Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too faced tusz do rzęs Better than sex zawiera formułę z najczarniejszymi pigmentami, zwiększa objętość, wydłuża, podkręca rzęsy dając wielowymiarowy, ekstremalny efekt. Too faced tusz do rzęs Better than sex ma szczoteczkę w kształcie klepsydry, zainspirowana linią kobiecego ciała, umożliwia wielowymiarowym włóknom dotarcie do każdej rzęsy i pokrycie ich kolorem czarnym jak węgiel.

Dużo szału

Dużo szału w okół niego... trochę słusznie, trochę nie. Szczoteczka fajny kształt, trochę za dużo nabiera, ale żaden tusz tak pięknie nie rozdziela i zagęszcza rzęs jak ten. Kruszy się jednak niemiłosiernie... jest to uciążliwe i przykre ze względu na cenę.

The best of

Jedna z lepszych jakie miałam, pieknie wydłuża i pogrubia, efekt sztucznych rzęs, masakra jest długo świeża, nie wysycha od razu, starcza na dobrze ponad miesiąc, nie trzeba doczepiać kępek, efekt WOW zapewniony już po pierwszej warstwie, co ważne nie skleja, można nakładać ją wielokrotnie, a także dokładać w ciągu dnia, nie wydaje się " ciężka" na rzęsach, nie zbiera się w nieestetyczne kuleczki na końcach, gdyby nie osypywanie byłaby idealna, niestety wersja wodootporna też się osypuje, przynajmniej w moim wypadku.

Super!

Oto recenzja najbardziej lubianego a zarazem najbardziej znienawidzonego tuszu do rzęs. Ponad rok zbierałam się aby kupić ten kultowy produkt marki Too Faced. Uprzedził mnie jednak chłopak i tak w moje ręce wpadła jedna z lepszych mascar jakie kiedykolwiek używałam. Słowem wstępu, mam ładne, długie i niestety bardzo jasne rzęsy- ten tusz robi z nich cudowny wachlarz pięknych i podkręconych rzęs. Jestem w stanie wybaczyć nawet efekt pandy, który niestety pojawia się po paru godzinach. Zazwyczaj pod oczy idzie dobrze wklepana warstwa pudru i efekt pandy jest do opanowania. Oddałam temu tuszowi całe swoje serce i jak na razie nie znalazłam godnego konkurenta na jego miejsce. Cena jest wysoka, trzeba to niestety przyznać, nie zachęca ona do kupna, aczkolwiek wiem, że nie raz ten tusz zawita w moim "Sephorowym" koszyku.

Objawienie dla gęstych rzęs

Po części rozumiem negatywne komentarze na temat tego tuszu. Nadaje on się tylko i wyłącznie do gęstych rzęs, w przeciwnym wypadku wydłuża rzęsy zostawiając dziury tam gdzie ilość rzęs jest niewystarczająca. Dla mnie po stosowaniu long 4 lashes jest to najlepszy tusz na świecie ( i faktycznie rzęsy są „better than sex”) - idealnie wydłużone, perfekcyjnie rozdzielone. Tusz nadaje się tylko i wyłącznie dla osób, które POTRAFIĄ malować rzęsy. Trzeba robić idealne ruchy, żeby nie skleić sobie rzęs. Dla wprawionych osób będzie to cudo. Jedyna wada tego tuszu to zbyt duża szczoteczka ( dla mnie jest za szeroka).

Najlepsza mascara ever!

To co ten tusz robi z moimi rzęsami jest niesamowite! Podkręca, zagęszcza, wydłuża i nie skleja i cudnie rozdziela. Tylko pod koniec jego użytkowania osypywał się nieznacznie, ale wystarczyło dodać odrobinę żelu aloesowego i było po kłopocie. W dodatku uwielbiam tą szczoteczkę, to dzięki niej efekt jest tak spektakularny.

Poprawny zwyklak

Nie powalił mnie na kolana. Jest dość trwały, trochę się odbija, trochę osypuje, ale to właściwie po całym dniu chodzenia w nim, więc ma prawo już tracić na trwałości. Najbardziej mnie zawiódł efekt podkreślenia, bo jest właściwie żaden. Trochę tylko przyczernia, wydłużenia brak, pogrubienia brak, może lekko podkręca. Efektu wow brak.

Bardzo kiepski tusz

Tusz ten w moim odczuciu jest zdecydowanym bublem,ponieważ:
-sypie się
-odbija się na powiece
-skleja rzesy.
Dla mnie jest to niedopuszczalne nie ważne za jakie pieniądze.
Zupełnie nie rozumiem skąd zachwyt nad tym tuszem,skoro jest on tak słaby.
Myślałam, że tylko u mnie się nie sprawdził dlatego dałam do wypróbowania innym osobom i każda powiedziała,że jest tragiczny.
kupiłam... straciłam pieniądze... odradzam

ciekawy

Niestety produkt nie zostanie moim numerem jeden, ale jest bardzo dobry i warty wypróbowania.
-dość ciężkie opakowanie - odczuwalne zwłaszcza przy pierwszym użyciu, że szczoteczka trochę waży
-również początkowe użycie tej szczoteczki sprawiało mi dużo trudności, ponieważ ma specyficzny kształt - jest gruba na początku, a większość tuszów jest wąska. Przy kolejnych użyciach nauczyłam się ją obsługiwać i rzęsy są pogrubione i wydłużone
- opis producenta jest w 100% zgodny - wydłuża, podkręca i pogrubia rzęsy.
Nie zauważyłam wysychania. Na marginesie wspomnę, że jeżeli tusz się kruszy/wysycha a kupujemy w jednej z dwóch popularnych perfumerii możemy to reklamować. Gdy kupujemy przez internet, możemy kupić po prostu stare produkty. Wiele razy spotkałam się z tym, że komuś nie spodobał się tusz a kupił go przez internet (bo taniej) i okazało się później, że jest przeterminowany. Korzystajmy ze świeżomierza.

Rewelacja

Jedna z moich ulubionych maskar. Piękne opakowanie szczoteczka świetnie podkręca i pogrubia rzęsy dając efekt sztucznych rzęs. Dobrze się aplikuje bez sklejania rzęs a przed wszystkim każda rzęsa jest pokryta tuszem. Efekt pięknych rzęs utrzymuje się bardzo długo a sam produkt jest bardzo wydajny . Jedyny minus to wysoka cena.

gdyby sie nie kruszył...

Gdyby tusz sie nie kruszył po pewnym czasie to byłby to najlepszy tusz który użwałam. Szczoteczka jest świetna, bardzo precyzyjna, kolor naprawdę czarny i głęboki a rzęsy wyglądają spektakularnie. Tylko pod koniec dnia zaczyna się obsypywać i niestety wsystko sie rozmazuje. To jest jedyna wada tego tuszu ale niestety chyba najgorsza dla użytkownika

Dobry ale znam lepsze

Tusz ma ładne opakowanie.
Nie da się ukryć--robi efekt wow
Rzęsy są nieziemsko długie, nie są posklejane, mają mocno czarny kolor.
Pomalowane dwa razy dają jeszcze lepszy efekt wydłużenia.
Tusz idealnie sprawdził się podczas odpoczynku od przedłużaniea rzęs.
Jednak po dluzysz czasie zaczynam czuć suchość oczy i lekkie zmęczenie tuszem a nie mam wrażliwych oczu skłonny j do podrażnień. Tusz niestety po kilku godzinach zaczyna tworzyć czarne podkowowki pod oczami.
Spokojnie znajdziecie drogeryjnyvh zamiennik o połowę tańszy za to dużo trwalszy

Jedna z moich ulubionych

Ta maskara jest jedną z moich ulubionych jaką kiedykolwiek używałam.
Dostajemy produkt w ładnym, eleganckim opakowaniu. Szczoteczka ma bardzo fajny kształt, który umożliwia podkreślenie każdej rzęsy. Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy i łatwo się go aplikuję. Daje efekt sztucznych rzęs czyli wydłuża rzęsy, podkręca je i nadaje im objętości. Jedyne do czego mogę się przyczepić to cena i to, że po kilku godzinach lekko się osypuję.