IsaDora, Waterproof Eyebrow Pencil (Wodoodporna kredka do brwi)

IsaDora, Waterproof Eyebrow Pencil (Wodoodporna kredka do brwi)

Pojemność 1,3 g

Isadora Wodoodporna kredka do brwize szczoteczką korygująca kształt brwi. Łatwa w użyciu. Idealna dla uzyskania naturalnego efektu. Można ją ostrzyć temperówką IsaDora do małych konturówek. Koryguje kształt brwi. Należy malować kredką małe, krótkie linie. Dla uzyskania lepszego efektu należy wyszczotkować brwi. Odporna na wilgoć.

Właściwie to mam mieszane uczucia. Kosmetyk nie jest doskonały, ale nie jest też zły. Takie 4-
Miękko się nakłada i szczoteczką można poprawić kształt brwi.
Trzeba nakładać bardzo delikatnie, jakby tylko na włoski brwi, bo gdy mocniej się dociśnie do skóry to widać namalowaną kreskę.
Jest nawet trwały, przez cały dzień nie wymaga poprawek

Najgorsza jaką miałam

Mam brwi cienkie, rzadkie i nieregularne (skutek intensywnego skubania w młodości). Lubię brwi grube i wyraziste, a zarazem w miarę naturalne, co udaje mi się uzyskać za pomocą dobrych kredek.

Niestety ta kredka zupełnie mi nie spasowała, można znaleźć lepsze za 1/4 ceny.

Minusy:
- za miękka
- tworzy grudki i nienaturalny efekt
- trudna aplikacja

Plusy:
- 30 soft black to ładny, ciemny a zarazem w miarę naturalny kolor dla osób z brązowymi włosami

Używam tego produktu od: 1 tydzień
Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

bardzo dobra

Posiadam w odcieniu 32, Dark Brown

Mam brwi jasnobrązowe, nierównomierne w kolorze, jaśniejsze od włosów, niesforne, z ubytkami.

Kredka bardzo pozytywnie mnie zaskoczyła.
+ makijaż brwi da się nią zrobić bardzo szybko, jeśli się ma wprawę.
+ kredka jest miękka, ładnie przylega do włosków, dając efekt zabarwienia i korekty łuku.
+ posiada fenomenalny sztywny grzebyk - niektóre osoby mogą odczuwać dyskomfort z powodu drapania, ale przy takich sztywnych i potarganych brwiach jak moje to jest skuteczne, aby ujarzmić je przynajmniej na chwilę.

Minusy:
- mało wydajna, wymaga zestrugania niemal przy każdym użyciu
- po rozczesaniu zostawia gdzieniegdzie na skórze między włoskami małe pyłki, widać to na załączonym zdjęciu (moim zdaniem tego nie widać o ile się nie patrzy z odległości 20 cm… ) - aby tego uniknąć warto często prać szczoteczkę.

Naprawdę trafia do czołówki na moje potrzeby. (Zależy kto czego potrzebuje… :-) )

Na zdjęciu: po lewej brew bez makijażu, po prawej nałożyłam kredkę IsaDora i przeczesałam grzebykiem od zestawu.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc