Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too faced tusz do rzęs Better than sex zawiera formułę z najczarniejszymi pigmentami, zwiększa objętość, wydłuża, podkręca rzęsy dając wielowymiarowy, ekstremalny efekt. Too faced tusz do rzęs Better than sex ma szczoteczkę w kształcie klepsydry, zainspirowana linią kobiecego ciała, umożliwia wielowymiarowym włóknom dotarcie do każdej rzęsy i pokrycie ich kolorem czarnym jak węgiel.

Rewelacja

Jedna z moich ulubionych maskar. Piękne opakowanie szczoteczka świetnie podkręca i pogrubia rzęsy dając efekt sztucznych rzęs. Dobrze się aplikuje bez sklejania rzęs a przed wszystkim każda rzęsa jest pokryta tuszem. Efekt pięknych rzęs utrzymuje się bardzo długo a sam produkt jest bardzo wydajny . Jedyny minus to wysoka cena.

gdyby sie nie kruszył...

Gdyby tusz sie nie kruszył po pewnym czasie to byłby to najlepszy tusz który użwałam. Szczoteczka jest świetna, bardzo precyzyjna, kolor naprawdę czarny i głęboki a rzęsy wyglądają spektakularnie. Tylko pod koniec dnia zaczyna się obsypywać i niestety wsystko sie rozmazuje. To jest jedyna wada tego tuszu ale niestety chyba najgorsza dla użytkownika

Dobry ale znam lepsze

Tusz ma ładne opakowanie.
Nie da się ukryć--robi efekt wow
Rzęsy są nieziemsko długie, nie są posklejane, mają mocno czarny kolor.
Pomalowane dwa razy dają jeszcze lepszy efekt wydłużenia.
Tusz idealnie sprawdził się podczas odpoczynku od przedłużaniea rzęs.
Jednak po dluzysz czasie zaczynam czuć suchość oczy i lekkie zmęczenie tuszem a nie mam wrażliwych oczu skłonny j do podrażnień. Tusz niestety po kilku godzinach zaczyna tworzyć czarne podkowowki pod oczami.
Spokojnie znajdziecie drogeryjnyvh zamiennik o połowę tańszy za to dużo trwalszy

Jedna z moich ulubionych

Ta maskara jest jedną z moich ulubionych jaką kiedykolwiek używałam.
Dostajemy produkt w ładnym, eleganckim opakowaniu. Szczoteczka ma bardzo fajny kształt, który umożliwia podkreślenie każdej rzęsy. Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy i łatwo się go aplikuję. Daje efekt sztucznych rzęs czyli wydłuża rzęsy, podkręca je i nadaje im objętości. Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena i to, że po kilku godzinach lekko się osypuję.

Efekt sztucznych rzęs, ale osypuje się niemiłosiernie...

Zużyłam miniaturkę tego tuszu. Lubię mocny efekt na rzęsach, muszą być wydłużone, pogrubione i rozdzielone. Bardzo zwracam też uwagę na trwałość, nie toleruję obsypywania się...

niestety nie

Czekałam 3 miesiące, żeby napisać recenzję tego produktu.
Z początku byam zachwycona i nie mogłam uwierzyć krytycznym opinion innych recenzentek. Mascara miałą idealną konsystencję, szczoteczka nanosiła odpowiednią ilość produktu na rzęsy, świetnie rozczesywała rzęsy i kilkoma pociągnięciami robiła efekt zwalający z nóg. Nie odbijała się na powiekach jakoś bardziej niż inne mascary, wytrzymywała cały dzień.
Po kilku tygodniach jej jakość zaczęła drastycznie spadać, a ja uświadomiłam sobie dlaczego mascara otrzymuje tyle negatywnych opinii.
Po prostu wysycha, robi sie lepiąca, przez co szczoteczka nabiera za dużo produktu, który zalepia rzęsy, rozczesywanie staje się trudniejsze. Dodatkowo, co pewnie jest związane z tym wysychaniem, mascara osypuje się i nie wytrzymuje całego dnia. Nadal wygląda oszałamaiająco zaraz po nałożeniu, ale nie mam odwagi nałożyc jej na całodzienne wyjście,
Kupno pełnowymiarowego produktu, który wystarcza na jedynie miesiąc to strata pieniędzy. Ja mam na szczęście wersję podróżną mascary, ale i tak jestem rozczarowana, bo w gruncie rzeczy jest to niedopracowany produkt.

Najlepszy

Przetestowałam wiele różnych maskar. Właśnie ta od Too Faced jest moim ulubieńcem. Przepięknie rozczesuje rzęsy, wydłuża, lekko pogrubia, ale mimo to rzęsy wyglądają bardzo naturalnie. Wystarczy jedna, ewentualnie dwie warstwy aby makijaż oka robił furorę. Używam jej zarówno do codziennego makijażu, jak i na większe wyjścia. Jestem w stanie wybaczyć cenę gdyż jest ona adekwatna do jakości.

Better than sex... but not mine ;)

Zdania na temat tego tuszu są tak podzielone, że jedynym sposobem na to, by przekonać się jak z tym gagatkiem jest naprawdę, to zaopatrzyć się we własny egzemplarz. Tak też zrobiłam pod koniec zeszłego roku, kiedy w Sephorze mogłam go nabyć ze zniżką -30%. Wybrałam miniaturę, bo widziałam komentarze, że szybko zasycha, a i tak nie lubię płacić za tusze więcej niż 30 zł.

Pierwsze wrażenie było takie, że ten produkt nic nie robi. Zajęło mu jakieś trzy lub cztery dni, by się rozhuśtać i pokazać co potrafi. Jednak niczym mnie nie zaskoczył. Szczoteczka jest spora, wolę silikonowe, ale tusz nie skleja moich rzęs. Bardzo dobrze je rozdziela, wydłuża i pogrubia. Daje fajny efekt, ale podobny uzyskuję tuszami za 15zł.

Jego największą wadą jest to, ze tragicznie się osypuje. Łączę się w bólu z tymi z was, które tego doświadczyły. Mnie również to nie ominęło, a szkoda, bo wtedy tusz zasłużyłby na cztery gwiazdki.

Na co dzień mój makijaż oczu sprowadza się wyłącznie do pomalowania rzęs i beżowej kredki na linię wodną. Nie muszę chyba pisać, jak koszmarnie wygląda wtedy taki osyp pod dolną powieką. Gdybym miała na górze niedbale rozmytą kreskę, to jeszcze jakoś by to uszło w tłumie. Nie muszę dotykać okolic oczu, by tusz po jakiś sześciu godzinach zaczął się kruszyć. Jednak czasami mam taki odruch, by w ciągu dnia lekko pomasować powieki i to jest największy błąd, jaki można popełnić, kiedy ma się ten tusz na rzęsach. Murowany efekt płaczki.

Żeby było śmieszniej, mój egzemplarz wcale nie zastygł szybko, więc jeszcze mam go w szafce, ale raczej więcej po niego nie sięgnę.

Bardzo dobry

Jestem zadowolona z jego zakupu. Daje piękny, naturalny efekt długich, grubych i idealnie rozdzielonych rzęs. Na początku byłam przerażona szczoteczką, jednak dobrze się nią pracuje. Tusz jednak ma pewien minus - przy nałożeniu zbyt grubej warstwy po kilku godzinach osypuje się. Jednak jeśli nauczymy się go "obsługiwać", można być naprawdę zadowolonym z efektów.

OSYPUJE SIĘ

Tusz daje piękny efekt sztucznych rzęs. Są rozczesane i pogrubione. Niestety, strasznie się osypuje w ciągu dnia. Trzeba co jakiś czas usuwać pokruszony tusz spod oka inaczej EFEKT PANDY. Gdyby nie to, byłby idealny.

Raczej nie

Ten tusz to dla mnie lekkie rozczarowanie. Niby daje efekt dramatycznych, pogrubionych i wydłużonych rzęs, ale aby go osiągnąć trzeba sie namachać, a intak nie potrwa on długo. Zapowiadał się dobrze, ale po pewnym czasie straciłam do niego cierpliwość i raczej nie kupie go ponownie.

Mieszane uczucia

Dostałam ją w prezencie na świeta poprzednio posiadałam tusz od Marca Jecobsa noir, i chyba powroce do Marca. Too faced owszem ma przepiekne opakowanie i swietna szczoteczke ale nie jestem pewna co do samej mascary.. przepieknie podkresla rzeski i widac ze sa one odzywione, ale to wtedy kiedy używałam Marca mialam wrazenie ze te rzesy są jeszcze bardziej podkrecone i dłuższe. Jesli chodzi o too faced to najwiekszy efekt wow mija po 3h .