Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too Faced, Better than Sex Mascara (Tusz do rzęs)

Too faced tusz do rzęs Better than sex zawiera formułę z najczarniejszymi pigmentami, zwiększa objętość, wydłuża, podkręca rzęsy dając wielowymiarowy, ekstremalny efekt. Too faced tusz do rzęs Better than sex ma szczoteczkę w kształcie klepsydry, zainspirowana linią kobiecego ciała, umożliwia wielowymiarowym włóknom dotarcie do każdej rzęsy i pokrycie ich kolorem czarnym jak węgiel.

Chciałabym go kochać bardziej...

Szczoteczka na 5, pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy.
Na tym się kończy bajka ponieważ w ciągu dla będziecie go miały na całej twarzy, strasznie się sypie. Dla mnie do dyskredytacja, szczególnie za tą cenę.

Nie przebija kultowego już tuszu Maybelline Sensational Lashes ( ten fioletowy), których kupicie z 5 w cenie jednego Better Than Sex. Efekt równie piękny, ale nie posypie się, nie wyschnie.

Tak! Tak! Tak!

Absolutny must have w każdej kosmetyczce. Rzęsy po wytuszowaniu są idealne. Wachlarz gwarantowany. Wady? żadne! ;) wydajność również zasługuje na dużą pochwałę, ponieważ szczoteczka nabiera "oszczędnie" produkt, co czasami bardzo przeszkadza w innych tuszach, bo za dużo produktu trafia na rzęsy. Cena do najniższych nie należy ale mimo wszystko warto.

Love/Hate

Wyczesywał moje rzęsy, jak żaden wcześniej. Wydawało się, ze jest ich dziesięć razy więcej. Bardzo zadowolona z produktu dopóki.... strasznie szybko zasechl :( nie dało się już praktycznie z niego korzystać.

To już 4 opakowanie...

Tusz jest jednym z lepszych jakie miałam! Czy lepszy niż seks...tego nie powiem, ale - tusz wydłuża, podkręca i nie skleja. Tworzy na prawdę piękną firankę rzęs, które wyglądają naturalnie.

Jest trwały, nie obsypuje się i co ważne - łatwo się zmywa płynem micelarnym.

Uwaga - wersja wodoodporna nie jest już taka fajna!

Efekt WOW

Najlepszy tusz jaki do tej pory miałam! Efekt sztuczych, podkręconych a przy tym nienachalnych rzęs już przy jednej warstwie. Po prostu cudo! Jedynym minusem jest cena, ale za taki efekt jestem w stanie ją przeboleć.

Kochasz albo nienawidzisz

Ja osobiście kocham. Niezmiennie od roku nie używam innego tuszu. Co prawda mógłby być trochę tańszy, ale za taki efekt jestem w stanie zapłacić. Tusz po dłuższym noszeniu niestety delikatnie się osypuje. Ma bardzo intensywny czarny kolor, zgodnie z opisem producenta daje wrażenie mocno pogrubionych, wydłużonych i podkręconych rzęs

Dużo szału

Dużo szału w okół niego... trochę słusznie, trochę nie. Szczoteczka fajny kształt, trochę za dużo nabiera, ale żaden tusz tak pięknie nie rozdziela i zagęszcza rzęs jak ten. Kruszy się jednak niemiłosiernie... jest to uciążliwe i przykre ze względu na cenę.

The best of

Jedna z lepszych jakie miałam, pieknie wydłuża i pogrubia, efekt sztucznych rzęs, masakra jest długo świeża, nie wysycha od razu, starcza na dobrze ponad miesiąc, nie trzeba doczepiać kępek, efekt WOW zapewniony już po pierwszej warstwie, co ważne nie skleja, można nakładać ją wielokrotnie, a także dokładać w ciągu dnia, nie wydaje się " ciężka" na rzęsach, nie zbiera się w nieestetyczne kuleczki na końcach, gdyby nie osypywanie byłaby idealna, niestety wersja wodootporna też się osypuje, przynajmniej w moim wypadku.

Super!

Oto recenzja najbardziej lubianego a zarazem najbardziej znienawidzonego tuszu do rzęs. Ponad rok zbierałam się aby kupić ten kultowy produkt marki Too Faced. Uprzedził mnie jednak chłopak i tak w moje ręce wpadła jedna z lepszych mascar jakie kiedykolwiek używałam. Słowem wstępu, mam ładne, długie i niestety bardzo jasne rzęsy- ten tusz robi z nich cudowny wachlarz pięknych i podkręconych rzęs. Jestem w stanie wybaczyć nawet efekt pandy, który niestety pojawia się po paru godzinach. Zazwyczaj pod oczy idzie dobrze wklepana warstwa pudru i efekt pandy jest do opanowania. Oddałam temu tuszowi całe swoje serce i jak na razie nie znalazłam godnego konkurenta na jego miejsce. Cena jest wysoka, trzeba to niestety przyznać, nie zachęca ona do kupna, aczkolwiek wiem, że nie raz ten tusz zawita w moim "Sephorowym" koszyku.

Objawienie dla gęstych rzęs

Po części rozumiem negatywne komentarze na temat tego tuszu. Nadaje on się tylko i wyłącznie do gęstych rzęs, w przeciwnym wypadku wydłuża rzęsy zostawiając dziury tam gdzie ilość rzęs jest niewystarczająca. Dla mnie po stosowaniu long 4 lashes jest to najlepszy tusz na świecie ( i faktycznie rzęsy są „better than sex”) - idealnie wydłużone, perfekcyjnie rozdzielone. Tusz nadaje się tylko i wyłącznie dla osób, które POTRAFIĄ malować rzęsy. Trzeba robić idealne ruchy, żeby nie skleić sobie rzęs. Dla wprawionych osób będzie to cudo. Jedyna wada tego tuszu to zbyt duża szczoteczka ( dla mnie jest za szeroka).

Najlepsza mascara ever!

To co ten tusz robi z moimi rzęsami jest niesamowite! Podkręca, zagęszcza, wydłuża i nie skleja i cudnie rozdziela. Tylko pod koniec jego użytkowania osypywał się nieznacznie, ale wystarczyło dodać odrobinę żelu aloesowego i było po kłopocie. W dodatku uwielbiam tą szczoteczkę, to dzięki niej efekt jest tak spektakularny.

Poprawny zwyklak

Nie powalił mnie na kolana. Jest dość trwały, trochę się odbija, trochę osypuje, ale to właściwie po całym dniu chodzenia w nim, więc ma prawo już tracić na trwałości. Najbardziej mnie zawiódł efekt podkreślenia, bo jest właściwie żaden. Trochę tylko przyczernia, wydłużenia brak, pogrubienia brak, może lekko podkręca. Efektu wow brak.