Yves Rocher, Sérum Exceptionnel (Serum wzmacniające do włosów)

Yves Rocher, Sérum Exceptionnel (Serum wzmacniające do włosów)

Yves rocher serum wzmacniające do włosów to produkt do każdego rodzaju włosów, który sprawi, że staną się one piękne, mocne i jedwabiste w dotyku, jak po wizycie u fryzjera.
Działanie Yves rocher serum wzmacniające do włosów:
- Działanie upiększające:włosy są delikatne, jedwabiste i błyszczące, ale nie obciążone.
- Działanie pielęgnacyjne:włosy są wzmocnione i odporne na łamliwość, a ich włókna są bardziej wytrzymałe.Naukowcy Yves Rocher połączyli mikro olejki 100% roślinne z odbudowującymi peptydami z Hibiskusa, tworząc niepowtarzalną formułę.

Niestety nie

Czegoś rzeczywiście brak temu serum.
Zamknięte w szklanej buteleczce z wygodną pompką serum ma dość rzadką konsystencję, przez co na moich włosach jest niewydajne (długość za ramiona).

Miałam nadzieję, że wspomoże moje zmęczone zimnem włosy i choć odrobinę wpłynie na kondycję zniszczonych partii.
Niestety. Po nałożeniu zyskują blask i nie są już tak napuszone, ale prócz tego nie dostrzegam żadnych efektów pomimo regularnego stosowania.
Nazwałabym go raczej naturalnym produktem do stylizacji włosów, bo właściwości naprawczych czy pielęgnujących nie dostrzegam.
Być może sprawdziłoby się latem, zimą moje włosy potrzebują zdecydowanie lepszej pielęgnacji.

Szkoda :( Nie kupię ponownie.

Czasem działa, czasem nie

To serum jest bardzo zaskakujące, nigdy nie wiem kiedy zadziała, a kiedy nie zadziała :D ale jeśli już zadziała to bardzo dobrze wpływa na moje włosy: są wyraźnie gładsze, nawilżone, mniej się puszą, mają lepszy skręt. Często zwiększam prawdopodobieństwo zadziałania najpierw stosując oleokrem z biovaxu :) Raczej nie kupię tego serum ponownie, bo nie jest zbyt tanie (20 zł za taką małą pojemność) i efekty jego stosowania nie są powtarzalne, zależą od tego jak wiatr zawieje ;p

Nie...

Niestety nie zauwazyłam żadnych pozytywnych efektów działania tego serum. W zasadzie to chyba nie robi nic, a na pewno nic pozytywnego. Jedyne co zauważyłam to że obciaża i skleja włosy. Przyspiesza przetłuszczanie. Bardzo wysoka cena za taki bubel.

50/50

Niby dobre, niby nie. Faktycznie włosy po nim są fajnie nawilżone i miękkie, a końcówki nie puszą się, ale nie widzę efektu trwałego wzmocnienia włosów. Produkt podobny do zwykłego jedwabiu jeśli chodzi o działanie. Lepszy pod względem konsystencji, bo nie klei włosów ani nie obciąża w żaden sposób, Jest bardzo wydajny, jedna-dwie dozy wystarczają na całe końcówki. Trochę za wysoka cena, jak na jakoś, ale na pewno jeszcze sobie go kiedyś kupię :)

I tak i nie.

Serum mam po raz kolejny już i tak mnie ono zaskakuje że bajka. Tym razem niestety zaskoczyło negatywnie. Gdy używałam go pierwszy raz, było cudne, ładnie okiełznało moje dość niesforne włosy, kiedy tego potrzebowały. Ale była zima i włosy nie tak skrzywdzone latem, a tylko mrozem i suszarką. Tym razem kupiłam je w lecie. I mam wrażenie, że serum dobiło moje włosy, tak jakby wyciągnęło na wierz wszystkie niedoskonałości (suchość). No niestety. Serum jest mało wydajne, a dość drogie, tak więc jeśli komuś nie odpowiada, szkoda wydać tyle pieniędzy na tak mało wydajny kosmetyk. Ale ogólnie polecam (tyle, że nie po lecie)

mam mieszane odczucia

Moje włosy były dość mocno zniszczone i na początku gdy go stosowałam uratował moje włosy przed ścięciem. Pozamykał porozdwajane końcówki i nawilżyl włosy. Szybko się skończył wiec kupiłam drugie opakowanie i przestał działać! Nie wiem czy moje włosy juz się do niego przyzwyczaiły czy może znów yves roche skład zmienili . W każdym razie nie jestem już tak zachwycona jak byłam na początku choć nadal go używam.

Tragedia...

Ten produkt kompletnie nie działa. Mam włosy do ramion, nakładałam go po umyciu tychże włosów, gdy były wilgotne i:
- nie ułatwiał rozczesywania, włosy się po nim plątały okrutnie
- po wysuszeniu były matowe, szorstkie i... lepkie
- ładnie pachniał, ale był totalnie niewydajny, schodził baaaaardzo szybko
- gdy nakładałam na włosy 2-3 pompki efektu nie było, a gdy 5-7 efekt był odwrotny od zamierzonego, włosy się kleiły i były matowe
- cena do jakości to totalna pomyłka, produkt drogi i nie działa wcale!

zero dzialania

Zupelnie zbędny kosmetyk. Nie robi z wlosami zupelnie nic. Nakladam go na noc, mniej wiecej od polowy dlugosci. Blyskawicznie sie wchlania i slad po nim zanika.
Ma calkiem dobry naturalny skład, ale w ogole nie dziala. Zuzylam cala buteleczke.

Ilość zużytych opakowań: jedno cale.

Moje ulubione serum!

Moje włosy przeszły już chyba przez wszystkie możliwe piekła. ;) W poszukiwaniu specyfiku, który utrzymałby w ryzach moje spuszone końcówki, natrafiłam na to serum.
Cena okazała się niezbyt wygórowana, więc zdecydowałam się je nabyć.
Używam je na świeżo umyte, mokre włosy. Serum sprawiło, że rozczesują się one łatwiej, są gładsze i przyjemniejsze w dotyku. Poza tym nie puszą się już tak, oraz są odżywione. Plusem jest też to, że nie trzeba uważać z ilością nakładanego kosmetyku tak jak w przypadku innych serum, bo nie powoduje przetłuszczania włosów. Jedynym minusem jest słaba wydajność.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

Nic nie robi z włosami...

Plusy:
-ładny roślinny zapach
-niby dobry skład (bez SLSów i innych pierdół...)
i... to by było na tyle...

Minusy:
-nic nie robi z włosami
-cena (za wysoka jak na takie badziewie)
-meeega niewydajny (mam włosy za łopatki)

Używam tego produktu od: kilku tygodni