Catrice, Liquid Camouflage High Coverage Concealer (Korektor w płynie wodoodporny)

notino.pl

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Średnia ocena: 3.68/5

zobacz więcej ofertzwiń

Catrice Liquid Camouflage High Coverage Concealer Waterproof - korektor w płynie oferujący optymalne krycie. Jest mocno napigmentowany, dzięki czemu doskonale maskuje niedoskonałości pod oczami (cienie, sińce) i na twarzy (przebarwienia, piegi, zaczerwienienia).

Trwała i wodoodporna formuła korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage zapewnia nieskazitelny makijaż na wiele godzin. Ma właściwości wodoodporne, więc niestraszne mu upały i deszcze.

Konsystencja korektora Catrice Liquid Camouflage High Coverage idealnie stapia się z cerą i równomiernie rozprowadza. Wygodny aplikator dozuje odpowiednią ilość produktu i ułatwia nakładanie go na skórę. Korektor jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych.

pod oczy, do twarzy
kryjące
bez parabenów
w pędzelku / w aplikatorze

Lekkie rozczarowanie

Po wielu pozytywnych opiniach postanowiłam go zakupić.
Jestem posiadaczką bardzo jasnej karnacji i mam mocno widoczne sińce pod oczami. Korektor miał mi pomóc w ich zakryciu, jednak nie zrobił praktycznie nic - High Coverage Concealer, to niestety duże nadużycie w nazwie. Mój podkład radzi sobie z moimi sińcami zdecydowanie lepiej niż ten korektor.
Gama kolorystyczna mogłaby być bardziej zróżnicowana, ale jest ok - myślę, że każda z nas coś sobie znajdzie.
Trwałość i wodoodporność jak najbardziej na plus - nie jest to tylko czcza obietnica producenta, produkt trzyma się bardzo dobrze na skórze, nie kłóci się z innymi produktami nakładanymi wcześniej na twarz.
Krycie ma naprawdę średnie - z moimi cieniami sobie niestety nie poradził, aczkolwiek daje sobie dobrze radę z innymi przebarwieniami, jednak nie po to go kupiłam - od tego mam inne korektory.
Wydajność na plus - starcza naprawdę na długo.
Konsystencja jest bardzo lekka, dzięki czemu idealnie nadaje się pod oczy.

Być może innym posiadaczkom mniejszych sińców bardziej by się sprawdził, jednak ja go już więcej nie kupię.

Jestem bardzo zadowolona

Korektor ma bardzo dobre krycie, zakrywa moje niedoskonałości i zaczerwienienia. Kolor 005 idealnie łączy się z moim podkładem. Dobrze się go aplikuje, niestety jedno opakowanie nie starcza mi na długo. Tani, a naprawdę jest to dobry korektor.

ok, ale nie pod oczy

Kupiłam korektor po raz pierwszy, ponieważ mam spore problemy z cieniami pod oczami. Produkt może i jest dobrze kryjący (chociaż nie idealnie), ale kompletnie nie nadaje się pod oczy - skóra jest przesuszona, wchodzi dosłownie w każdą zmarszczkę - no nie. Do twarzy, punktowo się sprawdził.

Kamuflaż w płynie

Dużo bardziej odpowiada mi ta forma korektora niż słoiczek. Idealnie przykrywa niedoskonałości, długo utrzymuje się na skórze, nie ciemnieje z upływem czasu. Ładnie stapia się z podkładem, to jeden z moich ulubionych korektorów, fajnie też się sprawdza jako baza pod cienie.

Nowy ulubieniec

Moja sucha skóra nie lubi większości korektorow, ten jest idealny, bo przez swą lekka pół-wodną konsystencję nie podkreśla suchych skórek, ale jednocześnie wciąż kryje bardzo dobrze. Nie "warzy się" nawet po całym dniu. Wygląda dobrze również gdy nie jest utrwalony pudrem. Kolor super wtapia się w skórę

Lubię, polecam, kupię ponownie.

To był jeden z pierwszych korektorów, które kupiłam kiedy zaczęłam się interesować kilka lat temu makijażem. Poleciła mi go koleżanka i mimo, iż od tamtej pory na rynku pojawiło się dużo dobrych korektorów, to do tego wiernie wracam, bo po prostu mnie nie zawodzi.
Na szczęście nie mam worków pod oczami, a jedynie cienie i w ogóle mam taką szarą skórę dookoła oczu. Wiadomo, nie specjalnie mi to odpowiada, dlatego od korektora wymagam przede wszystkim krycia. Catrice daje mi to krycie prawie całkowicie przy jednej, umiarkowanie cienkiej warstwie. Jednocześnie nie ma ciężkiej konsystencji, więc nie obciąża delikatnej skóry pod oczami. Nie zbiera mi się w ciągu dnia w zmarszczkach, nie wchodzi w załamania, nie znika - szczerze mówiąc nie mam się absolutnie do czego przyczepić. Polecam serdecznie wypróbować :)

bardzo dobry korektor

Zużyłam już kilka opakowań, jakoś zawsze do niego wracam. Dobrze nadaje się pod oczy, nie mam ich jakoś specjalnie opuchniętych, nie mam też zbyt dużych worków. Dlatego może tak jestem z niego zadowolona. W moim przypadku nie zawsze nadaje się na wypryski, na nie używam jego brata w okragłym opakowaniu. Cena ok, dostępność też, trwałość też. Generalnie ok.

może być

Kupiłam ten korektor, bo już przetestowałam ich tyle, że głowa mała, a żaden nie spełnia moich oczekiwać. Ten niestety też. Fakt, że fajnie kryje, fajnie wygląda, dobrze się go rozprowadza, ale po kilku godzinach magicznie "znika" spod oczu i moje worki znów są na widoku. Plusem jest konsystencja.

Dobry, ale czy nie zmienili jego formuły?

Nie mam zbyt problematycznej skory pod oczami ani zbytnich zmarszczek,cieni czy zaczerwienień. Potrzebuje fajnego sredniego krycia, rozjasnienia oraz aby korektor nie zbieral sie w zmarszczkach. Uzywam go od ponad roku. Zawsze jak mi sie konczy kupuje nowy. Wszystkie cechy ktore wymienilam u gory ten produkt spelnial ale ostatnie dwa opakowania tego produktu byly gorsze od tych pierwotnych. Stal on sie mniej trwaly, suchszy, z mniejszym kryciem oraz bardziej wchodzi w zmarszczki. Na poczatku uzytkowania dla mnie byl to produkt 10/10 teraz spadl do 7/10 ale to wciaz i tak dobry wynik wiec wciaz go polecam i kupie ponownie. Licze ze trafily mi sie dwa feralne opakowania:)

Catrice, Liquid Camouflage

Najlepszy korektor jaki miałam. Nic nigdy tak dobrze nie kryło moich cieni pod oczami A są one dość ciężkim wyzwaniem dla korektorów ????
Niesamowicie wydajny, bardzo trwały!!
Hit.

troche suchy

Pod oczami strasznie mnie wysusza.Odcienie sie utleniaja na sine co poteguje moje since pod oczami. Korektor ma fajne krycie ale malo neutralizujace odcienie :/ Polecam uzywac pod niego dobrze nawilzajacy krem

Mój nr. 1

Catrice, Liquid Camouflage jest po prostu genialny jego skuteczność jako korektor pod oczy i nie tylko . Mi również służy jako baza pod cienie i przy tym też sprawdza się genialnie . Bardzo dobrze utrzymuje cienie na swoim miejscu Długotrwały, nie roluje się pod okiem, lekka konsystencja . Mała cena a taki dobry :)