Klub Recenzentki Kody rabatowe Konkursy i testy

Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof- korektor w płynie oferuje optymalne krycie i pielęgnację. Płynny korektor jest mocno napigmentowany, wodoodporny i trwały. Zaopatrzony w praktyczny aplikator, jest łatwy w użyciu.

Dotychczas ulubieniec

Od niedawna zaczęłam testować inne korektory, jednak ten do tej pory był moim numerem 1. W stosunku do niskiej ceny, dostajemy naprawdę świetną jakość. Jego konstencja jest półgęsta, dzięki czemu ładnie przykrywa cienie pod oczami. Nie wchodzi w zmarszczki i załamania. Nie ciemnieje. Jest wydajny.

NIezły...ale...

Posiadam najjaśniejszy odcień tego produktu i jako osoba wybitnie blada uważam, że niestety jest za ciemny i oksyduje :/ I to w zasadzie jest jedyny ale poważny minus.

Hit!

Zachęciły mnie liczne recenzje vlogerek, chciałam go przetestować osobiście i zamówiłam go przy okazji na ezebra, powiem wam że efekt spektakularny! Mega krycie i nie jest mocno wysuszający więc super kryje cienie pod oczami i nie podkreśla zmarszczek(no cudo!), moim zdaniem najlepszy korektor jaki istnieje w dodatku bardzo tani! Kupuję go na zapas zanim stanie się hitem!

Co oznacza zdrada we śnie? FB

Po prostu hicior :)

Mam ogromne zasinienia pod oczami, które chciałabym zakryć, co w przypadku niektórych korektorów z wyższej półki było niemożliwe. Będąc w Hebe natknęłam się na ten korektor z catrice, który okazał się być strzałem w 10! Przypudrowany nie przemieszcza się, można go zostawić na kilkanaście sekund zeby odparował i wtedy można uzyskać naprawdę bardzo przyzwoite krycie, a co najważniejsze nie jest tępy i suchy, i bardzo łatwo się z nim pracuje.

Do zakrycia niedoskonałości ok, pod oczy absolutnie nie

Korektor płynny od Catrice jest zachwalany wśród wielu influencerek, jednak mnie aż tak nie zachwycił. Solidne opakowanie i standardowy aplikator jak najbardziej na plus. Konsystencja półgęsta. Mój kolor to 020 light beige, jednak wcale nie jest jasny, a do tego lubi ciemnieć. Nałożony na niedoskonałości ładnie kryje, dobrze wtapia się w całość makijażu. Pod oczami jednak nie wygląda już tak dobrze. Zbiera się w zmarszczkach, ciemnieje, wygląda ciężko i sucho.

Tak czy tak, zawsze do niego wracam.

Doskonała jakość za niewielkie pieniądze. Uwielbiam ten korektor, bo nie dość, że ma bardzo mocne krycie, to dodatkowo nie zbiera się, nie roluje, a na dodatek długo utrzymuje się pod oczami.

Genialny korektor!!!

Korektora używam głównie pod oczy, aby ukryć dość widoczne sińce. Długo poszukiwałam swojego ideału. Było to bardzo trudne zadanie, ponieważ mam bardzo jasną, mieszaną cerę, skórę po oczami delikatną więc albo korektor był za ciemny, albo jasne oksydowały pod pudrem, albo były za tłuste czy za mało kryjące. Korektora Catrice trochę się na początku bałam, ze względu na dość gęstą konsystencję - myślałam że będzie ciężki. W końcu się zdecydowałam, bo toi tak tylko 15 zł. Najlepsza decyzja w moim życiu!
Korektor pięknie kryje siniaki, nie oksyduje, nie obciąża, łatwo się rozprowadza i nie tworzy efektu tapety. IDEAŁ!

Pół na pół, ale jest okej

Jeśli ktoś nie ma bardzo widocznych zmarszczek pod oczami i suchej skóry - dla niego/niej będzie okej. Bardzo dobrze kryje, ale u mnie przez brak nawilżenia uwydatnia zmarszczki. Nadaje się do tuszowania zaczerwienień i innych niedoskonałości.

Dobre krycie i nic poza tym

Mam dość wyraźne cienie pod oczami i zmarszczki mimiczne od zawsze. Szukałam kolektora dobrze kryjącego ale nie podkreślającego zmarszczek, niestety tylko pierwsza obietnica spełniona.

Rewelacja!

Niesamowita trwałość!
Wodoodporny.

Dobrze współpracuje z podkładami różnych marek.
Łatwo się rozprowadza.
Po zaschnięciu nie tworzy "skorupy".
Nie podkreśla skórek.

Ładny kolor i dobre krycie, ale...

U mnie powoduje powstawanie zaskórników, co wyklucza jego stosowanie w moim przypadku. Dla mojej problematycznej cery się nie nadaje. Nie polecam osobom z problematyczną skórą.

Rewelacja!

Zdecydowany HIT! Jestem nim po prostu zachwycona. W 100% mogę polecić ten korekto. nie zmywa się i bardzo dobrze kryje. Nie jest drogi i na pewno go jeszcze kupię.