niedoskonałości itp. Na mojej mieszanej cerze sprawdzają się naprawdę fajnie - nie ścierają się, ładnie kryją, nie ciemnieją jakoś znacząco na twarzy, czasem używałam ich nawet jako bazę pod cienie do powiek i sprawdzały się naprawdę fajnie. Poza dostępnością nie mam się do czego przyczepić.

szału nie ma

Krycie ma całkiem ok, ale kolor... Masakra... Ciemnieje, dość wyraźnie się odcina. Opakowanie też pozostawia wiele do życzenia, nie jestem w stanie wybrać produkt do końca. Pod oczami wchodzi w zmarszczki i ciężko go tam rozetrzeć. Czasami (w szczególności jak korektor jest dopiero co otwarty) czuję że podrażnia oczy. Zapach mało przyjemny. Zużyłam kilka opakowań mając nadzieję że może to dana seria lub po prostu te konkretne opakowanie jest jakieś be, ale niestety za każdym razem się nie lubimy

Ciemnieje

Przyjemna dość lekka formuła, ładnie wygląda i dobrze kryje. Do tego zastyga więc jest trwały, ale niestety ciemnieje, a raczej różowieje po nałożeniu na twarz.

Mój HIT

Pamiętam czasy kiedy ciężko było go dorwać. Bo znikał z Natury jak ciepłe bułeczki zaraz po dostawie.
Używam go już chyba blisko cztery lata. I szczerze mówiąc nie wiem nawet ile opakowań tego korektora już zużyłam. Dla mnie jest to naprawdę świetny korektor w bardzo przystępnej cenie. W cenie regularnej jest po niespełna 15zł. ale często bywa na promocji. Ostatnio w Hebe kupowałam po 9zł. I za takie grosze można nabyć produkt, który wg mnie często wypada lepiej niż o wiele droższe korektory.
Jest dostępny w trzech kolorach:
005 Light Natural
010 Porcelaine
020 Light Beige
W lecie kiedy jestem opalona używam koloru 020, natomiast w sezonie zimowym najczęściej sięgam po najjaśniejszy odcień tj.005.
Korektor świetnie kryje moje cienie pod oczami. Nie jest przesadnie ciężki, ale do lekkich produktów zaliczyć go na pewno nie można. Zaraz po nałożeniu wklepuję go palcami i bez większego ociągania przystępuję do przypudrowania. Dzięki temu korektor nie oksyduje nadmiernie i nie podkreśla zmarszczek mimicznych. U mnie bez przypudrowania nie wygląda dobrze. Lubi ściemnieć i ucieka w pomarańczowe tony. A na dodatek zastygając wchodzi w zmarszczki i załamania skóry pod okiem. Dlatego zawsze go gruntuję pudrem sypkim albo w kamieniu. Wtedy spisuje się naprawdę znakomicie. Dobrze wygląda przez cały dzień. Nie migruje, nie wyciera się. Cienie pod okiem są zneutralizowane, skóra rozświetlona.
Nie jest to korektor nawilżający dlatego zawsze przed jego aplikacją nakładam sprawdzony krem pod oczy. Dzięki temu nie mam nigdy przesuszonej i ściągniętej skóry w okolicach oczu.
Korektor jest wodoodporny. Przekonałam się o tym wiele razy, bo czasem łzawią mi oczy. Nawet jak się popłakałam to on nadal był na swoim miejscu. Nie mam jednak problemu z wieczornym demakijażem - schodzi dobrze pod wpływem płynu micelarnego.
Opakowanie ma standardowe jak błyszczyk. Aplikator wygodny, chociaż tak do końca nie jest to higieniczne, bo wciągamy swoje bakterie do wnętrza. Ale jeżeli używa go jedna osoba to da się przeżyć.
Jest mega wydajny. Te 5ml. zawsze starcza mi na długi czas.
W opakowaniu zawsze zostaje na koniec trochę produktu, którego nie da się już wydobyć. Nie jest to jakaś większa ilość, bo aplikator jest odpowiednio dopasowany, ale zawsze jednak coś tam się marnuje.
Dobrze współpracuje z większością podkładów. Fajnie się dopasowuje. Po wklepaniu opuszkami palców praktycznie nie widać że został nałożony. Trzeba jedynie dobrać odpowiedni dla siebie kolor żeby się nie odcinał na twarzy.
Zakrywam nim nie tylko cienie pod oczami ale także wszelkie plamy posłoneczne, pryszcze, przebarwienia, pęknięte naczynka czy nawet drobne blizny. Korektor ma świetne krycie. Nie jest przy tym przesadnie gęsty i lekko się go aplikuje.
Szczerze polecam. Dla mnie to rewelacyjny produkt w niskiej cenie.
Na pewno kupię sobie jeszcze niejedno opakowanie.

Dobry tylko ten kolor

Korektor jest fajny, trochę zastrzeżeń do opakowania, zakretka lubi pękać. Krycie i zastyganie na plus. Na twarzy raczej się nie waży, pod oczami zdarza się ale bez tragedii
Największym minusem jest dla mnie wybór kolorów. O ile 05 a nawet 010 sprawdzi się pod oczami o tyle na twarzy są bardzo różowe. 05 wypada lekko sinawo, totalnie nie pasuje do mojej karnacji a cieplejszy 020 jest za ciemny. Nie do końca przepadam za jego wyglądem pod oczami a na twarzy kolor się odcina.
Dla mnie aż takiego szału nie ma.

Czy kiedyś przestanwe go używać?

Odpowiedź brzmi "raczej nie". Zaprzyjaźniliśmy się. Dobrze kryje moje ciemne cienie pod oczami. Ładnie sie rozprowadza i nie pozostawia smug.
Żeby jeszcze lepiej przykrył moje niedoskonałości zawsze nakładam go pędzelkiem i chwilę czekam aż delikatnie zastygnie i dopiero później go rozcieram. Jest dosyć ciężki ale raczej nie stanowi to dla mnie wady.

Ulubiony

Od kiedy go pierwszy raz użyłam stał się moim ulubionym korektorem. Bardzo dobrze kryje, idealnie współgra z różnymi podkładami, a przy tym nie wysusza.

Mój ulubieniec

Oceniam ten korektor bardzo dobrze! Świetna trwałość i krycie. Zakrywa każdego nieprzyjaciela , świetnie sprawdza mi się pod oczy. Używam codziennie i jestem zadowolona. Mam też wersję w pojemniczku, jednak dużo bardziej wolę tę opcję. Serdecznie polecam, szczególnie że cena nie jest wysoka!

Zakryje każdy cień

Naczytałam się w Internecie jaki ten korektor cudowny, kupiłam choć byłam nastawiona sceptycznie. Ku mojemu zdziwieniu radzi sobie świetnie, ładnie zakrywa cienie, nie zwija się i nie roluje w zmarszczkach. Po nałożeniu pudru pięknie trzyma się cały dzień i nigdzie z buzi nie ucieka :) produkt godny polecenia w 100%

Cudeńko za grosze

Najlepszy drogeryjny korektor, zarówno pod oczy jak i na problematyczne punkty na twarzy. Wszystko przykrywa, zastyga, nie ściera się w trakcie dnia, jest tani i łatwo dostępny, czego chcieć więcej?

Super krycie

Używam go do codziennego makijażu. Stosuję go na cienie pod oczami, które są moim odwiecznym problemem, są mocno widoczne. Sprawdza się świetnie. Jestem z niego bardzo zadowolona. Jedynym minusem jest to, że opakowanie bardzo szybko się zużywa. Muszę dość często zaopatrzyć się w kolejne opakowanie.

Spoko jak za tą cene

Jest to dobry drogeryjny korektor. Jeśli chodzi o krycie dałabym mu 4/5. Mi wystarcza abym mogła zakryć nim niedoskonałości i cienie pod oczami na codzień. Co prawda nie jest ono takie jak w przypadku np. shape tape z tarte ale za tą cene jestem mu to w stanie wybaczyć. Niestety jak u wielu drogeryjnych korektorów jest mały wybór kolorystyczny i 010 oksyduje na odcień z delikatnymi pomarańczowymi tonami. Co do opakowania i wydajności nie jestem mu w stanie zarzucić niczego złego.