Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

D R A M A T

Korektor uwydatnia wszystkie nierówności i mankamenty skóry, niesamowicie ją wysusza i daje nie ładny matowy efekt a na dodatek ten zapach... okropny dla mnie pachcnie jak papier toaletowy ,jego jedyną zaletą jest piękny kolor.

Ulubiony korektor

Używam go głownie do zamaskowania worow pod oczami i genialnie się w tej funkcji sprawuje. Dzięki niemu problem znika. Dobrze współpracuje z kazdym podkładem i pudrem. Testowalam juz kilka odcieni, mój ulubiony to 020- mocno żółty, idelany do opalonej cery, dobrze kryje zaczerwienienia.

Lepszy jednak kremowy

Korektor kosztuje niedużo i fajnie kryje. Płynna wersja nieradzi sobie z zamaskowaniem świeżo pojawiającej się niedoskonałości czy też tej starszej. Ile warstw bym nie nałożyła nie będzie tego efektu co przy kremowej. Daje kompletnie nie nadaje się pod oczy. Wchodzi z zmarszczki w zagłębienia skóry wygląda to tak jakbym miała mega przesuszoną skórę po oczy.W takim razie do czego ta płynna wersja przecież napisałam na początku że fajnie kryje. A tak kryje jednak sprawdzi się on dla osób, które jednak ni walczą z tymi niedoskonałościami. Dobrze przykryje plamy pigmentacyjne, ślady po niedoskonałościach jakieś drobne plamki, delikatne piegi.

Fajny

Posiadam korektor w odcieniu 010, jest on ładny i idealny do mojego koloru skóry ... Niestety, problem tkwi w tym że ciemnieje. Z pewnością gdybym była delikatnie bledsza, to już po ściemnieniu byłoby widać że jest za ciemny. Sprawuje się jednak bardzo dobrze. Ma fajne krycie, nie jest mega mocne, ale radzi sobie z moimi sińcami pod oczami oraz delikatnymi przebarwieniami.

Tani i fajny

Po obejrzeniu wielu filmów na YouTube, przeczytaniu mnóstwa recenzji na temat tego produktu, widząc jak wszyscy dookoła się nim zachwycają postanowiłam się w niego zaopatrzyć. Kupiłam odcień 010, jest on dość jasny, jednak z przykrością muszę stwierdzić, że trochę oksyduje.. Postanowiłam dać mu kolejną szansę, kupiłam odcień 005 i to okazał się strzał w 10! Piękny, jasny kolorek. Trochę oksydował, tak jak jego poprzednik, jednak ten odcień był już do zaakceptowania. Fajny, poręczny aplikator, jak w większości typowych korektorów. Zapach przyjemny, niezbyt intensywny, mi nie przeszkadza.. Pozostawiony na skórze dość szybko zastyga i później dość ciężko go równomiernie nałożyć, ale jeśli działamy szybko jest ok. Nie wchodzi w zmarszczki. Współgra ze wszystkimi podkładami, z którymi miałam okazję go łączyć, ma mocne krycie, już jedna warstwa przykrywa moje duże cienie pod oczami. Trwały, u mnie spokojnie trzyma się cały dzień. Bardzo wydajny produkt, starcza na dość długo. Za tak niską cenę, naprawdę warto.

Świetny

Mój ulubiony korektor pod oczy. Świetny odcień, używam najjaśniejszego. Nie robi efektu maski, nie oksyduje. Ładnie współgra z podkładem i pudrem. Czasem lubi wchodził w załamania. Jednak to mała przeszkoda biorą pod uwagę niską cenę i dostępność korektora.
Konsystencja przyjemna. Nie jest za ciężka, dobrze pigmentowana. Taka lekka rzadsza pasta.
Opakowanie z pacynką bardzo poręczne. Można wydobyć końcówkę produktu bez większych problemów. Zastrzeżenia mam jedynie co do wydajności. Bardzo szybko się kończy. U mnie po dosłownie ok.2 tyg.

Najlepszy korektor ever

Mój ulubieniec wśród korektorów, używam go pod oczy i na pojedyncze wypryski. Jest też najlepszą bazą pod cienie! Nie do zdarcia. To, że trochę ciemnieje mi nie przeszkadza bo mam dość ciemną karnacje. Mój hit !

Ekstra!

Nigdy nie ufałam produktom, gdy ktoś je za bardzo zachwalał, więc trochę powściągliwie podchodziłam do tego korektora, ale jednak się skusiłam. I nie żałuję, bo mimo iż moja cera nie jest wymagająca i może ta opinia nie będzie bardzo miarodajna, to ten korektor sprawdził się rewelacyjnie.

Dobry, ale nie idealny

Używam tego korektora zarówno pod oczy, jak i do zatuszowania zaczerwienień. Mam najjaśniejszy odcień - 010 Porcelain. Trochę bałam się, czy nie będzie zbyt jasny i czy przez to nie będzie odcinać się od używanego przeze mnie podkładu, ale różnica jest minimalna i po prostu tego w makijażu nie widać (wydawało mi się, że różnica między pierwszym a drugim odcieniem jest bardzo duża).

Nie mam właściwie sińców pod oczami, sine są u mnie wyłącznie wewnętrzne kąciki oczu. Tuż po nałożeniu w ogóle nie podkreśla zmarszczek mimicznych, ale zauważyłam niestety, że po paru godzinach lubi się w nich brzydko zgromadzić. Kryje dobrze (chociaż mnie wystarczają nawet znacznie mniej kryjące korektory), jednak myślę, że nie aż tak, jak można się spodziewać po obietnicach. Osoby potrzebujące naprawdę mocnego krycia mogą być trochę zawiedzione. Dużym plusem jest lekka konsystencja, brak przesuszenia skóry a przy tym trwałość. Szkoda, że perfumowany...

Uważam, że korektor jest wart wypróbowania, ja jednak mam innych ulubieńców i nie planuję więcej kupować Catrice.

Light natural 005

Skuszona tyloma pozytywnymi recenzjami zdecydowałam się na ten korektor. Ma ładne, wygodne opakowanie, aplikator na początku trochę zbyt dużo nabiera kosmetyku ale szybko się to normuje. Korektor ma przyjemny zapach, ale niestety w moim przypadku nie do końca sprawdza się pod oczy. Nie kryje sińców. Idealnie nadaje się do strefy T. Dosyć szybko zastyga więc trzeba się spieszyć z wklepywaniem. Cena jest przystepna.

Najlepszy ever

To jest najlepszy korektor jaki kiedykolwiek w życiu używałam. Szukałam korektora trwałego, który dobrze zakryje moje cienie pod oczami, a jednocześnie będzie miał odpowiedni odcień. Ponieważ nie należę do bladziochów, to z kolorami raczej nie mam problemu, ale już ze znalezieniem odpowiedniego korektora już tak. Przetestowałam różne półki cenowe, aż w końcu trafiłam na to cudo. Mam odcień 020 i jest dla mnie idealny. Korektor nie dość, że jest tani jak barszcz, to świetnie kryje, nie zbiera się w zmarszczkach i świetnie współpracuje z różnymi pudrami. Dla mnie to jest ideał. Przeszłam przez kilka opakowań i na pewno kupie go ponownie.

Super produkt pod oczy

Jest to jeden z moich ulubionych produktów pod oczy. W dodatku ta cena... powala :) Korektor wygląda na naprawdę dużo droższy niż jest w rzeczywistości. Możliwy do wyboru ładny, jasny odcień, pasujący nawet do skóry takiego bladziocha jak ja.
Do tego ma naprawdę przyjemne krycie, da radę przykryć nawet największe sińce pod moimi oczami. Dla mnie to prawdziwy hit!