Naturals, Mango Lip Balm (balsam do ust z mango)

Naturals, Mango Lip Balm (balsam do ust z mango)

Pojemność 4,2 g

Pomadka, dzięki której usta staną się gładkie i miękkie. Zawiera ekstrakt mango, który nawilża, odżywia i chroni naskórek ust. Jest niezwykle przyjemna w stosowaniu, gdyż bardzo smakowicie pachnie.

Cena: 8,90 zł / 4,2 g

kiedyś za nim szalałam

Zawsze podobała mi się szata graficzna opakowania. Stara seria naturals miała coś w sobie...
Pomadka sama w sobie non special . Lekko nawilżyła ale na krótko. Smak taki z lekka chemiczny. Ale ja ją lubiłam :D

Używam tego produktu od: kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: kilka

Mieszane odczucia

Balsam jest - hm - dziwny.

Co do jego właściwości ochronnych itd. to w sumie nie zauważyłam ani polepszenia ani pogorszenia.
Ma świetny zapach, bardzo zachęcający.
Jednak smak... Tu się robią schody. Na początku wydaje się pyszny jednak po dłuższym smakowaniu czuć chemią. Niestety.
No i konsystencja - niezbyt udana. Zbyt oleisty, zjada się go momentalnie z ust.
Na pewno nie na zimę gdyż po oblizaniu ust nie pozostawia żadnej warstwy ochronnej i zimno robi swoje.

Niezły!

Nawilżanie, a tym bardziej odżywienie nie jest może i rewelacyjne, ale pozytywnie go oceniam. Ma śliczny zapach i smak dojrzałych owoców i fajny, pomarańczowy kolor. Pokrywa usta przezroczystą warstwą, poza tym ma ładne opakowanie, ale niestety zacina się i nie można wydobyć reszty produktu. Niska cena i duża wydajność

Używam tego produktu od:3 lata temu

małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

I tak, i nie.

Nawilżanie? W stopniu bardzo niewielkim.
Odżywianie? Nie, na pewno nie.
Ochrona naskórka? Może, przy odpowiednio grubej warstwie.
Generalnie kosmetyk swoich zadań nie spełnia, ale polecam go choćby dla poznania tego boskiego zapachu :)

Używam tego produktu od roku.

Jestem na TAK

Osobiście wole balsamy do ust i pomadki niż jakiekolwiek błyszczyki i szminki dlatego ten balsamik bardzo mile mnie zaskoczył.Nie tylko ma świetną konsystencje,nie rozpływa się podczas słońca,ma bardzo śliczny zapach i do tego jest smakowity.:D Szkoda,że nie pozostawia lekkiego kolorku ale mimo tego i tak jest bardzo fajny.:-)

Używam tego produktu od:niecałego miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jetsem na nie

balsam ślicznie pachnie.
to chyba jedyny plus.
zamiast nawilzac to wysusza...
wiec to tu duzo mowic?
jesli nie spelnia swojej funkcji to wiecej go nie kupie

Używam tego produktu od:2 tyg...i wyladowal w koszu

nie bardzo

po pierwsze zastanawiam się czemu recenzuje produkt jako "zapomniany kosmetyk" i nikt go nie wskrzesił na nowo :)
balsam ma teraz inne opakowanie, być może ma nowe właściwości, jednak nazwa ta sama, więc recenzuję...

zawiodłam się na zapachu (a głównie zapachy nowych balsamów mnie skusiły), wybrałam mango, bo pomyslałam, że wszystko o zapachu/smaku mango ma zawsze soczysty, egzotyczny zapach i chociażby zawodził jako balsam, będzie ładnie pachnący.
nie pachnie mango, nie pachnie egzotycznie, nie pachnie owocowo, pachnie jak sztucznie barwiony cukierek.
poza tym w smaku jest jeszcze gorszy, sama chemia (swoją drogą zapaszek trochę mi coś przypominał i w końcu odkryłam, że taki sam chemiczny smak pozostawia na ustach avonowski glazewear)
no trochę ochyda mówiąc szczerze

konsystencja trochę zbyt śliska i obła, ale to nawet lepiej, czasem przydaje się takie lekkie niezobowiązujące muśnięcie balsamu ;)

kształt sztyftu (tak, kształt) wydał mi się dziwny, ale sprawdza się calkiem nieźle (przypomina wspomniany wyżej cukierek, wklęsły w środku) i przypuszczam, że dzięki niemu balsamu starczy na dłużej i nie będzie się łamał.

efekty pielęgnacyjne - nie jestem pewna, na pewno usta czują ulgę po nałożeniu, ale na dłuższą metę chyba nic nie robi

efekty wizualne - połysk, połysk i jeszcze raz połysk. dużo połysku
barwa raczej jasna, w kierunku beżu
(o ile to ma jakiś kolor)

cena jest ok, ale i tak za wysoka, za kilka złotych więcej można kupić carmex w sztyfcie, który jest nieporównywalnie lepszy

Używam tego produktu od: niedawna

fajny

kupiłam go w promocji z innym produktem (jakiś czas temu ;) ) za 50 groszy !
niestety go zgubiłam ;(

balsam miał przyjemny zapach, fajnie rozprowadzał się na ustach i sprawiał, że były gładkie i miękkie
dodatkowy plus to niska cena
polecam

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Apetyczne usta...

+ bardzo przyjemy w użyciu z powodu śliczego zapachu i smaku
+ dobra konsystencja (miękki, ale nie za bardzo, przez to łatwo się go aplikuje)
+ nawilża (choć nie jakoś bardzo), a nie natłuszcza
+ usta ładnie, delikatnie błyszczą się po nim
+ ładne opakowanie

- trwałość średnia, raczej wchłania się w usta (ja niestety dość szybko go zjadam..)
- odżywnienia większego nie zauważyłam

Generalnie polecam, choć moze jakoś bardzo nie pielęgnuje. Za to pięknie pachnie i wygląda na ustach.

Używam tego produktu od: 2 lat?
Ilość zużytych opakowań: wciąż 1 i to samo :)

Mniam mniam.

Lubię ten balsam, używałam go dośc dawno temu, na wakacjach, rok może dwa lata temu.
Teraz gdy go smakuję :) przypomina mi te cudowne dwa miesiące.:) Mojemu chłopakowi też smakował :):)
Przyjemny zapach, przyjemny smak, Delikatna poświata na ustach.

Polecam.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań: trzy

nie...

Następna pomadka - a właściwie antypomadka. Nie nawilża właściwie ust, zapach jest sztucznawy. Odrobinę wygładza, ale efekt jest niestety krótkotrwały. Nie polecam...

Używam tego produktu od:?

a co tu za filozofia

Dobry balsam i tyle. Zjada się jak każdy, nawilża, ładnie pachnie...Taniutki, ładnie wygląda, taki poręczny jest. Nutrilogie jest może i lepszy, ale co tu ukrywać, jakby cenowo inny...

Używam tego produktu od:2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie-dorywczo